DoorDash کمپین تجاری جدیدی را اعلام کرد که پیشنهادات گسترده ای فراتر از غذا را تبلیغ می کند و جوامع محلی را جشن می گیرد

این کمپین دارای کارگاه کنجد ، غیر انتفاعی است خیابان کنجد، و اتصال جامعه را در جلو و مرکز قرار می دهد. اولین تصوری دوباره از کلاسیک خیابان کنجد کوک “مردم در همسایگی شما” ، بازیگران و خواننده رپ برنده جایزه گرمی و تونی ستاره های خلاق هستند Daveed Diggs و محبوب خیابان کنجد ماپت Big Bird ، Cookie Monster ، Grover و Rosita. آنها با هم ، همسایگان محلی را که بسیاری از پیشنهادات موجود در DoorDash را ارائه می دهند – از جمله مواردی مانند رامن ، شیر ، شامپو ، دانه پرندگان ، اسموتی های انبه ، حوله های کاغذی و البته کلوچه ها – جشن می گیرند.

“مأموریت DoorDash همیشه توانمندسازی هر مشاغلی در خیابان اصلی برای پیشرفت آنلاین بوده است و سال گذشته ما به طور قابل ملاحظه ای این مأموریت را تسریع کردیم که پلت فرم خود را گسترش دادیم تا درب منزل شما – از مواد غذایی تا کالاهای راحت ، لوازم خانگی ، بهداشت و سلامتی ، و بیشتر ، “گفت کریستوفر پین، مدیر ارشد عملیات در DoorDash. “چیزی که من را در مورد این کمپین هیجان زده می کند این است که این داستان داستانی را شرح می دهد که چگونه بهترین چیزها را در محله شما به شکلی معتبر و جذاب ارائه می دهیم و از کارگاه کنجد پشتیبانی می کنیم. این اولین باری است که تصویر برند خود را از تحویل غذا تغییر می دهیم در حالیکه از قهرمانان محلی که بافت محله های ما را تشکیل می دهند ، شرکت لجستیک را به روشی معنادار به یک بازار چند رده ای عرضه می کند. “

اخبار مرتبط  استفاده از هوش مصنوعی برای جلوگیری از سرقت خرده فروشی

DoorDash از مشتریان برای حمایت از برنامه های آموزشی جهانی رسانه های آموزشی و تأثیرات اجتماعی Sesame Workshop دعوت می کند تا به آنها بپیوندند. شروع از یکشنبه 7 فوریه، DoorDash اهدا خواهد کرد 1 دلار برای هر سفارش * تا 1 میلیون دلار به کارگاه کنجد.

مدیر ارشد بازاریابی کارگاه کنجد گفت: “به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی ، ما قدردانی می کنیم که این مشارکت و حمایت های بشردوستانه ماموریت ما را برای کمک به کودکان در همه جا رشد می کند ، باهوش تر ، مهربان تر می شوند.” سامانتا مالتین. “جامعه در قلب همه کارهای ما است و ما از DoorDash سپاسگزاریم که به ما در ادامه کار خود در زمانی که کودکان و خانواده ها بیشترین نیاز را دارند کمک کرد.”

وی گفت: “من همیشه اهمیت اجتماع را بسیار ارزشمند می دانم ، بنابراین وقتی DoorDash برای شرکت در یک کارزار تبلیغات ارتباطات محله و تجلیل از قهرمانان محلی به من نزدیک شد ، من از همکاری با آنها هیجان زده شدم.” Daveed Diggs. “اکنون بیش از هر زمان دیگر ، تقویت و حمایت از مشاغل محلی بسیار حیاتی است و من خوشحالم که می توانم در تلاش DoorDash برای ایجاد جامعه در این مدت نقش داشته باشم. به علاوه ، شما می دانید …خیابان کنجد!! “

اخبار مرتبط  Mayorga Organics دسته قهوه زمین را مختل می کند

کمپین “همسایگی” با همکاری آژانس مارتین و به کارگردانی برنده جایزه اسکار ایجاد شد میشل گاندری. Daveed Diggs و خیابان کنجد ماپت ها در تمام نقاط آواز می خوانند و می رقصند ، زیرا دیگز جریان امضای خود را به جریان می اندازد و انرژی افراد خوش فکر را هدایت می کند. این کمپین شامل فعالیت های تلویزیونی ، دیجیتالی و اجتماعی است.

DoorDash را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر و با بازی بزرگ هماهنگ شوید 7 فوریه برای مشاهده نقطه: تلویزیون 60. برای جستجوی موارد دلخواه محلی DoorDash یا کشف برنامه بعدی خود ، به doordash.com مراجعه کنید یا DoorDash را بارگیری کنید برای اندروید یا iOS.

*1 دلار برای هر سفارش به Sesame Workshop شرایط و ضوابط: بدون کد لازم است. برای هر سفارش در DoorDash در 7 فوریه & 8 ، 2021 ، DoorDash اهدا خواهد کرد 1 دلار به کارگاه کنجد تا 1 میلیون دلار.

درباره DoorDash
DoorDash یک شرکت فناوری است که مشتریان را با مشاغل محلی و ملی مورد علاقه خود در بیش از 4000 شهر و تمام 50 ایالت در سراسر کشور ارتباط می دهد. ایالات متحده، کانادا، و استرالیا. DoorDash با کمک به حل چالش های مهم ماموریت ، مانند جذب مشتری ، تحویل درخواستی ، بینش و تجزیه و تحلیل ، بازرگانی ، پردازش پرداخت و پشتیبانی مشتری ، به بازرگانان این امکان را می دهد تا تجارت خود را رشد دهند. DoorDash با ساخت آخرین پلت فرم لجستیکی تحویل آخرین مایل برای شهرهای محلی ، جوامع را هر بار به یک آستان نزدیک می کند. اطلاعات بیشتر را در وبلاگ DoorDash یا در www.doordash.com بخوانید.

اخبار مرتبط  Red Lobster® پیش غذا یا دسر رایگان برای روز سربازان قدیمی ارائه می دهد

درباره کارگاه کنجد
کارگاه کنجد یک سازمان غیرانتفاعی آموزشی در پشت خیابان کنجد است ، نمایش تلویزیونی پیشگام که از سال 1969 به کودکان و نوجوانان آموزش می دهد. امروز ، کارگاه کنجد یک نیروی ابتکاری برای تغییر است ، با این ماموریت که به کودکان کمک کند تا در هر مکان هوشمند ، قوی تر و مهربان تر شوند. . ما در بیش از 150 کشور جهان حضور داریم و از طریق طیف وسیعی از رسانه ها ، آموزش رسمی و برنامه های تأثیرگذاری اجتماعی که توسط بشردوستانه تأمین می شود ، به کودکان آسیب پذیر خدمت می کنیم ، که هر یک مبتنی بر تحقیقات دقیق و متناسب با نیازها و فرهنگ جوامعی است که به آنها خدمت می کنیم. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.sesameworkshop.org.

منبع DoorDash

لینک های مربوطه

http://www.doordash.com