شرکت J.M. Smucker سود سهام را اعلام می کند

اورویل ، اوهایو، 22 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت J.M. Smucker (NYSE: SJM) امروز هیئت مدیره خود را تصویب کرد 0.90 دلار سود هر سهم از سهام عادی شرکت. سود سهام پرداخت خواهد شد دوشنبه ، 1 مارس 2021، به سهامداران ثبت در پایان کار در جمعه ، 12 فوریه 2021.

درباره شرکت J.M. Smucker

هر نسل از مصرف کنندگان با ایجاد انتظارات جدید برای مواد غذایی و شرکت های سازنده آن ، اثر خود را در فرهنگ برجای می گذارند. در شرکت J.M. Smucker ، این امتیاز ماست که در این پویا قرار داشته باشیم و نمونه کارهایی را به خود جلب کنیم که با توجه به کالاهایی که در 90 درصد خانه های ایالات متحده و رستوران های بی شماری یافت می شود ، برای هر نسل از مردم و حیوانات خانگی جذاب است. این شامل ترکیبی از مارک های شاخص است که مصرف کنندگان همیشه دوست داشته اند مانند Folgers، Jif® و Milk-Bone® و موارد دلخواه جدید مانند کافه Bustelo®، Smucker’s® غیرقابل اعتماد® و Rachael Ray® Nutrish®. با ادامه غوطه وری در ترجیحات والدین مصرف کننده و حیوان خانگی برای غذا ، نحوه خرید آن و نحوه عملکرد شرکت های سازنده آن ، ما نقش مهمی را که در زندگی آنها بازی می کنیم حفظ خواهیم کرد. این به ما امکان می دهد که به رشد تجارت خود و تأثیر مثبتی که روی همه کسانی که به ما اعتماد می کنند داشته باشیم.

اخبار مرتبط  دستورالعمل های تعطیلات که با تنوع روغن زیتون افزایش یافته است

شرکت J.M. Smucker مالک کلیه علائم تجاری است که در اینجا به آنها اشاره می شود به جز راشل ری®، علامت تجاری ثبت شده Ray Marks II LLC است که تحت لیسانس استفاده می شود.

منبع J.M. Smucker Co.

لینک های مربوطه

http://www.jmsmucker.com