Royal DSM گروه MAAG را برای گسترش در مشاغل گندله سازی Strand انتخاب می کند

DOWNERS GROVE ، بیماری، 22 ژانویه 2021 / PRNewswire / – گروه MAAG ، بخشی از Dover (NYSE: DOV) ، اعلام كرد كه توسط Royal DSM انتخاب شده است تا چندین خط گلبرگ رشته اتوماتیک (سیستم جت جریان گرانش جت – JSG) را برای مدرن سازی و گسترش گسترده آنها فراهم كند. کارخانه ترکیب مواد با عملکرد بالا در ایوانسویل ، ایالت IN.

سیستم های گندله سازی رشته ای JSG اتوماتیک از گروه MAAG برای دستیابی به بالاترین نرخ توان در ترکیبات پلاستیک طراحی شده اند. سیستم های JSG گروه MAAG را می توان در برنامه های مختلف گندله سازی استفاده کرد و معمولاً در صورت نیاز به سطح بالایی از اتوماسیون و در دسترس بودن دستگاه با بهترین کیفیت گلوله ، توسط مشتریان انتخاب می شود. پردازش فرآیند کاملاً اتوماتیک انجام می شود و پس از راه اندازی فرآیند گندله سازی ، تعامل دستی تقریباً از بین می رود. این امر باعث جذابیت ویژه سیستم های JSG برای گندله سازی محصولات مرکب بسیار پر شده و همچنین برنامه های بازیافت با کیفیت بالا می شود.

“برای 20 سال گذشته ، سیستم های JSG گروه MAAG یک مزیت بزرگ نسبت به سیستم های گندله سازی رشته های معمولی به مشتریان داده است. دستگاه JSG با توجه به سطح بالای اتوماسیون که بلافاصله باعث تغذیه رشته ها می شود ، اغلب برای پردازش پلیمرهای با قیمت بالا استفاده می شود. گندله در حین تولید ، “گفت هارالد زنگ، مدیر کل فروش ، گروه MAAG. “این از اتلاف جلوگیری می کند و بهره وری دستگاه را افزایش می دهد ، که به تولید بیشتر سود و سود برای مشتری کمک می کند.”

اخبار مرتبط  Vari® در تعهد خود به هوستون دو برابر می شود

بسته به نیاز مشتری ، گروه MAAG می تواند سیستم های JSG خود را با ویژگی ها و پارامترهای مختلف فرآیند تنظیم کند ، از جمله برای واکنش در برخی از خصوصیات مواد و دامنه های تولید. گروه MAAG با 65 سال تجربه در زمینه گندله سازی پلاستیک ، از دانش کامل فرآیند با شروع از پمپ ذوب مراقبت می کند و زمینه گسترده ای از برنامه ها و راه حل های متناسب را برای مشتریان ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات گروه MAAG ، به سایت www.maag.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  کلسترول رژیم غذایی و فیتواسترول ها به طور مستقیم در بیماری های قلبی نقش دارند

درباره گروه MAAG:

گروه MAAG ارائه دهنده راه حل های جهانی متنوع و متنوع با سیستم های یکپارچه و قابل برنامه ریزی در فناوری فرآیند برای صنایع پلیمر ، شیمیایی ، پتروشیمی ، دارویی و غذایی است. بخش های سیستم های پمپ و فیلتراسیون ، سیستم های گندله سازی ، سیستم های Pulverizing و سیستم های بازیافت ، تجربیات چندین ساله و دانش عمیق مارک های محصولات AUTOMATIK ، ETTLINGER ، GALA ، MAAG ، REDUCTION و SCHEER را تحکیم می کنند. گروه MAAG در حال حاضر بیش از 1000 نفر را در سایت های تولید در استخدام می کند سوئیس، آلمان، ایتالیا، ایالات متحده آمریکا و چین. مراکز فروش و خدمات اضافی در فرانسه، سنگاپور، تایوان، مالزی، هند، تایلند و برزیل توجه نزدیک به نیازهای مشتری را تضمین کنید. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.maag.com مراجعه کنید.

درباره دوور:

Dover یک تولید کننده متنوع جهانی و ارائه دهنده راه حل با درآمد سالانه تقریباً است 7 میلیارد دلار. ما تجهیزات و اجزای نوآورانه ، لوازم مصرفی ، قطعات پس از فروش ، نرم افزار و راه حل های دیجیتال و خدمات پشتیبانی را از طریق پنج بخش عملیاتی: محصولات مهندسی ، راه حل های سوخت رسانی ، تصویربرداری و شناسایی ، پمپ ها و راه حل های فرآیندی و تجهیزات برودتی و غذایی ارائه می دهیم. Dover ترکیبی از مقیاس جهانی ، چابکی عملیاتی ، توانایی مهندسی در سطح جهانی و صمیمیت مشتری برای هدایت بازارهایی است که ما به آنها خدمت می کنیم. تیمی متشکل از 23000 کارمند که بیش از 60 سال با رویکرد کارآفرینی ما شناخته شده است ، طرز تفکر مالکیت را در پیش گرفته و با مشتریان همکاری می کند تا تعریف مجدد آنچه ممکن است را انجام دهد. دفتر مرکزی آن در داونرز گروو ، ایلینوی، دوور با عنوان “DOV” در بورس اوراق بهادار نیویورک معاملات می کند. اطلاعات بیشتر در dovercorporation.com در دسترس است.

اخبار مرتبط  West Shore Home، LLC چهارمین دوره خرید را بسته و ردپای آن را به ویرجینیا گسترش می دهد

تماس گروه MAAG:
آیریس فیشر
+41 44 278 83 49
[email protected]

DoverMedia تماس:
AdrianSakowicz، VP، ارتباطات
(630) 743-5039
[email protected]

تماس با سرمایه گذار Dover:
AndreyGaliuk ، معاون اصلی ، توسعه شرکت و روابط سرمایه گذاران
(630) 743-5131
[email protected]

منبع Dover

لینک های مربوطه

http://www.dovercorporation.com