کروگر و اوکادو محل استقرار مشتری با فناوری پیشرفته را در ققنوس ، آریزونا اعلام کردند

کروگر برای سرعت بخشیدن به توانایی خود در ارائه هر چیزی در هر زمان و هر مکان به مشتریان ، با Ocado همکاری کرده است. مدل CFC – یک مرکز انبار خودکار با قابلیت های دیجیتالی و رباتیک – برای خدمات دهی به مشتریان در سراسر منطقه مورد استفاده قرار می گیرد. Kroger در حال طراحی یک شبکه توزیع انعطاف پذیر است که تقاضای تفکیک شده و مجاورت فروشگاه ها و تأسیسات آن را از نظر طرح و اندازه متفاوت ترکیب می کند.

وی گفت: “کروگر همچنان به گسترش شبکه ملی ما برای تعریف مجدد تجربه مشتری سرعت می بخشد.” گابریل آرئاگا، رئیس زنجیره تأمین کروگر. “همکاری ما با Ocado در توانایی ما در ارائه یک راه حل مشتری محور با ارزش افزوده است که غذای تازه را از طریق اکوسیستم یکپارچه ما به ارمغان می آورد ، ریشه دارد و ادامه خواهد داشت.”

“با کروگر ما در حال توسعه یک اکوسیستم تغییر دهنده بازی برای ارائه مواد غذایی آنلاین به مشتریان در سراسر کشور هستیم ایالات متحده. این شامل CFC های خودکار Ocado در طیف وسیعی از اندازه ها و همچنین نرم افزاری برای بهینه سازی عملکرد در فروشگاه ها برای وانت کناری است. ” لوک جنسن، مدیر عامل شرکت Ocado Solutions. “با استفاده از فن آوری های پیشرفته و اختصاصی Ocado ، این سایت در آوردن تجارب بی نظیر مواد غذایی آنلاین به خانه های سراسر کشور بسیار مهم خواهد بود. آریزونا و جغرافیای گسترده تر. ”

اخبار مرتبط  سود سه ماهه Perrigo اعلام می کند

“این همکاری جدید مهیج باعث ایجاد صدها شغل جدید در خواهد شد آریزونافرماندار گفت داگ دوسی. “آریزونا مفتخر است که یکی از اولین سایتهای کشور است که این فناوری ابتکاری را راه اندازی کرده است. ما از کروگر و اوکادو بخاطر سرمایه گذاری در ایالت ما تشکر می کنیم. ”

ققنوس یک مرکز جهانی نوآوری با نیروی کار مجرب و اکوسیستم فناوری است که آن را به مکانی مناسب برای مرکز تحقق مشتری Kroger تبدیل می کند. ” ققنوس شهردار کیت گالگو. “ما از دیدن پتانسیل 700 شغل در پنج سال اول فعالیت خود هیجان زده هستیم. این مشاغل شامل حمل و نقل ، انبارداری ، رباتیک و فناوری است که چهار مورد از آنها است ققنوس نقاط قوت نیروی کار. این مکان همچنین از شبکه حمل و نقل پیشرفته و رو به رشد شهر ما بهره می برد. کروگر مدتهاست که بخش عمده ای از این کشور است ققنوس اقتصاد ، و این گسترش جدید بسیار مورد استقبال است. ”

اخبار مرتبط  چشم انداز به طبقه جهانی صنعتی تا سال 2027

این CFC 200000 فوت مربعی جدید توانایی کروگر را در گسترش محصولات خود به یک ردپای بزرگتر تسریع می کند.

انتظار می رود CFC 24 ماه پس از خرابی سایت به بهره برداری برسد و مشتریان را در سراسر کشور پشتیبانی کند آریزونا.

درباره شرکت کروگر
در شرکت کروگر (NYSE: KR) ، ما برای همه تازه هستیم … و به هدف خود: تغذیه روح انسان اختصاص داده ایم. ما در سراسر خانواده شرکت های خود ، تقریباً نیم میلیون نفر از همکاران هستیم که روزانه بیش از 11 میلیون مشتری را از طریق یک تجربه خرید بی نقص تحت نام های مختلف بنر ، خدمت می کنیم. ما متعهد به ایجاد جوامع #ZeroHungerZeroWaste تا سال 2025 هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما ، به اتاق خبر و سایت روابط سرمایه گذاران مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  PetSmart® فروشگاه جدیدی را در ایمز ، آیووا باز می کند

درباره راه حل های Ocado
Ocado Solutions مسئولیت مشارکت های شرکتی Ocado را بر عهده دارد ، ارائه Platform Smart Ocado (OSP) به عنوان خدماتی به خرده فروشان در سراسر جهان. OSP شامل دسترسی به راه حل های زیرساخت های فیزیکی Ocado ، اجرای عملیات انبار بسیار کارآمد برای محصولات واحد ، همراه با کل برنامه های نرم افزاری اختصاصی پایان به انتهای مورد نیاز برای فعالیت در یک تجارت جهانی مواد غذایی آنلاین است. با تجربه و تجربه اثبات شده Ocado به عنوان یک بقال آنلاین اختصاصی در انگلستان ، پشتیبانی می شود.

منبع شرکت کروگر

لینک های مربوطه

http://www.kroger.com