موزه ملی ابریشم چین از نمایشگاه های شاهکارهای لباس مد نمادین از طراحان معاصر چینی برخوردار است

این نمایشگاه – که از سال 2011 هر ساله برگزار می شود – طرح های نمایشی مد چینی را نشان می دهد که در طول سال انتخاب شده اند. به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس آن ، دهه پر زرق و برق امسال: مد چین 2011-2020 مجموعه ای متشکل از نمونه های برجسته ترین مدل های لباس کوتاه و آوانگارد آماده برای لباس تهیه شده از دهه گذشته را ارائه می دهد. خلاقیت های به نمایش درآمده در طول نمایشگاه از یک صد اثر خواهد بود چین طراحان برتر مد شامل وو هایان، مارک چونگ، گوا پی ، لارنس خو و شیونگ یینگ و همچنین محصولات پارچه ای ابتکاری ارائه شده توسط 40 شرکت نساجی داخلی.

دکتر. ژائو فنگمدیر موزه ملی ابریشم چین معتقد است که موزه های مد بخشی قابل توجه از کل اکوسیستم مد هستند. وی خاطرنشان كرد: “یك موزه باید به عنوان سالنی برای فرهنگ لباس و همچنین كلاس برای آموزش طراحی مد در نظر گرفته شود. اقلام كلاسیك لباس ، كه نشان دهنده ویژگی های خاص دوره های زمانی و فن آوری است ، اشیا ideal ایده آل برای جمع آوری موزه است.”

اخبار مرتبط  سگهای کوچک محبوب نان دیوانه ® می شود Goyey ، Melty ، پنیر چرخش

این نمایش ها بصری فوری به بازدیدکنندگان از خلاقیت صنعت مد معاصر چین می دهد. عبارات موجود در منابع فرهنگی سنتی به مفاهیم مد روز مانند دیجیتال سازی و پایداری را می توان در طرح ها یافت. به گفته دکتر ژائو ، موزه ملی ابریشم مجموعه ای عظیم از تقریباً 70،000 اشیا clothing لباس و مد از سراسر جهان را جمع آوری کرده است که افتخار بودن را به آن اعطا می کند. چین بزرگترین موزه با مضمون نساجی و لباس ، آن را به شایستگی در میان سنگین وزن صنعت نساجی و لباس ابریشم قرار داده است.

اخبار مرتبط  Vuse to Sponsor Tour of the Fratellis در آستانه ایالات متحده به عنوان بخشی از توافق نامه جهانی حمایت مالی Vuse بین گروه توتون و تنباکو بریتانیایی آمریکایی و فراتلیس

از سال 2011 ، با اجرای ایده “جمع آوری امروز برای فردا” ، موزه ملی ابریشم با غربالگری دقیق طرح ها و محصولات برجسته از چین هر ساله رویدادهای مشهور مد با هدف ثبت روند توسعه کشور در زمینه پارچه و مد.

گذشته از کار پر زحمت انتخاب ، جمع آوری ، سازماندهی و تحقیق ، موزه نمایشگاه های سالانه ، تالارهای مد و نمایش هایی را با موضوع گرایش های مد رایج برگزار می کند. این موزه همچنین هر ساله مجموعه های معروف پوشاک را از موزه های خارج از کشور برای معرفی تنوع سنت های زیبایی شناسی و فرهنگی به ارمغان می آورد. آخرین نمونه ها عبارتند از: Dior by Dior: 1947-1957، معرفی شده از موزه سلطنتی انتاریو در کانادا در سال 2019 ، و Balenciaga: Shaping Fashion ، معرفی شده از ویکتوریا و موزه آلبرت در لندن در سال 2020

اخبار مرتبط  Curaleaf عملیات استفاده بزرگسالان را در آریزونا آغاز می کند

علاوه بر این ، موزه ملی ابریشم چین متعهد به ترویج فرهنگ لباس چینی در خارج از کشور با برگزاری نمایشگاه های بین المللی سالانه برای طرح های qipao / cheongsam از سال 2018 است ، بیش از 100 طراح از 24 کشور / منطقه دعوت شده اند. این موزه امیدوار است که به سالن الهام طراحان مد ، آکادمی عاشقان مد و موزه مد با افزایش تأثیر بین المللی تبدیل شود.

SOURCE موزه ملی ابریشم چین