موزه ملی ابریشم چین میزبان نمایشگاهی از شاهکارهای برجسته طراحان معاصر چینی است

این نمایشگاه که از سال 2011 هر ساله برگزار می شود ، طرح های نمایشی مد چینی را نشان می دهد که در طول سال انتخاب می شوند. به مناسبت دهمین سالگرد ، دهه پر زرق و برق امسال: مد چین 2011-2020 مجموعه ای را ارائه می دهد که متشکل از شاخص ترین نمونه های لباس های کوتاه و آوانگارد آماده برای لباس دهه گذشته است. در طول نمایشگاه ، خلاقیت های صد نفر از بهترین طراحان لباس چینی را دوست دارند وو هایان، مارک چونگ، گوا پی ، لارنس خو و Xiong Ying و همچنین محصولات پارچه ای ابتکاری از 40 شرکت نساجی محلی.

دکتر. ژائو فنگ، مدیر موزه ملی ابریشم چین ، معتقد است که موزه های مد بخش مهمی از کل اکوسیستم مد هستند. وی خاطرنشان كرد: “باید از یك موزه به عنوان سالنی برای فرهنگ پوشاك و هم به عنوان یك كلاس برای آموزش طراحی مد استفاده شود. لباس های کلاسیک که نشانگر ویژگی های خاص دوره ها و فناوری ها هستند ، اشیا ideal ایده آل برای مجموعه های موزه هستند. “

اخبار مرتبط  THC BioMed نتایج خود را برای پایان سال آغاز می کند

این نمایش ها بصری فوری در اختیار خلاقیت صنعت مد معاصر چین می گذارند. این طرح ها شامل اشکال بیان از منابع فرهنگی سنتی گرفته تا مفاهیم مد روز مانند دیجیتالی سازی و پایداری است. به گفته دکتر موزه ملی ابریشم ژائو مجموعه عظیمی از حدود 70،000 مورد لباس و مد از سراسر جهان را جمع آوری کرده است ، که این افتخار را به عنوان بزرگترین موزه تم پارچه و لباس چین به شما می دهد و شایسته آن را در میان سنگین وزن پارچه و لباس ابریشم قرار می دهد صنعت.

اخبار مرتبط  پپسی کو دیوید فلاول را به عنوان EVP ، مشاور عمومی و دبیر شرکت منصوب می کند

از سال 2011 ، موزه ملی ابریشم در تلاش است تا مجموعه خود را تحت شعار “امروز برای فردا جمع آوری” با انتخاب دقیق طرح ها و محصولات برجسته از رویدادهای معتبر مد چین هر ساله برای به دست آوردن روند توسعه پارچه و لباس کشور ، تلاش کند.

علاوه بر کار دشوار انتخاب ، جمع آوری ، سازماندهی و تحقیق ، این موزه نمایشگاه های سالانه ، تالارهای مد و نمایش هایی را ترتیب می دهد که بر اساس روند مد روز است. این موزه همچنین هر ساله مجموعه های مشهوری از لباس را از موزه های خارج از کشور برای نمایش تنوع سنت های زیبایی شناسی و فرهنگی به ارمغان می آورد. برخی از این نمونه ها عبارتند از: Dior by Dior: 1947-1957 ، که در سال 2019 توسط موزه سلطنتی انتاریو کانادا رونمایی شد و Balenciaga: Shaping Fashion ، که در سال 2020 از سال 2020 راه اندازی شد ویکتوریا و موزه آلبرت در لندن ارائه شد

اخبار مرتبط  Gummi World اعلامیه سرمایه گذاری مشترک با Mist Health Systems LLC

علاوه بر این ، موزه ملی ابریشم چین متعهد به ترویج فرهنگ لباس چینی در خارج از کشور با برگزاری نمایشگاه های بین المللی سالانه از طرح های qipao / cheongsam از سال 2018 است که بیش از 100 طراح از 24 کشور / منطقه به آنها دعوت شده است. این موزه امیدوار است که به سالن الهام طراحان مد ، آکادمی عاشقان مد و موزه مد با افزایش تأثیر بین المللی تبدیل شود.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1424893/22.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1424894/11.jpg

SOURCE موزه ملی ابریشم چین