موزه ملی ابریشم چین نمایشگاهی از شاهکارهای شاخص نماد طراحان معاصر چینی را ارائه می دهد

این نمایشگاه که از سال 2011 هر ساله برگزار می شود ، دارای طرح های نمایشی مد چینی است که در طول سال انتخاب شده اند. به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس خود ، امسال ، نمایشگاه Splendid Decade: Fashion China 2011-2020 مجموعه ای متشکل از نمونه های برجسته ترین مدل هایوته و آوانگارد آماده لباس دهه گذشته ارائه می دهد. خلاقیت های به نمایش درآمده در طول نمایشگاه از حدود صد طراح مد اصلی چینی از جمله ارائه خواهد شد وو هایان، مارک چونگ، گوا پی ، لارنس خو و شیونگ یینگ، و همچنین محصولات نساجی ابتکاری ارائه شده توسط 40 شرکت ملی نساجی.

دکتر ژائو فنگمدیر موزه ملی ابریشم چین معتقد است که موزه های مد بخش مهمی از اکوسیستم مد هستند. وی خاطرنشان كرد: “یك موزه باید به عنوان سالنی برای فرهنگ مد و همچنین به عنوان یك كلاس برای آموزش طراحی مد دیده شود.” قطعات کلاسیک ، که ویژگی های خاص دوره های خاص را نشان می دهد ، اشیا ideal ایده آل برای مجموعه های موزه هستند. “

اخبار مرتبط  در سراسر جهان محصولات مراقبت از پا تا سال 2027

این نمایشگاه ها نگاهی فوری به خلاقیت صنعت مد معاصر چین به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. این آثار از منابع سنتی فرهنگی و مفاهیم شیک مانند دیجیتالی سازی و پایداری الهام گرفته شده اند. به گفته دکتر ژائو ، موزه ملی ابریشم مجموعه ای عظیم از نزدیک به 70،000 لباس و وسایل مد از سراسر جهان را جمع آوری کرده است ، که این افتخار را به عنوان بزرگترین موزه پارچه با موضوع پارچه و لباس به دست می آورد و به درستی آن را در میان سنگین وزن قرار می دهد صنعت پوشاک نساجی و ابریشم.

اخبار مرتبط  کاوالان دسترسی گسترده ای را برای جذب بازار گسترده تری ایجاد می کند

از سال 2011 ، با اجرای ایده “جمع آوری امروز برای فردا” ، موزه ملی ابریشم با انتخاب دقیق هر ساله خلاقیت ها و محصولات استثنایی از رویدادهای مشهور مد چین ، با هدف ضبط ، تلاش زیادی برای بهبود مجموعه خود انجام داد. روند توسعه کشور در زمینه نساجی و مد.

علاوه بر کار دشوار انتخاب ، جمع آوری ، سازماندهی و تحقیق ، موزه نمایشگاه های سالانه ، انجمن های مد و نمایش های موضوعی را در مورد روندهای غالب مد برگزار می کند. این موزه همچنین سالانه مجموعه های مشهور لباس را از موزه های خارجی به منظور نمایش تنوع سنت های زیبایی شناختی و فرهنگی به ارمغان می آورد. برخی از نمونه های اخیر عبارتند از: Dior by Dior: 1947-1957، معرفی شده توسط موزه سلطنتیانتاریو در کانادا که در 2019 ، و Balenciaga: شکل دادن به مد ، ارائه شده توسط ویکتوریا و موزه آلبرت در لندن در سال 2020.

اخبار مرتبط  JinSheng New Materials Co.، Ltd هفته دیجیتال Cosmoprof Asia را برای به نمایش گذاشتن بطری بدون هوا جدید و محفظه دوگانه خود انتخاب کرد

علاوه بر این ، موزه ملی ابریشم چین متعهد به ترویج فرهنگ لباس چینی در خارج از کشور با برگزاری نمایشگاه های بین المللی سالانه از طرح های qipao / cheongsam است. از سال 2018 ، بیش از 100 طراح از 24 کشور / منطقه دعوت شده اند. این موزه امیدوار است که به سالن الهام طراحان مد ، آکادمی دوستداران مد و موزه مد با افزایش تأثیر بین المللی تبدیل شود.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1424893/22.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1424894/11.jpg

SOURCE موزه ملی ابریشم چین