موزه ملی ابریشم چین نمایشگاه شاهکارهای مد نمادین توسط طراحان معاصر چینی را ارائه می دهد

این نمایشگاه که از سال 2011 هر ساله برگزار می شود ، طرح های نمایشی مد چینی را نشان می دهد که در طول سال انتخاب شده اند. برای جشن 10 سالگی خود ، دهه پر زرق و برق: مد چین 2011-2020 امسال این مجموعه مجموعه ای متشکل از شاخص ترین نمونه های لباس هایورت و آوانگارد آماده برای پوشیدن از دهه گذشته را ارائه می دهد. آثار خلق شده در طول نمایشگاه از صد نفر از بهترین طراحان مد از چینشامل وو هایان، مارک چونگ، گوا پی ، لارنس خو و شیونگ یینگ، و همچنین محصولات پارچه ای ابتکاری ارائه شده توسط 40 شرکت ملی نساجی.

دکتر. ژائو فنگمدیر موزه ملی ابریشم چین معتقد است که موزه های مد بخش قابل توجهی از کل اکوسیستم مد هستند. وی خاطرنشان کرد: یک موزه باید به عنوان یک اتاق برای فرهنگ پوشاک و همچنین یک کلاس برای آموزش طراحی مد در نظر گرفته شود. لباس های کلاسیک ، نشان دهنده ویژگی های خاص دوره های زمانی و فن آوری ، اشیا ideal ایده آل برای مجموعه موزه است.

اخبار مرتبط  Arçelik به خنثی سازی کربن در تأسیسات تولید بین المللی دست می یابد

این نمایش ها نگاهی فوری به خلاقیت صنعت مد معاصر چین دارند. عبارات موجود در منابع فرهنگی سنتی گرفته تا مفاهیم مد روز مانند دیجیتالی سازی و پایداری را می توان در طرح ها یافت. به گفته دکتر ژائو ، موزه ملی ابریشم مجموعه ای عظیم از نزدیک به 70،000 اشیاare لباس و مد از سراسر جهان را جمع آوری کرده است و این افتخار را به عنوان بزرگترین موزه با موضوع پارچه و لباس در این کشور به ارمغان آورده است. چین، که به شایستگی آن را در میان وزنه های سنگین صنعت نساجی و پوشاک قرار می دهد.

اخبار مرتبط  بانک غذای منطقه ای لس آنجلس تقریباً 300،000 دلار کمک هزینه ای دریافت می کند

از سال 2011 ، با اجرای ایده “امروز را برای فردا انتخاب کنید” ، موزه ملی ابریشم تلاش زیادی برای افزایش مجموعه خود با انتخاب دقیق طرح ها و محصولات برجسته از رویدادهای مد در چین هر ساله به منظور ثبت روند توسعه کشور در زمینه نساجی و مد.

گذشته از کار پر زحمت انتخاب ، جمع آوری ، سازماندهی و تحقیق ، موزه نمایشگاه های سالانه ، تالارهای مد و نمایش های مضمونی را در مورد گرایش های مد رایج برگزار می کند. این موزه همچنین هر ساله مجموعه های مشهوری از لباس را از موزه های خارجی برای معرفی تنوع سنت های زیبایی شناسی و فرهنگی به ارمغان می آورد. نمونه های اخیرتر عبارتند از: Dior by Dior: 1947-1957 ، معرفی شده از موزه سلطنتی انتاریو در کانادا در سال 2019 ، و Balenciaga: Shaping Fashion ، معرفی شده از پیروزی و موزه آلبرت در لندن در سال 2020.

اخبار مرتبط  شرکت Surface Technology Silver Defender اکنون از طریق مشارکت با Pharmapacks در آمازون در دسترس است

علاوه بر این ، موزه ملی ابریشم چین متعهد به ترویج فرهنگ لباس چینی در خارج از کشور با برگزاری نمایشگاه های بین المللی سالانه برای طرح های qipao / cheongsam از سال 2018 است ، بیش از 100 طراح از 24 کشور / منطقه دعوت شده اند. این موزه امیدوار است که به اتاق الهام طراحان مد ، آکادمی شیک پوشان و موزه مد با تأثیر بیشتر بین المللی تبدیل شود.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1424893/22.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1424894/11.jpg

SOURCE موزه ملی ابریشم چین