فرش های شرقی توسط Classicworldrugs.com: Weave Got You Cover!

ALBUQUERQUE ، N.M.، 24 ژانویه 2021 / PRNewswire / – فرش های شرقی بیانگر سبک شخصی و بدون شک یکی از مهمترین عناصر دکوراسیون منزل است. همانطور که کفش ها می توانند یک لباس را درست کنند یا بشکنند ، فرش ها هم می توانند یک اتاق را درست کنند یا بشکنند. فرش دستباف مناسب می تواند ظاهر و روحیه فضای زندگی را تغییر دهد.

و گرچه فرش های دستباف مطمئناً می توانند زیور آلات حمل و نقل و حیرت انگیزی باشند ، یک فرش دستباف نیز می تواند به ما در زمین کمک کند. از نظر فنگ شویی ، انرژی با جریان سریع می تواند احساس تحریک پذیری یا اضطراب ایجاد کند. یک فرش دستباف – به خصوص فرش دستباف یا دستبافت – می تواند با کاهش سرعت این انرژی ، حس آرامش را به فضا وارد کند.

این که آیا کسی می خواهد با افزایش دکوراسیون دیگر ، اتاق را به هم گره بزند ، از کفپوش چوب محافظت می کند ، یک لایه جذب صدا اضافه می کند ، گرما ایجاد می کند یا از شناور آزادانه آلرژی در هوا جلوگیری می کند ، به خصوص برای حیوانات خانگی – فرشهای شرقی Classic World بیش از 1000 مورد دارد – فرش های دستباف یک نوع را انتخاب کنید.

درباره فرشهای شرقی کلاسیک

برادران عمران ، عدنان و عرفان جوزف، آغاز شده فرشهای شرقی شرقی کلاسیک در سال 2006 در آلبوکرک ، نیومکزیکو، ایالات متحده. آنها شروع به فروش فرش دستباف در مشهور سابق کردند تسوکه بازار کک در سانتافه ، نیومکزیکو، و بعداً دو فروشگاه آجر و ملات افتتاح کرد. آنها با طراحان برجسته داخلی کار می کنند و با افراد محلی برای پیدا کردن فرش دستباف مناسب برای خانه یا محل کار خود – فرشی که نه تنها لنگر مبلمان اتاق را فراهم می کند ، بلکه فضای دنج ، صمیمی و آرام را ایجاد می کند.

Classicworldrugs.com ، طرحهای منحصر به فرد مانند فرشهای قبیله ای ، سنتی ، تخت ، سوماک ، جنوب غربی ، انتزاعی و مدرن را برای سلیقه همه ارائه می دهد. خریداران ، دکوراتورها و طراحان داخلی می توانند از گالری نمایشگاه در دیدن کنند سانتافه ، نیومکزیکو، و در آلبوکرک یا رفتن به classicworldrugs.com، برای مشاهده تمام فرشهای دستباف موجود در انبار. فرش های دستباف آنها با پارچه های سازگار با محیط زیست و پایدار ساخته شده اند تا دوام داشته باشند. آنها همچنین سایر محصولات دکوراسیون منزل مانند سبدهای دستباف برگ درخت نخل خرما و روکشهای بالش کوسن دستباف و دستبافت را دارند.

تمیز کردن و تعمیر فرش دستباف

تمیز کردن فرش های حرفه ای هر 2-3 سال توصیه می شود و افرادی که در آن هستند classicworldrugs.com می تواند فقط مراقبت های تخصصی مورد نیاز شما برای یک فرش با دوام و زیبا را ارائه دهد.

فرایند شستن دست Classic World Oriental Rugs از آلودگی و لکه ها خلاص می شود – اطمینان حاصل شود که فرش برای ماه های آینده تمیزتر خواهد ماند.

روند تمیز کردن فرش ما نیز به طور خاص برای هر فرش سفارشی شده است ، که به کاهش خطر آلودگی متقابل و خونریزی رنگ کمک می کند.

اگر فرش دستباف شما آسیب دیده یا قطعات از دست رفته ای دارد ، می توانیم آن را برای شما تعمیر کنیم. برای یافتن اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

Classicworldrugs.com یک کد کوپن ویژه با 20٪ تخفیف اضافی ارائه می دهد که فقط از طریق این نشریه در دسترس است.

استفاده از کد: OrientalRugs2121

این کد کوپن منقضی می شود پانزدهم فوریه 2021.

تماس: فرشهای کلاسیک جهانی شرقی ، 505-820-7777 (سانتافه ، نیومکزیکو) ، یا 505-822-5000 (آلبوکرک ، نیومکزیکو)

SOURCE فرشهای شرقی کلاسیک جهانی

لینک های مربوطه

https://classicworldrugs.com

اخبار مرتبط  جانی واکر با اهدای هدیه یک میلیون درخت روحیه جشنی پیدا می کند