آمریكای چینی آمریكایی (UCA) برای کمک به افراد نیازمند ، به مناسبت بزرگداشت ماه میراث فرهنگی آسیای اقیانوس آرام آسیا “50 ایالت ، 100 شهر ، یك مردم متحد” در سراسر كشور “روز عشق” را اعلام كرد.

واشنگتن، 8 مه 2020 / PRNewswire / – روشن است 10 مه 2020، یک روز تاریخی برای آمریکایی های چینی و ملت ما پس از اتمام راه آهن بین قاره ای 151 سال پیش با سهم بی نظیر مهاجران اولیه چینی ، آمریکایی های آمریکایی چینی (UCA) با ائتلافی از جوامع و سازمان های سراسر کشور مانند ارتش نجات ، همکاری می کنند اتحاد رستوران ایالات متحده و چین و TCL ، برای راه اندازی “غذای چینی آمریکایی چینی روز عشق“برای شروع یک جشن یک ماهه میراث آمریکایی جزایر اقیانوس آرام آسیا.

در اول تاریخی ، از 10 مه تا پایان ماه میراث ، جوامع چینی در هر 50 ایالت و بیش از 100 شهر با هم همکاری خواهند کرد تا غذا را برای هموطنان نیازمند خود تهیه کنند و درایوهای غذایی را برای بانکهای مواد غذایی سراسر کشور ترتیب دهند. می گوید: “این زمانی است كه همه آمریكایی ها باید هر كاری را انجام دهیم تا به افراد نیازمند كمك كنیم ، زیرا نیازها تاریخی و همه جا هستند”. اندرو یانگنامزد سابق ریاست جمهوری

اخبار مرتبط  گزارش بهداشت و تفریحی Harvest Inc. گزارش نتایج مالی مالی سه ماهه دوم سال 2020

این رویداد تلاشهای بی وقفه جامعه چینی را برای ارائه امداد و حمایت خیرخواهانه از مردم و نهادهایی که به سختی توسط COVID-19 ضربه خورده اند ادامه می دهد. از امروز ، آمریکایی های چینی تعداد زیادی در تلاش های امدادی ، جمع آوری و کمک به ده ها میلیون دلار PPE و سایر کمک ها برای مبارزه با بیماری همه گیر شرکت کرده اند. خانم کنگره می گوید: “من از جامعه چینی آمریكا و UCA برای قدم برداشتن به ما نشان می دهیم كه ما یك كشور هستیم و یك ملت متحد در یك امر مشترک.” جودی چورئیس کمیته کارگزاران آمریکایی اقیانوس آرام آسیا. اکو هایپه شورئیس جمهور UCA ، “من به ندرت در طول زندگی خود دیده ام كه ​​در جامعه خودم بسیار مشغول و بسیج برای كمك به آن بوده ام. به معنای واقعی کلمه هر جامعه چینی و هر سازمان چینی آمریكایی در تلاشند تا كمك كنند.”

اخبار مرتبط  نه شرکت پیشرو ابتکار جدیدی را برای تسریع در انتقال به آینده صفر صفر (خالص صفر) آغاز کردند

بر 9 مه در ساعت 12 عصر ظهر ETیک روز قبل از غذا از روز عشق، کنگره چو ، کنگره لیو ، سفیر پیشین و فرماندار گری لاک، نامزد ریاست جمهوری سال 2020 اندرو یانگو هنرمندان اجرایی برنده جوایز ابیگیل واشبرن و فی وو برای شروع راهپیمایی “غذای آمریکایی چینی آمریکایی” برای تجمع آنلاین به انجمن چینی ها خواهد پیوست روز عشق“”

این هفته ، كنگره چو قطعنامه مجلس را به عنوان افتخارآمیز جامعه چینی آمریكا بخاطر سهم بی نظیر خود در طول همه گیری و شناختن “غذای چینی آمریکایی از روز عشق” بر 10 مه 2020.

در طول تاریخ ، گروه های اقلیت با تبعیض روبرو شده اند ، و اغلب آنها در هنگام بیماری همه گیری مشخص می شوند. امروز یک افزایش نگران کننده در مورد نفرت ضد آسیا وجود دارد. برای مقابله با نفرت ، جامعه چینی آمریکایی عشق را انتخاب می کند و با همدردی با هموطنان آمریکایی ما پاسخ می دهد. “همه ما در این جمع هستیم” یک شعار دلهره آور است که اکنون در تمام جوامع آمریکایی چینی آمریکا طنین انداز است.

اخبار مرتبط  انجمن مصرف کنندگان ارگانیک از کرافت برای ادعای دروغ بازاریابی محصولات ساخته شده با هورمون رشد مصنوعی به عنوان "طبیعی" شکایت می کند

UCA که در سال 2017 تأسیس شد ، یک فدراسیون سراسری غیرانتفاعی و یک جنبش مدنی در جامعه است ، با الهام و اختصاصی به توانمندسازی جوامع آمریکایی چینی برای جنگ برای دنیای بهتر.

منبع متحد چینی آمریکایی ها (UCA)

لینک های مربوطه

ucausa.org