گروه دادا در هنگام شیوع COVID-19 تأمین مایحتاج خود را در Shijiazhuang تأمین می کند – تلویزیون ملی چین گزارش داد

طبق پوشش تلویزیون ملی ، مطابق با الزامات دولت های محلی ، شیجیاژوانگ سوپرمارکت ها عملیات آفلاین را به حالت تعلیق درآورده و به تجارت آنلاین ، که سفارشات آنلاین و تحویل بدون تماس ارائه می دهند ، منتقل می کنند تا از نیازهای روزمره مردم در خانه ماندن اطمینان حاصل کنند. در طول مدت قفل ، سواران Dada Now ، پلت فرم تحویل در خواست گروه Dada ، در تلاش بودند تا مایحتاج روزانه خود را از سوپرمارکت ها به ساکنان تحویل دهند. پنگ سان یکی از این سواران Dada Now است.

از آنجا که آخرین شکست COVID-19 در شیجیاژوانگ، پنگ سان دومین آزمایش اسید نوکلئیک مورد نیاز سیستم عامل Dada Now را انجام داد. پس از دریافت نتیجه سالم در روز دوم ، وی شروع به تهیه مایحتاج روزانه به ساکنان کرد. همانطور که کسب و کار O2O سوپرمارکت توسط افزایش تعداد مصرف کنندگان به تصویب رسید ، سفارشات تحویل به صورت تصاعدی رشد کردند. او برای تحویل محصولات روزمره خستگی ناپذیر کار می کرد: “من حتی اواخر راه بودم ساعت 10 شب من به خودم افتخار می کنم ، زیرا در مبارزه با COVID-19 سهیم هستم. “

اخبار مرتبط  Yuengling و Country Music Star Lee Brice همکاری رسمی را اعلام کرد

گروه دادا یکی از 51 شرکت ضروری است که توسط آن تضمین شده و توصیه می شود شیجیژوانگ دولت. JDDJ و Dada Now در اطمینان از تأمین روزانه و تحویل ایمن نقش مهمی دارند. بر 11 ژانویه، JDDJ با تقریباً 20 فروشگاه سوپرمارکت زنجیره ای همکاری کرد شیجیژوانگ، از جمله سوپرمارکت Beiguo ، سوپرمارکت Yonghui ، CR Vanguard و Olé ، و همچنین داروخانه های محلی از جمله Shiyao داروخانه ، هبی لرنتانگ داروخانه و داروخانه Shineway ، برای تضمین عرضه روزانه محصولات زنده.

در همان زمان ، دادا نو اقدامات اضطراری را آغاز کرد ، یک کانال سبز برای سواران زایمان برای درخواست تجدیدنظر در شرایط غیر عادی باز کرد و زمان تحویل را تمدید کرد. این پلتفرم ضمن تنظیم آزمایش اسید نوکلئیک ثانویه برای سواران و تهیه مواد ضد عفونی کننده ، ماسک و سایر تجهیزات پیشگیری از اپیدمی ، برای اطمینان از ایمنی سواران ، بازرگانان و مصرف کنندگان ، سرویس تحویل بدون تماس و احراز هویت کد سلامت سواران را نیز راه اندازی کرد. علاوه بر این ، Dada Now همچنین در هنگام تحویل از طریق Rider Application Dada Now و گروه های Wechat از موتورسواران برای استفاده از ماسک و ضد عفونی کننده استفاده می کند.

اخبار مرتبط  داستانی از تلاش دوستان برای بیدار ماندن

در ژانویه ، گروه دادا اعلام کرد که دادا نو و JDDJ در طول سال جدید چینی در ماه فوریه باز خواهند ماند. و دو سیستم عامل اقدامات ایمنی را برای اطمینان از خدمات سریع و پایدار حفظ خواهند کرد.

درباره گروه دادا

گروه دادا یک پلت فرم پیشرو در خرده فروشی محلی و تحویل در سفارش است چین. این JDDJ ، یکی از چین بزرگترین سیستم عامل های خرده فروشی محلی درخواستی برای خرده فروشان و صاحبان نام های تجاری و Dada Now ، یک پلت فرم محلی تحویل درخواستی محلی که برای بازرگانان و ارسال کنندگان فردی از طریق صنایع مختلف و دسته های محصول باز است. دو سیستم عامل شرکت بهم پیوسته و سودمند هستند. پلتفرم Dada Now از طریق راه حل های تحقق آسان در دسترس و زیرساخت های تحویل درخواستی ، تجربه بهبود تحویل را برای شرکت کنندگان در بستر JDDJ فراهم می کند. در همین حال ، حجم گسترده سفارشات تحویل درخواستی از بستر JDDJ باعث افزایش حجم و تراکم سفارشات برای پلتفرم Dada Now می شود. که در ژوئن 2020، گروه دادا معاملات خود را در بازار جهانی Nasdaq و با نماد “DADA” آغاز کرد.

اخبار مرتبط  HollywoodHunna سودآوری مجموعه New Streetwear را برای مبارزه با بی عدالتی نژادی راه اندازی و اهدا می کند

SOURCE گروه دادا

لینک های مربوطه

imdada.cn