اسمیر است! Jeni’s بستنی همه چیز Bagel درست کرده و به طرز تکان دهنده ای خوب است

جمع شوید و شروع به جمع آوری قطعات ذهن خود به عقب کنید و صدای ما را بشنوید. ابتدا به یک پنیر خامه ای متراکم ، نمک و کاملاً شیرین فکر کنید. این پایه است. اکنون تصور کنید یک قارچ کره ای مملو از کنجد ، دانه های خشخاش – و بله ، پیاز و سیر – در تمام مدت له شده باشد. اما این بستنی یخی است.

صادقانه بگویم ، بسیار تکان دهنده بود که چقدر این طعم نان شیرینی مزه ای دارد. می توانید با بستنی این کار را انجام دهید ؟! این چه جادوگری است ؟! منظورم این است که طعم های جنی همیشه

طعم و مزه همان چیزی است که برچسب ها می گویند مانند آنها طعم و مزه دارند – آنها از مواد واقعی استفاده می کنند – اما این تعادل کامل شیرین ، شور و امامی بود. مثل یک نان شیرینی کاملاً عالی و فصلی … که می توانید لیس بزنید.

اخبار مرتبط  شرکت FinCanna Capital به Webcast Live در VirtualInvestorConferences.com در تاریخ 9 ژوئیه

خوب بود؟ نه ، این رقص بدون موسیقی بود خوشمزه – لذیذ.

همه چیز Bagel به صورت چاپ موجود خواهد بود دوشنبه 25 ژانویه، در ظهر ET برای حمل و نقل در سراسر کشور از jenis.com و در مغازه های حرکت شبیه چمچه دار جنی در سراسر کشور ، در باز. اگر به انتشارات اخیر عطر و طعم جنی توجه نکرده اید ، آنها سریعاً فروخته شده اند – مثل یک یا دو روز – بنابراین روی این یکی نخوابید.

هرکسی که همه چیز نان شیرینی یا هر چاشنی نان شیرینی را دوست دارد -[both hands raised fully in the air and composing this verbally]- من عاشق این عطر و طعم هستم (اگر این کار را نکنید ، نمی کنید.)

این یک بستنی قابل قبول برای خوردن هر زمان از روز است ، که ما را به ترتیب بعدی کسب و کار می رساند: خوردن بستنی برای صبحانه.

اخبار مرتبط  نکاتی درباره پتکو برای سرگرمی تابستانی ایمن COVID-19 با حیوانات خانگی به اشتراک می گذارد

مدام در سال 2020 توسط خودمان در خانه بودن ، وقت زیادی برای تفکر به ما داد (شاید وقت زیاد). و ما در مورد یک سوال آزار دهنده تأمل کردیم: چرا خوردن بستنی فقط در بعضی از ساعات روز قابل قبول است؟ چرا نیست خوب است قبل از ساعت 11 صبح بستنی بخوریم؟ اگر خوردن صبحانه برای شام مشکلی نیست ، چرا بستنی برای صبحانه نه؟ چرا دونات برای صبحانه مناسب است و بستنی مناسب نیست؟

خوب ، تقریباً مثل این است که جنی الکسا ما را هک کرده است ، زیرا آنها نه تنها این طعم Bagel را درست کرده اند ، بلکه دارای طعم رول Skillet Cinnamon Roll و قهوه با طعم خامه و شکر هستند (آنها قهوه را شیب می دهند داخل کرم) و کلمه در خیابان نیز طعم اسطوخودوس وحشی است مانند Fruit Loops.

در سال 2021 ، ما کارهای کوچک را که باعث لذت بزرگتر می شود بله می گوییم ، و ما قصد داریم برای صبحانه بستنی بخوریم. در مورد شما چطور؟

اخبار مرتبط  شركت هلدینگ برندهای ساحلی همیلتون سهم سه ماهه را اعلام كرد

درباره بستنی های مجلل جنی
Jeni’s Splendid Ice Creams یک شرکت بستنی سازی مدرن آمریکایی است که به ساخت بهترین بستنی های شناخته شده جهان اختصاص دارد. تاسیس شده در کلمبوس ، اوهایو در سال 2002 توسط جیمز ریش بستنی ساز برنده جایزه جنی بریتون بائر، Jeni’s در طول 19 سال گذشته به عنوان استاندارد جدیدی که بر اساس آن سایر بستنی ها (و شرکت های بستنی سازی) مورد قضاوت قرار می گیرند ، ظاهر شده است. امروزه ، Jeni’s یک شرکت مجاز B است که به دلیل رهبری اجتماعی ، زیست محیطی و تجاری خود شناخته می شود

فروشگاه های 50ish قاشق چوبی ، یک فروشگاه آنلاین در jenis.com و توزیع در فروشگاه های برتر مواد غذایی در سراسر کشور.

تماس با رسانه:
ارتباط دختر خوشگل
[email protected]

SOURCE بستنی های Jeni’s Splendid

لینک های مربوطه

https://jenis.com/