بازار اتاق آنهوییک تا سال 2025 1.5 میلیارد دلار ارزش دارد

شیکاگو، 8 مه 2020 / PRNewswire / – مطابق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار اتاق آنهوئیک براساس نوع (محفظه نیمه آنهوئیک و اتاق کامل آنهوئیک) ، کاربرد نهایی (خودرو ، نظامی و دفاعی ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ، لوازم خانگی و الکترونیکی مصرفی ، الکترونیک ، پزشکی و سایر موارد) و جغرافیا – پیش بینی جهانی تا سال 2025، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، انتظار می رود که بازار اتاق Anechoic CAGR 5.4٪ را ثبت کرده و به آن برسد 1.5 میلیارد دلار تا سال 2025؛ برآورد اندازه بازار جهانی از سال 2017 تا 2025 ارائه شده است. دلیل اصلی مسئول رشد بازار استانداردسازی محصولات الکترونیکی در سطح جهان ، آزمایش اجباری EMC تجهیزات پزشکی و افزایش در پیشنهاد برند شرکت ها است.

درخواست بروشور PDF:
https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=144491809

بازار اتاق آنهوئیک برای محفظه نیمه آنهوئیک در بالاترین سطح CAGR در سال 2020 رشد می کند

بازار اتاق نیمه نیمه آنهویی بیشترین سهم حدود 80٪ از کل بازار در سال 2020 را در اختیار دارد. دلیل این تقاضای بزرگ بازار ویژگی منحصر به فرد آن است که به کاربر اجازه می دهد تا مرتباً نویز زمینه را تنظیم کند. این به کاربر اجازه می دهد اجزای را سریعتر از سایر اتاق ها آزمایش کند. این باعث می شود محفظه نیمه آنهوئیک مناسب برای آزمایش ایمنی و توجه به انتشارهای سازگار باشد. همچنین این امکان را به کاربر می دهد که آزمایش های دقیق تری داشته باشد و همچنین در برابر خسارت کمتر خطر دارد. انتظار می رود تقاضا برای اتاق های نیمه آنهوئیک با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که در اختیار دارد رشد کند.

بازار برای برنامه های IT و مخابرات در بالاترین دوره CAGR طی دوره پیش بینی رشد کند

اخبار مرتبط  Cleaner زندگی می کند تا به همه کمک کند با خیال راحت به مدرسه ، کار و زندگی برگردند

در بخش IT و Telecom ، سرورها ، سرورهای تیغه ، سوئیچ اترنت ، روتر ، فتوکپی ، دستگاه فکس ، کابل و بسیاری از تجهیزات فناوری اطلاعات دیگر (ITE) تحت دسته سازگاری الکترومغناطیسی قرار می گیرند. رشد مشترکان بی سیم تلفن همراه به طور کامل از تعداد مشترکین سیمی پیشی گرفته است. این رشد بی سابقه بطور نمایی تعداد تجهیزات موجود در سیستم را افزایش می دهد و غلظت زیاد سیستم بر فضای محدود باعث افزایش احتمال تداخل الکترومغناطیسی می شود. بنابراین ، طراحان و تولید کنندگان ، از طریق آزمایش EMC / EMI / RF ، عملکرد تجهیزات IT و Telecom را از نظر سخت افزاری و نرم افزاری تضمین می کنند. آزمایش تجهیزات در مراحل تحقیق و توسعه ، ساخت و صدور گواهینامه انجام می شود. با آزمایش EMC / EMI / RF ، تولید کنندگان دستگاه های تلفن همراه می توانند از رعایت استانداردهای جهانی اطمینان حاصل کنند که محصولات جدید.

اجرای فناوری 5G همچنین دستگاههای جدیدی را معرفی می کند که می توانند با جدیدترین فناوری 5G سازگار شوند. آزمایش آنتن های انتقال 5G از طریق آزمایش EMC / EMI / RF به اطمینان از عملکرد صحیح آنتن ها کمک می کند. بسیاری از دستگاه های 5G وجود خواهد داشت که اجزای لازم برای آزمایش آنها توسط اتاق های آنهوییک مورد نیاز است. محفظه آنهوئیک همچنین به تعیین بهترین موقعیت برای قرارگیری تجهیزات رادیویی 5G و آنتن ها کمک می کند تا آنها بهترین سیگنال های ممکن را بدست آورند.

TOC در عمق را مرور کنیدبازار اتاق آنهوئیک

44 – جداول

33 – ارقام

104 – صفحات

درخواست جزئیات بیشتر در مورد:
https://www.marketsandmarkets.com/ Enquiry_Before_BuyingNew.asp؟id=144491809

APAC بیشترین سهم بازار اتاق های آنهوئیک را در سال 2020 در اختیار دارد

اخبار مرتبط  Heartland Health خط جدیدی از ماسک های صورت ساخت آمریکا را به عنوان موارد COVID-19 افزایش می دهد

پیش بینی می شود بازار محفظه آنهوئیک در APAC برسد 589.7 میلیون دلار انتظار می رود تا سال 2025 در CAGR 5.85٪ در دوره پیش بینی رشد کند. APAC بیشترین سهم را در حدود 40٪ از بازار اتاق های آنهوایی در اختیار دارد.

تقاضای فزاینده برای وسایل مدرن و جدیدترین ابداعات پزشکی دامنه وسیعی از فرصت ها را برای اتاق های آنهوایی فراهم می کند. شرکت های مختلف هوافضا نیز به دلیل خدمات ارزان قیمت کار و همچنین به دلیل سهولت در هنجارهای سرمایه گذاری های خارجی ، در منطقه APAC در حال تولید سرمایه گذاری هستند. پیش بینی می شود همه این عوامل باعث رشد بازار اتاق های آنهویی در منطقه APAC شود

شرکت های کلیدی در بازار اتاق های آنهوایی شامل شرکت TDK (ژاپن) ، ESCO (ETS) (ایالات متحده) ، MVG (فرانسه) ، صنایع اکل (ایالات متحده آمریکا) ، و پروژه های Albatross (آلمان) شرکت TDK یک شرکت الکترونیکی است که در آن مستقر است توکیو ژاپن.

گزارش های مرتبط:

بازار آزمایش EMC با ارائه (سخت افزار و نرم افزار و خدمات) ، برنامه کاربردی نهایی (لوازم خانگی و الکترونیکی مصرف کننده ، خودرو ، نظامی و هوافضا ، IT و ارتباطات ، پزشکی ، صنعتی) و جغرافیا – پیش بینی جهانی 2024.

بازار TIC خودرو براساس نوع خدمات (تست ، بازرسی ، صدور گواهینامه) ، نوع منبع ، کاربرد (بازرسی خودرو ، سیستم های برقی و قطعات) و جغرافیا. بازار بازرسی فنی دوره ای ، براساس منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2024.

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیق B2B کمی در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا را ارائه می دهد که 70 تا 80 درصد از درآمد شرکتهای جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. هم اکنون 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 را به عنوان مشتری سرویس می دهند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات مربوط به درآمدها به بازارها و بازارها نزدیک می شوند.

اخبار مرتبط  اوچیکا در اواخر ماه اوت تصفیه کننده هوا جدید فوتوکاتالیست خود را به بازارها عرضه می کند

850 تحلیلگر تمام وقت و SMEs ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، اجتناب و دفاع” ، نوشتن منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (موقعیت یابی بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا قرار می گیرد. MarketsandMarkets ™ تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets ، بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هرچه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:
آقای. اوشیش مهرا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]

به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com
بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/anechoic-chamber-market.asp
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/anechoic-chamber.asp

منابع بازارها و بازارها