Range Hood خود را از هرجای دیگر با برنامه New Zephyr Connect کنترل کنید

برنامه Zephyr Connect به شما امکان می دهد سرعت فن هود را تغییر داده و سطح روشنایی را هنگام آشپزی ، سرو و صرف غذا با یک کش رفتن ساده روی تلفن هوشمند کنترل کنید. یک ویژگی راحت تأخیر را می توان از طریق برنامه کنترل کرد ، که به طور خودکار هود را پس از پخت و پز تا 10 دقیقه دیگر برای از بین بردن دود اضافی و بوی نامطبوع کار می کند. Zephyr Connect هنگامی که زمان تمیز کردن فیلترهای چربی یا جایگزینی فیلترهای زغال چوب است ، اعلان هایی را ارائه می دهد و اگر بیش از 3 ساعت هود را روشن نگه دارید ، به کاربران هشدار می دهد.

اخبار مرتبط  گزارش بازار پارچه های خودرو برجسته کننده میزان فروش ، قیمت ، درآمد ، حاشیه ناخالص ، رشد تاریخی و چشم اندازهای آینده تا سال 2028: Radiant Insights، Inc.

می گوید: “ما معتقدیم كه مشتریان هنگام تعامل با محصولات ما در آشپزخانه مستحق تجربه بالایی هستند.” لوک سیو، رئیس جمهور Zephyr. “برنامه Zephyr Connect با رابط کاربری آسان ، تلفیق بلندگوهای هوشمند و ویژگی هایی که به آرامش کلی ذهن کمک می کند ، ارائه می شود. امروزه بیش از 150 میلیون بلندگوی هوشمند در بازار وجود دارد و یکی از رایج ترین مکان ها است. Zephyr Connect به ما امکان می دهد از این بلندگوهای هوشمند استفاده کنیم تا بتوانید با استفاده از صدای خود هود را کنترل کنید. “

Zephyr Connect به طور یکپارچه با دستگاه های آمازون الکسا و Google Home برای فعال سازی صدا برای کنترل عملکردهای هود ادغام می شود (به عنوان مثال الکسا ، Zephyr را روشن کنید ، یا سلام گوگل ، Zephyr را روی سرعت 5 تنظیم کنید).

اخبار مرتبط  با وجود ضایعات ERA صفر ، سیستم شیر مادر قدیمی با یک لباس جدید وارد بازار DACH می شود

علاوه بر برنامه Zephyr Connect ، این مدل های جدید برای ارائه تجربه نهایی فناوری از طریق اجزای ابتکاری زیر طراحی شده اند: فناوری دمنده PowerWave تقریباً ساکت ، فوق العاده قدرتمند است و 700 CFM (فوت مکعب در دقیقه) در هر دمنده یا 1.300 دمنده دمنده اختیاری CFM در هر مدل موجود است. LumiLight LED چراغ ها سازگار با محیط زیست هستند و با عمر بیش از 25000 ساعت ساخته شده اند. LED های قابل تنظیم سه سطح به انرژی کمتری نسبت به چراغ های هالوژن سنتی نیاز دارند ، لمس آنها خنک است و توزیع نور یکنواختی را ایجاد می کنند. و کنترل های لمسی مجاورت Zephyr وقتی کسی به هود نزدیک می شود ، دکمه های تعاملی را برای استفاده آسان و بصری روشن می کند ، فعال می شوند.

از ویژگی های اضافی می توان به دسترسی سریع به اطلاعات ضمانت نامه ، طیف وسیعی از نحوه تهیه فیلم و پشتیبانی بصری با تشخیص سطح بالای محصول برای دسترسی آسان به پشتیبانی محصول Zephyr اشاره کرد. Zephyr Connect با مدل های زیر راه اندازی می شود: جزیره میلانو ، دیوار میلانو ، اتصال مونسون ، جزیره ناپولی ، زیر کابینت Tidal I ، دیوار Tidal II و دیوار Venezia. این برنامه از طریق تلفن همراه و رایانه لوحی در دسترس است و می توان آن را از طریق فروشگاه برنامه اپل و Google Play بارگیری کرد.

اخبار مرتبط  اولین چاپگر مسطح UV اپسون ارائه دهندگان خدمات چاپ را با کیفیت عالی در فضای باز علامت گذاری کالا ، کالاهای تبلیغاتی و موارد دیگر ارائه می دهد

Zephyr Connect به مشتریان این قدرت را می دهد تا با موارد مهم ارتباط برقرار کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد Zephyr Connect ، هودهای محدوده Zephyr و کولرهای شراب و مشروبات الکلی Presrv، ، به سایت zephyronline.com مراجعه کنید.

منبع Zephyr

لینک های مربوطه

https://zephyronline.com/