انجمن زیبایی حرفه ای با تغییر در رهبری و برنامه استراتژیک سه ساله وارد دوره جدید می شود

در زمان تصدی 20 ساله خود به عنوان مدیر اجرایی ، Sleeper بی وقفه تلاش کرده است تا صنعت زیبایی حرفه ای را به اوج برساند و متحد کند. در طول سالها او با هیئت مدیره و شوراهای رهبری داوطلب PBA برای ارائه ابزارهای تجاری ، آموزش ، وکالت و موارد دیگر به اعضای مختلف PBA و به طور کلی صنعت زیبایی حرفه ای همکاری کرد. تحت هدایت وی ، اعضای م Instituteسسه تأمین زیبایی و آرایشگاه (BBSI) ، انجمن زیبایی آمریكا (ABA) ، انجمن سالن (TSA) و انجمن ملی آرایشی (NCA) برای ایجاد انجمن زیبایی حرفه ای متحد شدند. به بزرگترین و جامع ترین انجمن تجارت صنعت تبدیل شده است. همانطور که Sleeper به سمت بازنشستگی حرکت می کند ، روزانه نینا به عنوان مدیر اجرایی منصوب می شود و از وظیفه فعلی خود به عنوان مدیر ارشد بازاریابی خارج می شود.

روزانه نینا ایده آل برای تصدی مسئولیت مدیر اجرایی PBA است ، “Sleeper را به اشتراک می گذارد.” او به عنوان مدیر CMO رهبری و رانندگی باورنکردنی را نشان داده است و با ترکیب دانش صنعت خود با تجربه گذشته خود ، آماده هدایت دوره جدید رشد PBA است. ”

اخبار مرتبط  Absen اولین بازی خود را در نمایشگاه کانتون 2020 انجام می دهد

روزانه در 2.5 سال گذشته با PBA بوده و بیش از 20 سال تجربه تجارت و بازاریابی را برای این نقش به ارمغان آورده است. دیلی توضیح می دهد: “من نمی توانم بیشتر هیجان زده شوم که مدیر اجرایی PBA می شوم.” “من مشتاقانه منتظر هدایت تیمی متشکل از متخصصان توانمند و متعهد هستم که علاقه زیادی به صنعت زیبایی حرفه ای دارند و با هم می توانند دوره جدیدی از توسعه را برای PBA و کل صنعت به وجود آورند.”

“من نهایت لذت کار کردن را داشته ام استیو اسلیپر برای 25 سال گذشته او بی وقفه تلاش کرده است تا صنعت ما را با رهبری هدفمند خود متحد کند. ” سیدنی بری، رئیس هیئت مدیره. “روزانه نینا بلافاصله با PBA در موقعیت خود قرار گرفت. کنجکاوی ، توانایی های رهبری و مهارت های ارتباطی قوی او را کاملاً برای نقش مدیر اجرایی مناسب می کند. تبریک به هر دوی شما! ”

تحت مدیریت Sleeper ، PBA برنامه استراتژیک پنج ساله خود را در سال 2020 با بسیاری از نقاط عطف موفقیت به پایان رساند ، حتی در میان چالش های بی سابقه ای که سال گذشته با همه گیری COVID-19 به PBA ، اعضای آن و صنعت ارائه شده بود. موارد برجسته عبارتند از:

  • رشد و تعامل 300٪ عضویت
  • امور دولتی که به جلوگیری از مقررات زدایی ، اصلاح مجوز در سطح ایالت و موارد دیگر کمک می کند.
  • رویدادها و آموزش های عضو محور
  • بزرگ شده 1.6 میلیون دلار – بزرگترین در تاریخ – برای صاحبان سبک در طول بیماری همه گیر COVID-19
  • بیمه ، طرح های تجاری و موارد دیگر برای تهیه بلوک های ضروری ایجاد تجارت برای سالن ها ، آبگرم و تجارت 1 عضو
اخبار مرتبط  روان خوانندگان با مبارزات تبلیغاتی کتاب # سپرده خود را در قفسه کتاب نشان می دهیم

طی نه ماه گذشته ، PBA برنامه نویسی برنامه استراتژیک خود را برای ایجاد صنعت و حمایت از اعضا به دلیل COVID-19 ، از جمله صندوق امداد COVID-19 ، که بیش از 1.6 میلیون دلار برای کمک به صنعت با پیامدهای اقتصادی بیماری همه گیر COVID-19. علاوه بر این ، PBA منابع آموزش مجازی مداوم ، آموزش جامعه سازی ، برنامه نویسی مجدد به کار ، دستورالعمل ها و منابع پروتکل ایمنی ، امور دولت و موارد دیگر را ارائه داد. این تغییرات منجر به تدوین استراتژی جدید فروش و توسعه مشاغل ، شناسایی نیاز به رویکرد فروش یکپارچه شده است. رهبری این ابتکار مهم توسعه جدید عضو تیم پیشرو PBA و پیشکسوت صنعت خواهد بود باب میرز. مایرز بیش از 3.5 سال است که با عضویت PBA به عنوان مدیر کل تیم عضویت را تجربه می کند و بیش از 25 سال تجربه حرفه ای در زمینه توسعه صنعت زیبایی دارد. او را به یک رهبر کامل برای این مسیر استراتژیک جدید تبدیل کنید.

اخبار مرتبط  شرکت گلف Callaway سود سه ماهه را اعلام کرد

Sleeper به اشتراک می گذارد: “PBA با حرکت واقعی به استراتژی سه ساله بعدی می رود ، اما با ادامه چالش چشم انداز COVID.” “COVID دست بسیاری را مجبور به استفاده از منابع محدود برای ابداع مجدد به روشهای جدید و نوآورانه کرده است. با توجه به حوادث بزرگ روزانه ، حوادث بزرگ تا حد حداقل Q3 سال 2021 که بیش از حد محدود است ، تمرکز مایر بر توسعه یکپارچه تجارت و ادامه رهبری برجسته است. از بقیه اعضای تیم ، PBA به تنظیم بودجه خود برای اختصاص منابع برای خدمت به اعضای خود در بالاترین سطح ممکن ادامه خواهد داد. ”

عکسهای اصلی استیو اسلیپر و روزانه نینا را می توان یافت اینجا.

SOURCE انجمن زیبایی حرفه ای

لینک های مربوطه

https://www.probeauty.org