نانوایی سیلور هیلز انواع جدیدی از نان های جوانه زده ارگانیک را که همراه با غلات کامل هستند ، معرفی می کند

سیلور هیلز در میان افزایش تقاضای مصرف کننده برای محصولات گیاهی با مزایای عملکردی ، چهار نان جوانه زده اضافه می کند

ABBOTSFORD ، قبل از میلاد، 26 ژانویه 2021 / PRNewswire / – نانوایی سیلور هیلز ، پیشرو در تولید محصولات جوانه زده ، از اضافه شدن چهار نان جوانه دار ارگانیک به مجموعه محصولات خود خبر می دهد: Full Seed Ahead ، Oat So Lovely ، Farmer Fife و Wheat & Greet. در ادامه ماموریت سیلور هیلز برای ارائه غذاهای گیاهی که به یک سبک زندگی سالم کمک می کنند ، چهار نوع جدید به لطف غلات سبوس دار ارگانیک جوانه زده و لیست ساده ای از مواد غذایی کامل غنی از مواد مغذی هستند.

مصرف کنندگان به طور فزاینده ای به عنوان دارو به غذا روی می آورند ، زیرا غذاهای کامل با مزایای عملکردی در صف مقدمات مصرف کننده تغییر یافته توسط بیماری همه گیر Covid-19 ظاهر می شوند. طبق گزارش اخیر غذای و آشامیدنی و مکمل های کاربردی گروه هارتمن در سال 20201، بیش از نیمی از مصرف کنندگان بزرگسال از مواد غذایی کاربردی هم برای شرایط خاص و هم برای پیشگیری عمومی استفاده می کنند و به دنبال کمک به انرژی و هضم غذا هستند.

نان های ارگانیک جدید با بهتر شدن تغذیه غلات کامل از طریق جوانه زدن به رفع این نیاز کمک می کنند. جوانه زدن غلات کامل ، مواد مغذی را برای بدن آسان تر ، هضم راحت تر می کند و انرژی پایدار را در طول روز فراهم می کند. چهار نان خوشمزه و دلچسب ، همچنین غنی از مواد مغذی حیاتی مانند فیبر ، آهن ، سلنیوم ، روی و ویتامین های گروه B هستند.

“به عنوان یک رهبر در تولید نان های جوانه زده ، ما می خواهیم به رعایت اولویت های مصرف کنندگان خود ادامه دهیم و هم اکنون عملکردی گیاهی و ارگانیک است.” دارن مهافی، مدیر ارشد بازاریابی نانوایی سیلور هیلز. وی افزود: “با جوانه زدن تمام پاداش های غذایی و مواد اولیه گیاهی ، به همراه عطر و طعم و بافت خوشمزه ، این نان های ارگانیک جدید هر آنچه را که در راهروی نان به دنبال آن هستند ، در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.”

دانه های کامل جلو ، جو دوسر بسیار دوست داشتنی ، Farmer Fife و Wheat & Greet هرکدام تقریباً 50٪ یا بیشتر از وعده توصیه شده روزانه غلات سبوس دار ، 6-8 گرم فیبر و 6-12 گرم پروتئین در هر وعده دو برش فراهم می کنند. این چهار نان جدید به مجموعه کامل محصولات Silver Hills Bakery می پیوندند ، از جمله نان های جوانه زده ، نان ، نان ، کلوچه و تورتیلا ، که همه آنها غیر GMO ، گیاهی ، بادام زمینی و آجیل و بدون گلیفوزات تأیید شده توسط شخص ثالث هستند.

نان های جدید هم اکنون در Sprouts و سایر مواد غذایی طبیعی در ایالات متحده و Loblaws ، Choices ، IGA ، Sobeys ، Whole Foods ، Longos ، Metro و Nature’s Fare در دسترس هستند. کانادا با قیمت پیشنهادی خرده فروشی از 5.79 دلار دلار و 5.79 دلار CAD

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نانوایی Silver Hills و مأموریت و محصولات آن به سایت silverhillsbakery.ca مراجعه کرده و یا از صفحات اینستاگرام یا فیس بوک آن دیدن کنید.

درباره سیلور هیلز
سیلور هیلز نانوایی یک شرکت خانوادگی و متمرکز بر خانواده است و مأموریت دارد با ارائه گزینه های غذایی سالم به مردم توانمند شود. نانوایی سیلور هیلز غذاهای گیاهی را برای هر مناسبت و کام با دقت و هدف درست می کند. هر دستور العمل به طور برجسته از قدرت مغذی غلات جوانه زده ، کلیدی برای اطمینان از انرژی پایدار و مواد مغذی ضروری برای تأمین انرژی کار یا بازی روزانه برخوردار است. تمام محصولات نانوایی سیلور هیلز با یک لیست ساده از ترکیبات تهیه می شوند ، 100٪ گیاهی هستند و با غلات سبوس دار غنی از مواد مغذی ، غنی از فیبر و در آب تمیز و سرد کانادا جوانه زده می شوند. هر ماده غیر GMO تضمین شده است و تمام محصولات با افتخار مهر و موم شده دارای گواهی غیر گلیفوزیت Bio-Checked را نشان می دهند.

1 Smartbrief ، 8/5/20؛ نقش غذا و نوشیدنی کاربردی در عصر COVID-19.

SOURCE نانوایی Silver Hills

لینک های مربوطه

https://silverhillsbakery.ca


اخبار مرتبط  کتی اوبراین به هیئت مدیره ZO Health Skin Health پیوست