InventHelp Inventor لوازم جانبی راحت برای کالاهای کنار تخت (CLC-4606) توسعه می دهد

پیتسبورگ، 26 ژانویه 2021 / PRNewswire / – “من می خواستم راهی بهتر برای بیمارانی مانند مادرم ایجاد کنم که بتوانند برای مدت زمان طولانی هنگام استفاده از کالای کنار تخت راحت بنشینند.” استرانگسویل ، اوهایو، “بنابراین من COMODE COZY را اختراع کردم. طراحی من یک گزینه راحت برای نشستن و استراحت در برابر سطح سخت کامود ارائه می دهد.”

اخبار مرتبط  نگرش کارآفرینی کارول اسکوبار ، یک تکنسین زیبایی

اختراع در انتظار ثبت اختراع روش راحت تری را برای استفاده از کالای کنار تخت فراهم می کند. با این کار نشستن روی یک سطح سخت و سرد را از بین می برد. در نتیجه ، راحتی و گرما را افزایش می دهد و می تواند به جلوگیری از خجالت و ناراحتی بیمار کمک کند. این اختراع دارای طرحی ساده است که کاربرد و استفاده از آن آسان است ، بنابراین برای بیمارستان ها ، خانه های سالمندان و افرادی که از کالاهای کنار تخت استفاده می کنند ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه آن موجود است.

اخبار مرتبط  لامپ های باتری به علاوه خدمات تعمیرات تلفن و دستگاه های درجه یک را ارائه می دهد

طرح اصلی به کلیولند دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-CLC-4606 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  Heartland Health خط جدیدی از ماسک های صورت ساخت آمریکا را به عنوان موارد COVID-19 افزایش می دهد

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com