iAnthus استعفای مارك داولی از هیئت مدیره را اعلام كرد

نیویورک و تورنتو، 8 مه 2020 / PRNewswire / – iAnthus Capital Holdings، Inc. (“iAnthus” یا “شرکت”) (CSE: IAN ، OTCQX: ITHUF) ، که دارای عملکرد ، فعالیت و شرکای دیگری در زمینه فعالیت های شاهدانه تنظیم شده در سراسر کشور است. ایالات متحده، اعلام استعفای مارک داولی از هیئت مدیره آن آقای داولی به این شرکت پیوست 5 دسامبر 2019 به عنوان بخشی از تشکیل هیئت مدیره مستقل شرکت ، که شامل آن می شود جوی چن، دایان ام الیس، مایکل پی مالوندیو رابرت ام. ولان ، جونیور

وی گفت: “به نمایندگی از کل تیم iAnthus ، می خواهم از مارک بخاطر مشارکت های وی در هنگام حرکت در این زمان های بی سابقه تشکر کنم.” رندی مازلو، رئیس جمهور inthus و مدیرعامل موقت. “مارک یکی از باهوش ترین استراتژیستهای تجاری و بازاریابی است. به عنوان بنیانگذار و رئیس همکاران هنر و علوم ، مارک بینشهای خوبی در مورد برنامه ریزی استراتژیک برند ، استراتژی خلاقانه و اجرای آن به ارمغان آورد. کل تیم iAnthus آرزو می کند بهترین تلاش خود را در تمام تلاش خود انجام دهد. “”

اخبار مرتبط  Groupe Dynamite با PayBright برای ارائه اقساطی بدون بهره در کانادا همکاری می کند

درباره iAnthus

iAnthus دارای بهترین و دارای مجوز در کلاس در زمینه کشت ، تولید و پردازش و توزیع مواد مخدر در سراسر کشور می باشد. ایالات متحده، با قرار گرفتن در معرض متنوع سرمایه گذاران در صنعت کانابیس تنظیم شده توسط ایالات متحده ، iAnthus که توسط کارآفرینان با دهها سال تجربه در عملیات ، بانکداری سرمایه گذاری ، امور مالی شرکت ها ، قانون و خدمات مراقبت های بهداشتی تاسیس شده است ، ترکیبی منحصر به فرد از سرمایه و تخصص عملی و مدیریتی را ارائه می دهد. iAnthus در حال حاضر در 11 ایالت حضور دارد و 33 ماده توزیع کننده دارد (AZ-4، MA-1، MD-3، FL-14، NY-3، CO-1، VT-1 و NM-6 که iAnthus مالکیت اقلیت دارد. ) برای اطلاعات بیشتر ، به www.iAnthus.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  فن آوری های RiceBran به میزبانی کنفرانس نتایج مالی Q1 2020 در تاریخ 5 مه در 4:30 PM EDT فراخوانی می شود

بیانیه های جستجوی پیشرفته

اظهارات موجود در این نسخه خبری که بیانیه های آینده نگر هستند ، در مورد عوامل خاص فاش شده در اینجا و جاهای دیگر در پرونده های دوره ای iAnthus با تنظیم کننده اوراق بهادار کانادا ، در معرض خطرات و ابهامات مختلفی است. هنگام استفاده در این خبر ، کلماتی مانند “اراده ، می تواند ، برنامه ریزی ، برآورد ، انتظار ، قصد ، ممکن ، پتانسیل ، ایمان ، باید ، دیدگاه ما” و عبارات مشابه ، جملات آینده نگر هستند.

بیانیه های پیشرو ممکن است بدون محدودیت اظهارات مربوط به عملکرد مالی آینده شرکت ، توسعه تجارت و نتایج عملیات را شامل شود.

خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد کنند. اظهارات پیش رو در این نسخه خبری از تاریخ انتشار این نسخه اعلام شده است. iAnthus هرگونه قصد و یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدیدنظر در چنین اطلاعاتی را رد می کند ، مگر آنکه طبق قانون قابل اجرا باشد ، و iAnthus هیچگونه مسئولیتی در مورد افشای مربوط به هر شرکت دیگری که در اینجا ذکر شده است ، بر عهده نمی گیرد.

اخبار مرتبط  شرکت گلف Callaway سود سه ماهه را اعلام کرد

بورس اوراق بهادار کانادا محتوای این خبر را بررسی ، تأیید یا رد نکرده است.

این انتشار خبری پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهاد برای فروش هر یک از اوراق بهادار موجود در آن نیست ایالات متحده. اوراق بهادار تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار ایالات متحده”) یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده و ثبت نخواهد شد. ایالات متحده یا برای اشخاص ایالات متحده ، مگر اینکه طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شده و قوانین مربوط به اوراق بهادار ایالات متحده یا معافیت از ثبت نام در دسترس باشد.

SOURCE iAnthus Capital Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.ianthuscapital.com/