شفق قطبی کنسرو تأیید تاریخ تأثیر تحکیم اشتراک

NYSE | TSX: ACB

  • سهام مشترک این شرکت تجارت در بورس اوراق بهادار نیویورک و بورس تورنتو را به صورت مبنای پس از تلفیق در هنگام آغاز معاملات در 11 مه سال 2020

ادمونتون، 8 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت شفق قطبی Aurora Cannabis (“”شرکت” یا “شفق قطبی“) (NYSE | TSX: ACB) ، شرکت کانادایی که آینده کانابیس را در سراسر جهان تعریف می کند ، امروز تأیید می کند که کلیه مصوبات لازم را برای ادغام قبلی سهام های مشترک دریافت کرده است (“سهام مشترک“) شركت براساس 12 تا 1 (” “تحکیم“) و تأیید می کند که تحکیم مؤثر خواهد بود 11 مه سال 2020 (“”تاریخ اجرا“)

سهام مشترک آرورا تجارت در بورس اوراق بهادار نیویورک (“”NYSE“) و بورس اوراق بهادار تورنتو (“TSX“) در شروع معاملات در تاریخ مؤثر تحت عنوان” ACB “بر مبنای پس از تحکیم.

درباره شفق قطبی

شفق قطبی یک رهبر جهانی در صنعت حشیش است که به بازارهای پزشکی و مصرف کننده نیز خدمت می کند. دفتر مرکزی در ادمونتون ، آلبرتا، شفق قطبی پیشگام در حشیش جهانی است که به افراد کمک می کند تا زندگی خود را بهبود بخشند. نمونه کارهای تجاری این شرکت شامل Aurora ، Aurora Drift ، San Rafael ’71 ، Daily Special ، AltaVie ، MedReleaf ، CanniMed ، Whistler و ROAR Sports می باشد. مارک های شفق و با ارائه محصولات نوآورانه ، با کیفیت عالی شاهدانه و شاهدانه ، مارک های شفق را به عنوان رهبران صنعت در بازارهای پزشکی ، عملکرد ، سلامتی و تفریحی در هر کجا که راه اندازی شوند ادامه می دهند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به وب سایت ما به آدرس www.auroramj.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  شرکت بهداشت CVS سود سه ماهه را اعلام می کند

تجارت مشترک سهام Aurora در TSX و NYSE تحت نماد “ACB” تجارت می کند ، و مؤلفه ای از شاخص کامپوزیت S&P / TSX است.

بیانیه های جستجوی پیشرفته

این انتشار خبری شامل بیانیه هایی است که حاوی اطلاعات “آینده نگر” به معنای قانون قابل اجرا برای اوراق بهادار است (“اظهارات آینده نگر“) اظهارات پیشرو اغلب با واژگانی از جمله” برنامه “،” ادامه “،” انتظار “،” پروژه “،” قصد “،” ایمان “،” پیش بینی “،” تخمین “،” ممکن “مشخص می شود. “اراده” ، “پتانسیل” ، “پیشنهادی” و سایر کلمات مشابه ، یا عباراتی که ممکن است رخدادها یا شرایط خاص “ممکن” یا “رخ دهد” ایجاد شود .این گفته های آینده نگر فقط پیش بینی ها هستند. ساخت پیش بینی های مندرج در بیانیه های آینده نگر در طول این انتشار اخبار. بیانیه های پیشرو در نظرگرفته از نظرات ، برآوردها و مفروضات مدیریت با توجه به تجربه مدیریت و درک روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات پیش بینی شده در تاریخ است. بیانیه هایی مانند شرایط فعلی و آینده بازار ، شرایط نظارتی فعلی و آینده و مصوبات و مجوزهای آینده بیان شده است. بیانیه های پیش رو در معرض انواع خطرات ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی هستند که مدیریت آنها را باور دارد. با توجه به شرایط موجود ، مناسب و منطقی است که می تواند باعث شود رویدادها ، نتایج ، سطح فعالیت ، عملکرد ، چشم اندازها ، فرصتها یا دستاوردها با یکدیگر تفاوت معناداری با آنچه که در بیانیه های آینده دار پیش بینی شده اند ، از جمله شرایط عمومی تجارت و شرایط اقتصادی ، تغییر در قوانین و مقررات ، تقاضای محصول ، تغییر در قیمت کالاهای مورد نیاز ، رقابت ، اثرات و پاسخهای مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 و سایر خطرات ، عدم قطعیت ها و عوامل مندرج در عنوان “عوامل خطر” در فرم اطلاعات سالیانه شرکت 10 سپتامبر 2019 (“”AIF“) و تاریخچه مکمل تاریخ 16 آوریل 2020 (“”دفترچه مکمل“) و با تنظیم کننده اوراق بهادار کانادا موجود در پروفایل صادرکننده شرکت در SEDAR به آدرس www.sedar.com است. این شرکت هشدار می دهد که لیست ریسک ها ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی که در AIF و Prospectus Supplement توضیح داده شده ، جامع نیست و عوامل دیگر می توانند همچنین بر نتایج آن تأثیر منفی بگذارد.از خوانندگان خواسته می شود خطرات ، عدم قطعیت ها و مفروضات را در ارزیابی اظهارات آینده نگر با دقت در نظر بگیرند و هشدار داده می شوند که اتکا به چنین اطلاعاتی را اتکا نکنند شرکت تحت هیچ مسئولیتی نیست و صریحا از هرگونه قصد و یا خودداری می کند. تعهد ، به روزرسانی و یا تجدید نظر در مورد هر گونه اظهارنامه آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، به استثنای آنچه در قوانین اوراق بهادار لازم اعمال شده است.

اخبار مرتبط  Hublot BIG BANG و

SOURCE Aurora Cannabis Inc.

لینک های مربوطه

https://auroramj.com/