تولید کنندگان الماس آبی که با آغاز رسمی مذاکرات تجاری ایالات متحده و انگلستان تشویق می شوند

ساکرامنتو ، کالیفرنیا.، 8 مه 2020 / PRNewswire / – Blue Diamond Growers ، یک تعاونی تولیدکننده غیرانتفاعی و پیشرو و بازاریاب جهانی بادام در جهان ، از آغاز رسمی مذاکرات تجاری بین ایالات متحده و انگلستان. بازار مهمی برای کالیفرنیا صنعت بادام و الماس آبی ، دسترسی برابر به انگلستان بیشتر از معیشت تعاونی 110 ساله و بیش از 3000 عضو آن حمایت می کند.

انگلستان یک بازار با ارزش برای محصولات بادام با ارزش افزوده و بادام قهوه ای است. گفت که دیدن این مذاکرات تجاری در حال انجام است بسیار دلگرم کننده است. ” مارک جانسن، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Blue Diamond Growers. “تضمین دسترسی بادام کالیفرنیا به برابری در انگلیس با تعرفه های صفر ، ثبات بیشتری را برای صاحبان محصول ما ، که بیشتر آنها مزارع خانوادگی کوچک دارند ، فراهم می آورد.”

اخبار مرتبط  تامی ناپولی ، CLT ، LE ، CAC از استودیو سلامت پوست برنده جایزه برتر پزشکی اسپا آمریکای میانه در زیبایی های زیبایی همه چیز ® 2020 جوایز پزشکی زیبایی و زیبایی

الماس آبی با افتخار از مذاکره کنندگان پشتیبانی می کند و در طی فرایند هرگونه کمک را ارائه می دهد. بدست آوردن عوارض صفر در کلیه دسته های بادام و دسترسی یکسان به بازار بدون موانع غیر تعرفه ای نه تنها به منافع قابل توجهی منجر می شود کالیفرنیا کشاورزان بادام بلکه مصرف کنندگان در آن انگلستان.

درباره الماس آبی
Blue Diamond Growers بزرگترین بازاریاب و پردازنده بادام در جهان است. این منجر به توسعه کالیفرنیا صنعت بادام از آنجا که بیش از 100 سال پیش به عنوان یک تعاونی غیرانتفاعی و متعلق به پرورش دهندگان تشکیل شد. امروز Blue Diamond تقریباً 3000 پرورش دهنده دارد کالیفرنیا. Blue Diamond Blue طیف گسترده ای از تنقلات ، نوشیدنی ها و مواد تشکیل دهنده بادام از جمله بادام میان وعده آبی الماس را به بازار عرضه و فروش می کند.®، مهره نازک® کراکر ، آرد بادام و بادام شماره یک در ایالات متحده ، نسیم بادام®. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.bluediamond.com مراجعه نمایید.

اخبار مرتبط  Abel Quiñónez با به اشتراک گذاشتن بخشی از ادیسه زندگی خود و روش موفقیت در مکزیک و ایالات متحده ، با خواندن کتاب خود La Escalera ، شماره یک در سریال Exitología USA - español USA - انگلیسی خود را ارائه می دهد.

منابع آبی الماس آبی

لینک های مربوطه

https://www.bluediamond.com