رهبران بازار آمازون خرید کارشناسان صندوق و Egility را اعلام کردند

لیندن ، یوتا، 8 مه 2020 / PRNewswire / – دو رهبر در فضای آژانس بازاریابی عملکرد آمازون ، خرید کارشناسان جعبه (لیندون ، UT) و Egility (Grow دلپذیر ، UT) ، تکمیل یک کسب و کار را اعلام کنید که سطح بی سابقه ای از تخصص را برای برندهایی که به دنبال کنترل و رشد در بازار آمازون هستند فراهم می کند. کارشناسان Buy Box همچنان به دفتر مرکزی خود ادامه می دهند لیندون ، یوتا.

جوزف هانسن، مدیر عامل شرکت Buy Box Experts ، رهبری این شرکت تازه ترکیبی را به عنوان مدیرعامل ادامه خواهد داد. هانسن سالها تجربه و موفقیت در بازاریابی دیجیتال را در این فضا به ارمغان می آورد. قبل از خرید Box Experts ، هانسن پنج شرکت را تأسیس و فروخت. در سال 2015 ، شریک زندگی Hansen and Buy Box Experts جیمز تامسون، دکترا ، نمایشگاه PROSPER را تأسیس کرد و در آنجا آنها از یک استارت آپ دو نفره به بزرگترین کنفرانس آموزشی مستقر در ایالات متحده برای آمازون فروشندگان ، تجارت را توسعه دادند. آنها با موفقیت این شرکت را در اواخر سال 2017 به Emerald Expositions فروختند.

اخبار مرتبط  Amorepacific یک فن آوری اصلی را توسعه می دهد که در تحقیقات مشترک با KAIST پیری سلول های پوستی را معکوس می کند

به گفته هانسن: “با دستیابی به Egility ، تیم رهبری ما متنوع تر شده و تجربه های اضافی و بهترین کلاس در کلاس را به دست آورد. ما اکنون مجهز شده ایم که به راحتی با فروشندگان در همه ابعاد مقیاس بگیریم ، استراتژیک و تاکتیکی در اختیار آنها قرار می دهیم. مارک های خدمات باید در کانال آمازون رونق ببخشند این کسب و کار استراتژی ما را تقویت می کند تا ابتدا با شرکای برند ما آموزش و مشاوره داده و سپس توسعه و پیاده سازی سرویس های کلیدی را ارائه دهد که به آنها امکان رشد سودآوری و پیمایش پیچیدگی بازار آمازون را می دهد. “

تیم Egility یک مجموعه مهارت تبلیغاتی قوی در آمازون را برای خرید Box Experts، LLC و همچنین منابع اضافی برای لیست بهینه سازی به ارمغان می آورد.

وی افزود: “از زمان راه اندازی Egility در سال 2015 ، ما با موفقیت محصول خود را تغییر داده و از فرصتهای زیادی سرمایه گذاری کردیم که به ایجاد Egility به عنوان رهبر در فضای آمازون کمک کرد.” لیز آدامسونبنیانگذار و مدیر عامل شرکت Egility ، که به عنوان VP مدیریت حساب در شرکت جدید فعالیت خواهد کرد. “پیوستن نیروها با Buy Box Experts ارزش افزوده بیشتری را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد ، و ما در کنار هم استانداردهای صنعت را بالا می بریم و فضای آژانس آمازون را به روشهایی که قبلاً انجام نشده است ، نوآوری می کنیم.

اخبار مرتبط  Pisano 2.5 میلیون دلار سرمایه گذاری در دور توسط CEE Fintech سرمایه گذار آسانسور سرمایه گذاری

این شرکت جدید دارای بیش از 115 کارمند – از جمله نزدیک به 20 نفر که قبلاً در آمازون کار می کردند – همراه با تجربه مستقیم در مدیریت بیش از 1000 فروشنده شخص ثالث و مارک های شخص ثالث در آمازون است. Buy Box Experts یک مشتری گسترده از مارک ها را ارائه می دهد ، از این محصولات که تازه اقدام به فروش در آمازون تا مارک های پیشرفته تر شرکت با نیازهای تبلیغاتی پیچیده و کاتالوگ های قابل توجه محصولات می کنند.

Buy Box Experts ، LLC از طریق خدمات خود در زمینه بازاریابی عملکرد ، از دانش و تجربه عمیق برندهای خود بهره خواهد برد ، که شامل مشاوره مشاوره استراتژیک ، تبلیغات مبتنی بر رشد ، بهینه سازی لیست محصولات و مدیریت حساب 1P / 3P در کانال آمازون است.

اخبار مرتبط  افزایش شستشو به دلیل شیوع همه گیر مربوط به افزایش بیش از 3.5 میلیون اتومبیل فقط در ایالات متحده است **

تامسون توضیح داد كه چرا این خدمات برای موفقیت برندها در بازار فزاینده و رقابتی و پیچیده بازار آمازون بسیار مهم است. “برندهایی که به طور فعال استراتژی کانال آمازون خود را مدیریت می کنند ، از جمله برندسازی ، مدیریت کانال و تبلیغات ، می توانند از صدها میلیون مشتری آمازون سودآوری کسب کنند.” تامسون همچنین سابقاً رئیس مشاغل آمازون خدمات و اولین مدیر حساب برای برنامه Fulfillment by Amazon (FBA) بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه خرید جعبه کارشناسان خدمات بازاریابی عملکرد آمازون می توانید به آدرس www.BuyBoxExperts.com مراجعه کنید.

دیمون بارتون
رئيس جمهور
SEO National for Expert Box Buy
801-774-9999

این نسخه از طریق WebWire® صادر شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به http://www.webwire.com مراجعه کنید.

منبع خرید کارشناسان جعبه