گروه نیمان مارکوس برای انجام حرکات روز اول تصویب دادگاه را بدست آورد

دالاس، 8 مه 2020 / PRNewswire / – Neiman Marcus Group LTD LLC (“شرکت”) امروز اعلام کرد که تأیید موقت از دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی منطقه دریافت کرده است تگزاسبخش هوستون برای کلیه حرکات روز اول مربوط به پرونده های داوطلبانه فصل یازدهم که در این پرونده ثبت شده است 7 مه سال 2020.

دادگاه دسترسی Neiman Marcus Group را به تأمین بودجه بدهکار در مالکیت (“DIP”) تأیید کرده است 675 میلیون دلار از طلبکاران ، که باعث تداوم تجارت در طی مراحل دادرسی می شود. دادگاه همچنین حكماتی را برای حمایت از ادامه فعالیتها تأیید كرده است ، از جمله مجوز شركت برای ادامه پرداخت دستمزد و مزایای كاركنان و حفظ برنامه های مختلف مربوط به مشتری ، از جمله احترام به برنامه های وفاداری ، كارتهای هدایا ، كارت های اعتباری و سیاست های برگشتی. با دسترسی به منابع مالی اضافی که توسط دیوان تأیید شده است ، شرکت به تعهدات خود با فروشندگان احترام می گذارد و در پرداخت صورتحساب برای کالاها و خدمات پس از تاریخ ثبت شرکت تحت شرایط پرداخت عادی موقعیت خوبی خواهد داشت.

جفروی وان رامدونک، رئیس و مدیر اجرایی گروه Neiman Marcus Group اظهار داشت: “ما خوشحالیم که مصوبات روز اول ما را دریافت كردیم كه نقدینگی فراوانی را برای ما فراهم می كنند تا مشاغل را اداره كنیم و به همكاران اختصاصی ما اجازه دهیم تا همكاران اختصاصی ما ، همراه با شرکای برند ما ، ادامه دهند. تجارب جادویی را به مشتریان وفادار لوکس ما ارائه می دهد. این موفقیت موفقیت کوتاه مدت و بلند مدت ما به عنوان یک رابطه و رهبر دیجیتال در خرده فروشی های لوکس را تضمین می کند. ”

اخبار مرتبط  MISSION® از ماسک ورزشی قابل تنظیم در تمام فصول که در انتظار ثبت اختراع است ، رونمایی می کند

“ما از همه همکاران خارق العاده ما بخاطر تعهد بی حد و حصرشان به گروه Neiman Marcus در این ایام بی سابقه تشکر می کنیم. هر روز از تلاش مستمر آنها برای فراتر رفتن و فراتر از آن برای لذت بردن مشتریان ، جوامع خود و همدیگر با عشق و مراقبت الهام می گیرم. این منحصر به فرد برای ما است ، “ادامه داد: آقای ون رامدونک.

بر 7 مه سال 2020این شرکت اعلام کرد که با دارندگان نماینده بیش از دو سوم بدهی های معوق شرکت ، به توافق نامه پشتیبانی بازسازی الزام آور (“RSA”) وارد شده است. RSA شامل تعهدات از دارندگان بیش از 77٪ وام های طولانی مدت بدهکاران ، بیش از 99٪ از یادداشت های دوم وام های بدهکار و بیش از 69٪ از یادداشت های وام های سوم بدهکاران برای یکسان سازی بدهی های خود و پشت سر گذاشتن کل مبلغ از پیشنهادات 675 میلیون دلار تسهیلات تأمین مالی DIP و 750 میلیون دلار تسهیلات تأمین اعتبار

از زمان ظهور ، پیش بینی می شود ساختار سرمایه گذاری شرکت دارای طولانی مدت و بدون سررسید نزدیک به مدت طولانی باشد و تقریباً از بین برود 4 میلیارد دلار بدهی موجود برای اجرای RSA ، این شرکت مراحل داوطلبانه فصل 11 را در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی منطقه آغاز کرده است. تگزاس، بخش هوستون.

اخبار مرتبط  قفل های Luxer One Lockers در عصر جدید خرده فروشی بدون تماس

Kirkland & Ellis LLP به عنوان مشاور حقوقی این شرکت فعالیت می کند ، شرکت لازارد به عنوان یک سرمایه گذار سرمایه گذاری این شرکت فعالیت می کند ، و گروه تحقیقاتی برکلی به عنوان مشاور مالی شرکت مشغول به کار است.

وام دهندگان طولانی مدت وام توسط Wachtell ، Lipton ، روزن و Katz به عنوان مشاور حقوقی و Ducera Partners LLC به عنوان بانکدار سرمایه گذاری معرفی می شوند.

Noteholders توسط Paul ، Weiss، Rifkind، Wharton & Garrison LLP بعنوان مشاور حقوقی و هولیان لوکی به عنوان بانکدار سرمایه گذاری

پرونده های دادگاه و سایر اسناد مربوط به دادرسی های فصل 11 در وب سایت جداگانه ای که توسط نماینده مطالبات شرکت Stretto اداره می شود در دسترس هستند. برای سوالات مربوط به تغییر ساختار ، لطفاً به https://cases.stretto.com/NMG مراجعه کنید.

درباره گروه Neiman Marcus

گروه Neiman Marcus یک خرده فروش شیک ، چند مارک ، omni-channel است که فروشگاه های یکپارچه و عملیات آنلاین را تحت عنوان Neiman Marcus ، Bergdorf Goodman انجام می دهد. آخرین تماس Neiman Marcus، و نام های تجاری Horchow. برای اطلاعات بیشتر ، به http://www.neimanmarcusgroup.com مراجعه کنید.

بیانیه های رو به جلو

اخبار مرتبط  پپسیکو هدف آب و هوایی را دو برابر می کند و انتشار خالص صفر را تا سال 2040 متعهد می شود

گروه Neiman Marcus در این بیانیه مطبوعاتی اظهاراتی را شامل می شود که عبارت های “رو به جلو” را تشکیل می دهند. به عنوان یک موضوع کلی ، بیانیه های آینده نگرانه عبارتند از رویدادهای آینده یا پیش بینی شده یا روندها ، انتظارات و اعتقادات از جمله موارد دیگر شرکت. انتظارات با توجه به روند فصل 11 آن. این جمله ها با استفاده از کلماتی از جمله “باور” ، “انتظار” ، “قصد” ، “برآورد” ، “پیش بینی” ، “خواست” ، “پروژه” برنامه و اصطلاحات مشابه در رابطه با هرگونه بحث در مورد عملکرد عملیاتی یا مالی آینده. هرگونه اظهار نظر در آینده بر اساس انتظارات ، برآوردها و فرضیات فعلی شرکت در رابطه با رویدادهای آینده استوار خواهد بود و فقط از تاریخ های تاریخ قابل اجرا هستند. خوانندگان هشدار می دهند كه به چنین بیانیه های آینده نگر اعتماد نكنند. چنین بیانیه هایی با نگاهی پیش رو تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و خطراتی را شامل می شوند. و عدم قطعیت ها ، و نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده در این بیانیه مطبوعات به دلایل مختلف از جمله عوامل خارج از کنترل شرکت از نظر مادی تفاوت داشته باشد. شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ندارد.

منبع: Neiman Marcus Group ، Inc.