بنیادهای خانواده کمپر 1 میلیون دلار به صندوق امداد مستقل کارگران رستوران اهدا می کند ، از کارگران صنعت میسوری پشتیبانی می کند

ST لوئیس، 8 مه 2020 / PRNewswire / – بنیاد آموزش انجمن رستوران های میسوری (MRAEF) صندوق امداد مستقل کارگران رستوران پس از یک 1 میلیون دلار کمک مالی از بنیادهای خانواده کمپر این صندوق برای حمایت از کسانی که در رستوران های مستقل کار می کنند و تحت تأثیر همه گیر COVID-19 قرار گرفته اند ، ایجاد شده است.

بیش از 300000 کارگر رستوران در این کشور فعالیت می کنند میسوری که 10٪ از نیروی کار ایالتی را تشکیل می دهد و تخمین زده می شود صنعت خدمات مواد غذایی بزرگترین بخش تحت تأثیر گسترش COVID-19 باشد. رستوران های مستقل در بحران COVID-19 به طور نامتناسبی رنج می برند و به احتمال زیاد کارمندانشان به بودجه شکاف نیاز دارند. برای رفع این نیاز ، MRAEF یک صندوق محدود برای کمک به کارمندان رستوران های محلی و اداره شده تأسیس کرد.

کمک های بلاعوض از صندوق مستقل کارگران رستوران مستقل در اختیار کارگران میهمان نوازی غذا و نوشیدنی قرار دارد که آخرین محل اشتغال آنها یک رستوران یا گروه رستوران های کوچک متعلق به اداره مستقل و اداره شده بود. میسوری یا کانزاس شهرستانهای جانسون، وایاندوتو لونورث. دریافت کنندگان واجد شرایط دریافت می کنند 500 دلار. برای دریافت جوایز ، افراد باید حداقل یکی از معیارهای زیر را رعایت کنند:

  1. بیکار (ساعت کاهش یافته)
  2. خزدار
  3. بیکار / اخراج
اخبار مرتبط  موسسه گوشت همچنان بر واقعیت هایی که اخبار جعلی نیستند متمرکز است

افرادی که واجد شرایط دریافت صندوق های امداد هستند می توانند برای درخواست اینجا کلیک کنند. این کمک های مالی با کمک های سخاوتمندانه از جمله بنیادهای خانواده کمپر امکان پذیر می شود. 1 میلیون دلار مشارکت.

“مارینر گفت:” از آنجا که این فوریت های بهداشت عمومی همچنان به توسعه خود ادامه می دهد و سفارشات پناهندگی در محل و سفارشات در منزل را به مدت نزدیک یا محدود کردن فعالیت در خانه می گذرانیم ، خانواده من می خواستند به جایی که ما می توانیم پشتیبانی مستقیمی به افرادی بدهیم که وضعیت معیشت آنها تحت تأثیر قرار گرفته است. ” کمپر ، معتمد مبانی. “ما خوشحالیم که با MRAEF همکاری می کنیم تا بتوانیم کمک های مالی بسیار لازم را برای کارگران انجام دهیم میسوریرستوران های مستقر و مستقر و مستقر و مستقر هستند و امیدواریم که دیگران با اهدای عضو در https://www.morestasts.org/independent-restaurant-workers-relief-fund.html/ درگیر شوند. “

اخبار مرتبط  Modine برای میزبانی سه ماهه دوم کنفرانس درآمد 2021 مالی در 6 نوامبر سال 2020 برگزار می شود

وی گفت: “ما از بنیادهای خانواده کمپر بخاطر اهدای سخاوتمندانه خود به صندوق امداد مستقل کارگران رستوران ، قدردانی می کنیم.” باب بوننیمدیر عامل انجمن رستوران های میسوری. “این کمک شگفت انگیز به ما امکان می دهد تا به هزاران کارمند رستوران در کشور کمک مالی کنیم میسوری. ما از کارهایی که انجام می دهند قدردانی می کنیم و امیدواریم که این کمک های مالی قدردانی ما را نشان دهند. “

اخبار مرتبط  جشن روز بال بال را در 29 ژوئیه با بالهای مهمانی مرغ منطقه برگزار کنید

کسانی که مایل به حمایت از کارگران رستوران در هستند میسوری می توانید اینجا به صندوق امداد کارگران رستوران مستقل اهدا کنید. مشارکت ها از مالیات کسر می شوند و تمام عواید برای کمک به کارمندان صنعت نیازمند می رود.

درباره بنیاد آموزش انجمن رستوران های میسوری

MRAEF توسط انجمن رستوران های میسوری تأسیس شده و یک سازمان غیرانتفاعی 501 (c) (3) است. مأموریت این بنیاد پشتیبانی و آموزش نیروی کار صنعت رستوران است.

درباره بنیادهای خانواده کمپر

بنیادهای خانواده Kemper در خدمت بسیاری از سازمانهای بشردوستانه و سازمانهای جامعه است که عمدتاً در رد پای هشت ایالت متمرکز شده اند. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس بگیرید آلیشیا بک در [email protected] یا 816-860-1933.

مخاطب:
کتلی اسنیتکر
[email protected]
(573) 229-0123

لینک های مربوطه

انجمن رستوران های میسوری

SOURCE بنیاد آموزش انجمن رستوران های میسوری

لینک های مربوطه

https://www.morestasts.org/