Quanta توافقنامه توزیع با هانسون فاسو فروش و بازاریابی ، شرکت را اعلام کرد.

BURBANK ، کالیفرنیا.، 9 آوریل 2020 / PRNewswire / – Quanta، Inc. (OTCPK: QNTA) ، یک شرکت علوم کاربردی مبتنی بر یک بستر بیولوژی کوانتومی ثبت شده است که به طور قابل توجهی قدرت و کارایی هر ماده گیاهی را تقویت می کند ، و هانسون فاسو فروش و بازاریابی ، شرکت ، یک شرکت بازاریابی تخصصی که نماینده بسیاری از مارک های مصرفی با کیفیت عالی است ، امروز توافقی را اعلام کرد که در آن Quanta خط تولید کامل محصولات قطبی شده ثبت شده را برای توزیع در سراسر کشور ارائه می دهد. هانسون فاسو شبکه خرده فروش و توزیع کننده موجود ، واقع در سراسر میدو غربی ایالات متحده است.

اریک رایسمدیر ارشد اجرایی Quanta اظهار داشت: “ما از همکاری با ما بسیار هیجان زده هستیم هانسون فاسو، یک شریک توزیع ایده آل برای Quanta. سرویس صدها مکان در ایالات متحده، هانسون فاسو چشم انداز ما را برای عرضه محصولات استثنایی به خرده فروشان که ترویج یک سبک زندگی سالم برای مصرف کنندگان است. لیست رو به رشد ما از محصولات مارک دار و دارای مجوز در مالش های عضلانی و کرم های ضد پیری تازه شروع آن چیزی است که ما معتقدیم به ده ها دسته از کالاهای مصرفی گسترش می یابد و به میلیون ها مصرف کننده می رسد ، همانطور که ما به بازار آموزش می دهیم تا از مزایای منحصر به فرد فناوری خود استفاده کنیم. و ارزش “

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل از ATTOM نشان می دهد که تازه در فروشگاه های مواد غذایی که بر بازار مسکن ایالات متحده تأثیر می گذارد

هانسون فاسو به دلیل کارآیی محصولات ، فناوری منحصر به فرد در پشت محصولات ، بسته بندی عالی و اعتماد به نفس ما در پشت محصولات ، همکاری با Quanta را انتخاب کرده است. ” استوارت ریچ، ریس جمهور، مدیر کل هانسون فاسو فروش & بازار یابی.

درباره Quanta:
Quanta، Inc. (“Quanta”) یک بستر فناوری پیشرفته است که فن آوری اختصاصی و انحصاری ، پیشرفت های زیست شناسی کوانتومی را برای افزایش قدرت ترکیبات فعال مهار می کند. در حال حاضر ، Quanta از فرمولاسیون محصولات در مدیریت درد ، ضد التهاب ، مراقبت از پوست ، کشاورزی ، مکمل های غذایی و مواد مغذی گیاهی پشتیبانی می کند. در نهایت ، ماموریت Quanta ارائه مواد بهتر و مؤثرتر برای افزایش اثربخشی محصول ، کاهش ضایعات و تسهیل مصرف سالم تر و پایدار است.

اخبار مرتبط  قرص آپوتکس با انتشار فراخوان داوطلبانه در سراسر کشور از قرص های متفورمین هیدروکلراید با انتشار 500 میلی گرم به دلیل تشخیص N-nitrosodimethylamine (NDMA)

تئوری تشدید استقرار در پشت فرآیند قطبش کوانتا کاربردهای بالقوه بسیاری دارد. از تقویت ترکیبات بیولوژیکی گرفته تا تولید گیاهان موثر تر در دام کربن گرفته تا راه حل های تحول آور ضد پیری ، فناوری Quanta این فرصت را دارد تا از نحوه ساخت محصولات تجاری و مزایای آنها سود ببرد. در حال حاضر ما شاهد هستیم که صنایع جهانی چند تریلیون دلاری از فناوری Quanta بهره می برند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Quanta را در این آدرس کسب کنید: https://buyquanta.com/.

در باره هانسون فاسو:
هانسون فاسو فروش و بازاریابی ، که مقر آن در لومبارد ، ایلینویزو شرکتهای پیشینی این شرکت از سال 1964 به فروشندگان و توزیع کنندگان عمده مرکز ایالات متحده خدمت می کنند. لیست مشتریان آنها شامل خرده فروشان مواد غذایی و مواد غذایی معروف و همچنین زنجیره های اصلی مواد مخدر و خرده فروشان غیر مواد غذایی است. این شرکت همچنین با عمده فروشان و توزیع کنندگان برجسته مشغول به خدمت رسانی به خرده فروشان متعددی است که مجموعه آنها به مصرف کنندگان آگاه از سلامتی متوسل می شود.

اخبار مرتبط  Chicken Chick Church انقلابی در عملکرد رستوران با سیستم دیجیتال جدید ایجاد می کند

هانسون فاسو فروش ماموریت و بازاریابی این است که بهترین محصولات را با کالاهای خاص و با کیفیت بهتر به بازار عرضه کند و با این کار امیدوار به بهبود کیفیت زندگی و کمک به شکل دادن به فرهنگ آمریکا باشید. اطلاعات بیشتر در http://www.hansonfaso.com/index.php در دسترس است

مخاطب:
Quanta ، شرکت
بلیک ژیلت، معاون اجرایی رئیس جمهور
[email protected]
(818) 940–1617

یا

Darrow Associates، Inc.
پیتر سلتزبرگ، مدیر عامل ، IR
[email protected]
(516) 419-9915

SOURCE Quanta ، Inc

پاسخی بگذارید