بیگانگان فضایی بیشتر ، مادران بدتر و آن اسلحه ها چیست؟

ویلمینگتون ، ولت. ، 8 مه 2020 / PRNewswire / – “بیگانگان فضایی ، مادران بد و اسلحه! جلد 4” (ISBN: 979-8622866586) در آمازون منتشر شده است. دوقلوها، عایشه دیوریل و سونیز لومباکا (خواهران DeRaville) ، از DSMAN ، LLC ، دوباره در آن حضور دارند ، 14 داستان کوتاه جدید خود را در چهارمین رمان خود منتشر شده ، به نمایش می گذارند.

اکثر شخصیت های ادبی آنها زن هستند و به وضعیت انسان توجه می کنند که در قالب گلچین برجسته می شوند و همه آنها با پیچ و تاب طنز تحویل داده می شوند.

اخبار مرتبط  تیم مدیریت مصاحبه INC در مورد دیدگاه خود در مورد COVID-19 و تأثیر آن در صنعت گردو و میوه خشک

عایشه دیوریل، در اصل یک نیویورکر بومی ، یک حرفه ای تلویزیونی است که در “شاگرد” ، “رقص با ستاره ها” و “هیلبیلی خون” کار کرده است. علاوه بر نوشتن و تولید ، او وقت خود را صرف لذت بردن از عکاسی در مناظر می کند ورمونت و برنامه ریزی ماجراهای حماسی در سراسر جهان.

سونیز لومباکا یک جانباز جنگ ارتش است که به عنوان افسر روابط عمومی و ارتباطات نیز فعالیت کرده است. سونیز الهام بخش نوشتن و تصویرگری از عشق او به سفر به جهان است. او در اوقات فراغت خود در فعالیت های هوای سرد شرکت می کند و اوقات خود را با دوستان و خانواده می گذراند.

اخبار مرتبط  هتل ها و استراحتگاه های دیویدسون بخش توچال را راه اندازی می کند

علاوه بر “بیگانگان فضایی ، مادران بد و اسلحه”! مجموعه کتاب ، خواهران DeRaville به طور مستقل هم آثار داستانی و هم غیر داستانی نوشتند که شامل “فرار به مراتع سبزتر” توسط سونیز لومباکا و “خط پایین: راهنمایی برای راه اندازی شرکت تولید واقعیت شخصی شما” ، توسط عایشه دیوریل.

مشاغل دیگر آنها شامل یک مجله آنلاین با نام “بیگانگان فضایی ، مادران بد و اسلحه! مجله” است که با حضور در رویدادهای fanbase و ایجاد محتوای اضافی برای گنجاندن شورت های انیمیشن ، با یک رمان گرافیکی در آثار.

اخبار مرتبط  دانلود فیلم و سریال خارجی و ایرانی

بیشتر بدانید در: https://www.spacealiensbadmothersandguns.com/

برای مطالب بیشتر:

اینستاگرام:spacealiensbadmothersguns

ayeshaderaville

i_am_sonise

officialsabmg

FACEBOOK: Facebook.com/DeRaville.Sisters

توییت:spacealiensbmg

پیوندها برای رسانه ها:

[1] https://www.Send2Press.com/300dpi/20-0508s2p-DeRaville-Sisters-300dpi.jpg

عنوان: سونیز لومباکا & Ayesha DeRaville نویسندگان مشترک بیگانگان فضایی ، مادران بد و اسلحه! سری کتاب ها.

[2] https://www.Send2Press.com/300dpi/20-0508s2p-book-sabmag-300dpi.jpg

عنوان ، جلد “بیگانگان فضایی ، مادران بد و اسلحه! جلد 4.”

این نسخه از طریق Send2Press® ، واحد Neotroper صادر شد. برای اطلاعات بیشتر به Send2Press Newswire به آدرس https://www.Send2Press.com مراجعه کنید

SOURCE DSMAN ، LLC