Vuse to Sponsor Tour of the Fratellis در آستانه ایالات متحده به عنوان بخشی از توافق نامه جهانی حمایت مالی Vuse بین گروه توتون و تنباکو بریتانیایی آمریکایی و فراتلیس

The Fratellis یک گروه راک اسکاتلندی چند پلاتین و چند برنده جایزه است گلاسکواین گروه متشکل از خواننده اصلی و گیتاریست است جان فراتلی، آواز خواننده پشتیبان و پشتیبان باری فراتلیو درامر و خواننده پشتیبان مینس فراتلی. The Fratellis اعلام کرده است که ششمین آلبوم استودیویی آنها با عنوان Half Drunk Under a Moon کامل منتشر خواهد شد 30 اکتبر 2020، در کنار یک تور کامل انگلیس و آمریکای شمالی.

می گوید: “ما خوشحالیم که بخشی از تور ایالات متحده آینده Fratellis هستیم و موسیقی منحصر به فرد و تجربیات الهام بخش را برای مصرف کنندگان بزرگسال نیکوتین به ارمغان می آوریم.” لیلا میدروس، رئیس ایالات متحده Vuse Vapor.

برای تجلیل از اعلام این حمایت مالی ، The Fratellis آهنگ جدیدی با عنوان “غریبه ها در خیابان” را منتشر می کند که شامل خواننده افسانه ای آمریکایی P.P. آرنولد این آهنگ جدید در کانال اینستاگرام محدود سنی Vuse Vapor در ایالات متحده آغاز می شود 7 ماه مه. همچنین Fratellis ویدئویی را منتشر خواهد کرد که به طور انحصاری در کانال اینستاگرام ایالات متحده Vuse Vapor از طریق 14 ماه مه.

“این آهنگ برای ما یک پروژه شور و شوق منحصر به فرد است. ما به دلیل همه گیری به طور جداگانه ضبط کردیم و با هم ویرایش کردیم تا از طریق اینستاگرام Vuse به اشتراک بگذاریم.” جان فراتلی، “ما خوشحالیم که ما می توانیم با وجود شرایط ، موسیقی را کنار بگذاریم ،

اخبار مرتبط  ViruShield Ghost ViruShield را به عنوان راه حل جدید و خلاقانه برای ماسک پارچه راه اندازی کرد

برای ارائه پشتیبانی از جامعه موسیقی در این ایام دشوار ، Vuse Vapor از جمله پیوندهایی برای اهدا افراد به MusiCares از طریق صندوق امداد Spotify Covid-19 است. Fratellis همچنین 100٪ از سهم خود را از درآمد حاصل از فروش به صندوق های امداد Covid-19 اهدا خواهد کرد.

Meideros می گوید: “COVID-19 جامعه موسیقی را ویران کرده است و بسیاری از نوازندگان و سازندگان را بدون شغل و آینده ای نامعلوم پشت سر می گذارد.” ما از این حمایت با این فراتلیس ابراز خرسندی می کنیم و علاوه بر این ، مفتخریم که کمک مالی شرکت کنیم. به انجمن موسیقی کمک کنید. “

تاریخ های تور آمریکا در اواخر سال جاری اعلام می شود.

اخبار مرتبط  پیش بینی بازار مراقبت از منزل هند 2020-2024

توجه داشته باشید: حساب اینستاگرام ایالات متحده Vuse Vapor (vusevaporus) محدود به مصرف کنندگان نیکوتین 21+ سال است.

درباره The Fratellis:
The Fratellis یک گروه راک اسکاتلندی چند پلاتین و چند برنده جایزه است گلاسکواین گروه متشکل از خواننده اصلی و گیتاریست است جان فراتلی، آواز خواننده پشتیبان و پشتیبان باری فراتلیو درامر و خواننده پشتیبان مینس فراتلی. تک فروش پلاتین “چلسی داگر“5 آهنگ برتر در انگلستان بود و کلاسیک ماندگار باقی مانده است که فرهنگ عامه را به روشی که چند آهنگ انجام می دهد ، فراتر رفته است. این نمایش در ده ها آگهی تلویزیونی ، فیلم و نمایش تلویزیونی ارائه شده است. این گروه همچنین در 10 گروه برتر قرار داشت. انگلستان با “سوت برای گروه کر”. فراتلی ها اعلام کرده اند که ششمین آلبوم استودیویی آنها با عنوان Half Drunk Under a Moon کامل منتشر می شود. 30 اکتبر 2020، در کنار یک تور کامل انگلیس و آمریکای شمالی.

درباره Vuse / R.J. شرکت بخار رینولدز: نام تجاری Vuse با استفاده از فناوری نوآورانه ، تنباکو را با استفاده از فناوری های نوآورانه در اختیار مصرف کنندگان نیکوتین بزرگسالان می دهد که گزینه های جایگزینی برای محصولات سنتی تنباکو است. محصولات Vuse در بازار عرضه می شوند ایالات متحده توسط R.J. شرکت رینولدز بخار (“RJRVC”) ، یک شرکت عملیاتی از شرکت رینولدز آمریکایی ، عضو گروه توتون و تنباکو بریتانیا است. RJRVC همچنان متعهد به بازاریابی با مسئولیت پذیری محصولات Vuse است.

اخبار مرتبط  انتظار پایان یافت - McDonald's® McRib Season سراسر کشور را در سال 2020 برگزار می کند

درباره دخانیات انگلیسی آمریکایی:
گروه تنباکو بریتانیایی آمریکایی (“BAT”) یکی از سازمانهای برتر کالاهای مصرفی چند طبقه در جهان است که دخانیات و محصولات نیکوتین را برای میلیون ها مصرف کننده در سراسر جهان فراهم می کند. این شرکت بیش از 55000 نفر را به خود اختصاص می دهد و دارای رهبری بازار در بیش از 55 کشور و کارخانه در 48 است. نمونه کارها استراتژیک این شرکت از مارک های جهانی سیگار و طیف فزاینده ای از محصولات با ریسک کاهش یافته است که شامل بخار و محصولات گرمایشی دخانیات و همچنین محصولات خوراکی سنتی و مدرن.

SOURCE R.J. شرکت بخار رینولدز