فراخوان کنفرانس درآمد سه ماهه دوم شرکت Hormel Foods Corporation

آستین ، مین، 8 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت Hoodel Foods (NYSE: HRL) شما را به شرکت در یک کنفرانس تلفنی دعوت می کند جیم اسنرئیس هیئت مدیره ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی و جیم شهانمعاون رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی ، برای بحث در مورد نتایج مالی سه ماهه دوم شرکت. این شرکت انتشار مطبوعاتی درآمد خود را قبل از باز شدن بازارها صادر می کند پنجشنبه 21 اردیبهشت 2020، و یک کنفرانس در آن برگزار خواهیم کرد 8:00 صبح. CT (9:00 بامداد ET)

چه زمانی:

پنجشنبه 21 اردیبهشت 2020
ساعت 8:00 بعد از ظهر CT (9:00 بامداد ET)WEBCAST:

برای گوش دادن به پخش زنده تماس کنفرانس ، به وب سایت شرکت بروید ، http://www.hormelfoods.com ، روی کلیک کنید سرمایه گذاران، و پیوندی به پخش وب پیدا خواهید کرد.تلفن:

حداقل 10 دقیقه قبل از تماس با شماره تلفن 888-254-3590 تماس بگیرید.
از خارج از ایالات متحده با شماره 720-543-0214 تماس بگیرید. لطفاً توجه داشته باشید: همه شرکت کنندگان با شماره گیری باید برای دسترسی به تماس ، شناسه کنفرانس 7355932 را نقل کنند.اگر در تماس با شما مشکلی دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید:


PGI


خط رزرو


(888) 563-4743پاسخ AUDIO:

برای گوش دادن به پخش مجدد تماس کنفرانس ، به وب سایت شرکت بروید ، http://www.hormelfoods.com ، روی کلیک کنید سرمایه گذاران، سپس روی News & Events کلیک کنید و پیوندی به پخش وب پیدا خواهید کرد.

درباره Hormel Foods – الهام بخش الهام بخش از غذا.

اخبار مرتبط  ASUS مادربردهای سری Z490 را برای به حداکثر رساندن قدرت پردازنده های نسل 10th Intel® Core oduc معرفی می کند

شرکت مواد غذایی هورمول ، مستقر در آستین ، مین، یک شرکت غذایی با مارک جهانی با بیش از حد است 9 میلیارد دلار با درآمد سالانه در بیش از 80 کشور جهان. مارک های آن را شامل می شود اسکیپ®، هرزنامه ها®، هورل® انتخاب طبیعی®، Applegate®، جاستین®، کاملا®، هورل® برچسب سیاه®، کلمب® و بیش از 30 مارک محبوب دیگر این شرکت عضو S&P 500 Index است و S&P 500 Distend Aristocrats ، در فهرست “بهترین کارفرمایان جهانی 2000 جهانی” به ثبت رسیده است فوربز مجله به مدت سه سال مستقیم ، یکی از تحسین برانگیزترین مجله Fortune است ، برای یازدهمین سال متوالی در لیست “100 بهترین شهروند شرکتی” در مجله مسئولیت مسئولیت شرکت ظاهر شد و به دلیل مسئولیت شرکت و جوایز و جوایز بیشماری دیگر دریافت کرده است. تلاش خدمات جامعه. این شرکت با بیانیه هدف خود زندگی می کند – الهام بخش الهام بخش از غذا – برخی از مارک های معتبر و نمادین جهان را به میزهایی در سراسر جهان معرفی کنید. برای اطلاعات بیشتر ، به www.hormelfoods.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Neptune Wellness Solutions Inc. با پیشنهادات مستقیم ثبت شده 12/65 میلیون دلار بسته شد

SOURCE Hormel Corporation Foods

لینک های مربوطه

http://www.hormel.com