جنت نگوین ، تصاویر سالن لوکس ناخن و دیگران فرماندار را به دلیل اظهار نظر در رابطه با سالن ناخن ها با پخش COVID-19 محکوم کردند

کشور ORANGE ، کالیفرنیا.، 8 مه 2020 / PRNewswire / – امروز سناتور پیشین ایالت جانت نگوین پیوستن به تصاویر Luxury Nail Lounge ، ائتلاف ملی آمریکا و آسیا ، فدراسیون ویتنام آمریکایی جنوب کالیفرنیا، جامعه ویتنامی در لس آنجلس، ائتلاف علیه کمونیست و نمایندگان ، بنیاد رای دهندگان آمریکایی ویتنام ، مجمع نمایندگان ایثارگران انجمن ویتنام از کشورهای غربی ، جامعه ویتنامی خلیج جنوبی ، و ایثارگران ویتنامی و کارگران دولت جمهوری ویتنام در محکوم کردن فرماندار گاوین نیوزوم برای اظهارنظرهایی که وی در کنفرانس مطبوعاتی روزانه خود در سراسر کشور انجام داد و اظهار داشت گسترش اجتماع COVID-19 در سالن ناخن آغاز شده است.

سناتور پیشین گفت: “من از فرماندار عذر خواهی می کنم که بخاطر اظهارات وی که به طور نامتناسب بر جامعه ویتنامی-آمریکایی تأثیر می گذارم ، عذرخواهی می کنم. فرماندار با اظهار نظرهای بی پروا ، هدف خود را بر پشت ویتنامی های آمریکایی قرار داده است.” جانت نگوین. “اظهارات فرماندار موجب ترس و مشاغل ویرانگر هراس خواهد شد که قبلاً تحت تأثیر دستورات پناهجویان ایالتی به شدت تحت تأثیر قرار گرفته اند.”

اخبار مرتبط  سود سه ماهه نقدی مک دونالد اعلام می کند

گفت: “من از اظهارات فرماندار بسیار ناامید شده ام.” ایمان Bautista، مدیر عامل ائتلاف ملی آسیای آمریکایی. “ما باید با هم کار کنیم تا بتوانیم به جای استفاده از سالن ناخن به عنوان ضایعات انگشت به عنوان گسترش تاج گلابی ، شغل خود را برگردانیم و اقتصاد خود را بسازیم.”

که در کالیفرنیا80٪ کل صاحبان سالن ناخن و تکنسین های ناخن آمریکایی ویتنامی هستند. در طول این بیماری ، ویتنامی ها-آمریکایی ها و به ویژه در صنعت سالن های ناخن در سراسر کشور ، داوطلبانه ده‌ها هزار ماسک صورت ، سپر ، ضدعفونی کننده و مواد غذایی را به بیمارستانها ، کلینیک های پزشکی ، شهرها ، اولین پاسخ دهندگان و غیره در سراسر کشور اهدا کرده اند. .

اخبار مرتبط  بازار جهانی تهویه مطبوع برای درآمد 358.1 میلیارد دلاری تا سال 2030: P&S Intelligence

گفت: “مشاغل و کارمندان ما از زمان تعطیل ویران شده اند.” لوان کوچ، “مدیر کل سالن ناخن مجلل تصاویر. مشاغل ما همیشه دارای بالاترین استانداردهای بهداشتی بوده است ، اما اظهارات فرماندار دیروز مردم را ترساند که فکر کنند تجارت ما امن نیست و هیچ چیز نمی تواند از حقیقت دور باشد.”

اخبار مرتبط  بازار دیوار پرده شیشه ای تا سال 2026 با 9.1٪ CAGR به 85.72 میلیارد دلار در سطح جهان می رسد: تحقیقات بازار متفقین

“برای بسیاری از آمریکایی های ویتنامی که ویتنامی دارند و در سالن های ناخن کار می کنند و کار نمی کنند ، تجارتی است که از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است. این روح کسی است که آنها هستند و فرماندار تحقیر کننده آن است ،” سناتور پیشین گفت جانت نگوین. وی گفت: “بهبودی از خاموش شدن به اندازه کافی دشوار است ، با توجه به اظهارنظر فرماندار مبنی بر سرزنش سالن ناخن به عنوان انتشار COVID-19 ، سخت تر خواهد بود. او اساساً فقط صنعت سالن ناخن ها را در ایالت خاموش كرد.”

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.JanetForAssociation.com.

مخاطب: اندرو لvesque
[email protected]

SOURCE تصاویر سالن ناخن لوکس