Tony the Tiger ® Recerstuits Superstars Shaquille O’Neal and Candace Parker Recruits Superstars Shaquille O’Neal and Candace Parker را به ورزشکاران دبیرستان میانه فیلادلفیا یک سورپرایز یک بار در طول زندگی هدیه می دهند

زندگی بدون ورزش در حال حاضر عجیب به نظر می رسد ، اما این یک احساس آشنا در مدرسه منشور جوان است. سه سال پیش ، مدرسه به هیچ وجه ورزش نداشت. مربیان و سرپرستان هنگام معرفی برنامه های ورزشی برای دانش آموزان ، به سرعت مزایا را دیدند ، اما با داشتن منابع محدود و عدم قطعیت بودجه در پیش رو ، این برنامه با چالش هایی روبرو است. به همین دلیل است که ماموریت ببر برای کمک به تأمین منابع مهم برای اطمینان از دانش آموزان جوان منشور دانشکده می تواند بار دیگر در هنگام بازگشت ورزش بازی کند.

شاک ، کاندیس و تونی این اخبار را طی یک کنفرانس ویدئویی بین بازیکنان و مربیان تحویل دادند که باعث تشویق و بیشتر از چند اشک شد. نه تنها بچه ها فرصتی پیدا کردند که نکات ارزشمندی از افسانه های بسکتبال را برای تمرینات تابستانی در خانه به دست آورند ، بلکه یاد گرفتند که کمک مالی ماموریت ببر به مدرسه خود اجازه می دهد تا یک دادگاه ورزشی با کیفیت جدید ایجاد کند. تیم های Young Scholars هیچ امکاناتی در محل ندارند و این منطقه اختصاصی جدید فضایی ایمن برای بازی و آموزش دانش آموزان خواهد بود. Mission Tiger همچنین لباس و تجهیزات جدیدی را در اختیار همه تیم ها قرار می دهد ، بعلاوه هزینه هزینه های تسهیلات را نیز بپوشانید تا از بازی های لغو شده یا حتی کل فصل های بازی لیگ جلوگیری کنید.

وی گفت: “به عنوان والدین و معتقدین واقعی به قدرت ورزش بچه ها ، این زمان سختی بوده است.” برانت واترونمدیر بازاریابی ایالات متحده Kellogg بخش غلات آماده خوردن. “ورزش برای آموزش رهبری ، کار تیمی و اعتماد به نفس در کودکان بسیار حیاتی است. به همین دلیل است که Mission Tiger برای اطمینان از این امر که هنگام بازگشت ورزش ، دانش آموزانی مانند دانش آموزان در مدرسه منشور دانش آموزان جوان منابع لازم برای ادامه بازی مانند ببرها را دارند.”

اخبار مرتبط  مطبوعات آزاد دیترویت Randazzo Heating & Cooling برنده جایزه Detroit Top Workplaces 2020 برای دومین سال پیاپی

برنامه های ورزشی در معرض خطر
در زمان های تلاش ، مشارکت در ورزش جوانان می تواند رنج ببرد. طبق اعلام موسسه Aspen ، مشارکت ورزش های جوانان در سال 2008 به 45٪ و تا سال 2014 به 38٪ کاهش یافت. Mission Tiger برای کمک به ایجاد شکاف در تأمین بودجه برای برنامه های نیازمند ایجاد شده است ، و مدرسه Cholars Charter School یک مدرسه با نیاز واقعی و قلب واقعی برای ورزش است.

مربی و مدیر ورزشی دیوون بوکانان بسکتبال ، پیست و میادین ، ​​7 – 7 فوتبال ، والیبال ، تشویق و فوتبال در دانشمندان جوان سه سال پیش راه اندازی کرد. نتایج سریع بود: ورزش به دانش آموزان جوان کمک کرد تا مهارت های کار تیمی ، اعتماد به نفس و پشتکار را توسعه دهند ، و دانش آموزانی که خجالتی بودند و عقب نشینی می کردند به رهبری تبدیل شدند.

بوکانان گفت: “با تشکر از Mission Tiger ، ما می توانیم فرصت های بیشتری را برای دانش آموزان خود فراهم آوریم تا هنگام بازگشت بازی ها ، ورزش کنند.” “این کمک مالی تأثیر طولانی مدت در زندگی دانش آموزان شایسته ما خواهد داشت. ما از داشتن چیزی که بچه ها می توانند در حالی که برنامه های خود را برای ساختن ادامه می دهند ، مشتاقانه منتظر هستند ، بسیار خوشحالیم.”

یک تیم مشهور
سالن بسکتبال افسانه ای فامر شاکل اونیل و ستاره بسکتبال حرفه ای کاندیس پارکر جدیدترین آنها برای پیوستن به Mission Tiger در کنار سایر ورزشکاران فوق ستاره است. به عنوان والدین برای ورزشکاران جوان ، Shaq و Candace از مزایای ورزش های جوانان دست اول می دانند.

اخبار مرتبط  بازار افزارهای بهداشتی سرامیکی براساس نوع ، کاربرد ، فناوری ، منطقه

اونیل گفت: “ورزش چیزی بیش از چیزی برای سرگرمی ما نیست ؛ آنها درها را باز می کنند و به بچه ها درسهای ارزشمندی درباره کار تیمی و رهبری می آموزند.” “ورزش بچه ها بعد از مدرسه بچه ها را با انگیزه ، شلوغ و بی خطر نگه می دارند. به همین دلیل افتخار می کنم که با Mission Tiger همکاری می کنم تا بتوانم در صورت بازگشت بازیها ، این کودکان را به مکانی امن برای بازی فراهم کنیم.”

از آنجا که Mission Tiger راه اندازی شد آگوست 2019این برنامه به بیش از 340،000 کودک در سطح کشور کمک کرده است تا با تأمین برنامه های ورزشی دبیرستان ، به ورزش بهتر دسترسی پیدا کنند.

برای اطلاعات بیشتر ، به MissionTiger.com مراجعه کنید.

درباره ی Flakes Frosted Kellogg ببر ماموریت
ماموریت ببر راه اندازی شد آگوست 2019 با یک 1 میلیون دلار تعهد به DonorsChoose، یک سازمان غیرانتفاعی به حمایت از مدارس دولتی در سراسر کشور اختصاص یافته است. برای هر جعبه Froged Flakes® Kellogg خریداری شده ، a 1 دلار اهدای کمک هزینه * با بارگیری رسید به آن جرقه می زند جوایز خانوادگی کلوگاز طریق MissionTiger.com. به لطف هواداران ساحل به ساحل ، دانش آموزان مدارس راهنمایی در سراسر کشور دسترسی به ورزش بهتری دارند. اگر برنامه ورزشی مورد علاقه شما قطع شده یا تیم محلی به لباس جدید نیاز دارد ، بازدید کنید MissionTiger.com امروز برای دیدن درخواست های مدارس راهنمایی که به دنبال بودجه هستند و به تیم ما بپیوندند. پروژه های ورزشی دبیرستانی Mission Tiger توسط شریک زندگی تونس ، DonorsChoose انجام می شود.

* شرکت Kellogg اهدا می کند 1 دلار در هر خرید به DonorsChoose با آپلود دریافت رسید Kellogg Frosted Flakes®. حداقل کمک مالی 500000 دلار؛ حداکثر کمک مالی 1،000،000 دلار. برای دستورالعمل به MissionTiger.com بروید. برای خریدها اعمال می شود بین 8/5/19 و 8/5/20؛ باید ظرف 30 روز از خرید بارگذاری شود.

اخبار مرتبط  شرکت Darling Ingredients Inc. نتایج مربوط به سه ماهه دوم سال 2020 را گزارش می کند

درباره شرکت Kellogg
در شرکت Kellogg (NYSE: K) ، ما سعی داریم جهان را از طریق غذاها و مارک های مهم و مهم غنی سازی و لذت ببریم. مارک های محبوب ما شامل Pringles® ، Cheez-It® ، Special K® ، Kellogg’s Frakesed Flakes® ، Pop-Tarts® ، Kellogg’s Flakes® ، Rice Krispies® ، Eggo® ، Mini-Wheats® ، Kashi®، RXBAR®، MorningStar مزارع و موارد دیگر فروش خالص در سال 2019 تقریباً بوده است 13.6 میلیارد دلار، عمدتا از میان وعده ها و غذاهای راحتی مانند غلات و غذاهای یخ زده تشکیل شده است. مارک های Kellogg در بازارهای سراسر دنیا محبوب هستند. ما همچنین یک شرکت با قلب و روح هستیم ، متعهد هستیم تا تا پایان سال 2030 از طریق ما روزهای بهتری را برای 3 میلیارد نفر ایجاد کند. Kellogg’s® Better Days پلت فرم جهانی هدف. بازدید کنید www.KelloggCompany.com یا www.OpenforBreakfast.com.

درباره DonorsChoose
DonorsChoose راه پیشرو برای ارائه مدارس دولتی است. از سال 2000 ، بیش از 4 میلیون نفر و شرکای مشارکت داشته اند 950 میلیون دلار برای پشتیبانی از 1.6 میلیون درخواست معلم برای منابع و تجربیات کلاس. DonorsChoose به عنوان معتبرترین بستر تأمین مالی برای معلمان ، اهداکنندگان و سرپرستان ولسوالی ، به طور یکسان ، هر درخواست را انجام می دهد ، منابع تأمین شده را مستقیماً به کلاس می فرستد ، و تشکر می کند و از اهدا کنندگان و رهبران مدارس گزارش می دهد. Charity Navigator و GuideStar به DonorsChoose ، 501 (c) 3 غیرانتفاعی اعطا کرده اند که بالاترین رتبه آنها برای شفافیت و پاسخگویی است. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.donorschoose.org.

شرکت SOURCE Kellogg

لینک های مربوطه

http://www.KelloggCompany.com