بنیاد شغلی دیوید و لورا 500 جعبه اسباب بازی را به کودکان کارگران بهداشت اهدا می کند

دنور، 8 مه 2020 / PRNewswire / – بنیاد شاد و دیوید و لورا پروژه Merage Mini Heroes را برای ایجاد شادی برای فرزندان کارکنان شجاع مراقبت مقدم جبهه که در ساعات طولانی طولانی از خانواده خود دور هستند ، آغاز کردند. این بنیاد با همکاری با Timbuk Toys و چندین مشاغل محلی دیگر ، 500 صندوق اسباب بازی متناسب با سن ایجاد کرد که به والدین در بیمارستان سنت جوزف و دنور سلامتی اهدا شد.

اظهار داشت: “هدف ما این است که با این اسباب بازی ها کمی خوشحال شویم و این بچه ها را به سادگی نشان دهیم که چقدر ممنونیم که آنها خانواده های خود را با کلرادانی های نیازمند به اشتراک می گذارند.” سو رنر، معاون رئیس جمهور از بشردوستانه در بنیاد شایستگی دیوید و لورا.

اخبار مرتبط  Red Xifeng برای اولین بار در اجلاس NEXT (Sky 2020) ظاهر می شود و از طریق همکاری فرهنگ ارواح چینی را ترویج می کند

به افتخار هفته ملی پرستاران ، تیم بنیاد 500 صندوق صندوق را به کادر پزشکی و غیر پزشکی در دو بیمارستان محلی تحویل داد. سپس بیمارستانها این صندوق ها را برای جمع آوری کارمندان توزیع کردند و خاطرنشان کردند از خوشحالی که کارکنان و فرزندانشان هنگام دریافت این صندوق ها نشان دادند.

پاسخ داد: “پروژه Merage Little Heroes موفقیتی فروتنانه است! این امر هیجان و شادی زیادی را ایجاد می کند و ما بسیار سپاسگزاریم که دیوید ، لورا و سازمان آنها این عمل مهربانی را برای ما فراهم کردند.” جیمی اسمیتمدیر عامل بیمارستان بیمارستان سنت جوزف.

اخبار مرتبط  AXE® و ریکی تامپسون چالش دعوت شریک رقص را راه اندازی می کنند

این ابتکار عمل نشانگر تعهد عمیق است دیوید و لورا مرگی برای آموزش های خردسالی علاوه بر Merage Mini Heroes ، بنیاد دیوید و لورا Merage دو برنامه در سطح کشور با هدف افزایش مراقبت و آموزش با کیفیت بالا ، ابتکارات یادگیری زود هنگام (ELV) و CareForAllChildren را راه اندازی کرده است. از ابتدای تأسیس در سال 2008 ، ELV بیش از 41000 کودک را تحت تأثیر قرار داده است و 550 برنامه مراقبت از کودک را در سراسر ایالات متحده خدمت کرده است. کمپین CareForAllChildren راه را برای والدین و مددجویان کار فرا می خواند تا از نامزدهای ریاست جمهوری برای حل بحران مراقبت از کودکان استفاده کنند. هر یک از این ابتکارات با هدف پشتیبانی از جوانترین فراگیران ، خانواده ها و مجموعه دیگری از قهرمانان ، ارائه دهندگان مراقبت از کودک است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventors کولر اصلاح شده را برای افزایش راحتی و راحتی تولید می کنند (NPL-322)

ابتکار عمل Merage Mini Heroes در فراهم کردن فرصتی برای بلند کردن روحیه والدین شجاع و فرزندانشان در این زمان دشوار بی نظیر است. اگر بیمارستان ها و بنیادهای اضافی به دنبال مشارکت یا گسترش برنامه اهدا فعلی هستند ، لطفا با ما تماس بگیرید کاترینا هوگی، متخصص عملیات ، [email protected].

بیشتر بدانید: https://www.merage.org/

عکس: https://www.Send2Press.com/300dpi/20-0508s2p-merage-heroes-300dpi.jpg

آرم: https://www.Send2Press.com/300dpi/20-0508-mmh-box-sticker-300dpi.jpg

این نسخه از طریق Send2Press® ، واحد Neotroper صادر شد. برای اطلاعات بیشتر به Send2Press Newswire به آدرس https://www.Send2Press.com مراجعه کنید

منبع بنیاد شایستگی دیوید و لورا

لینک های مربوطه

https://www.merage.org