مخترعان InventHelp کولر بهبود یافته را برای استفاده در قایق ها توسعه می دهند (TPA-2897)

پیتزبورگ، 9 آوریل 2020 / PRNewswire / – دو مخترع ، از بروکسویل ، فلا.می خواستند یک راه حل ذخیره سازی بهتر برای کولرهای موجود در قایق ها ایجاد کنند ، بنابراین آنها حق ثبت اختراع را در انتظار SIDEKICK اختراع کردند.

این اختراع روش مؤثرتری برای ذخیره یك كولر در یك قایق فراهم می كند. با انجام این کار ، جایگزینی برای صرفه جویی در فضا برای طرح های سنتی خنک کننده ارائه می دهد. در نتیجه ، نیاز به خم شدن برای دسترسی به مواد غذایی و نوشیدنی ها را از بین می برد و تضمین می کند که مواد غذایی سرد و خشک باقی بمانند. این اختراع دارای یک طراحی عملی و با دوام است که قابل استفاده و استفاده آسان است بنابراین برای صاحبان قایق ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه در دسترس است.

اخبار مرتبط  XCLEA در میدان تایمز ظاهر می شود تا جارو برقی بدون ربات خود را در Indiegogo راه اندازی کند

مخترعین طرح اختراع را شرح دادند. “طراحی ما نیاز به گرفتن فضای کف با ارزش در یک قایق با یک کولر معمولی را از بین می برد.”

طرح اصلی به تمپا دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-TPA-2897 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  برخيز و درخشش ، طرفداران Slurpee®

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید