گزارش شرکت آب Primo نتایج سه ماهه اول سال 2020

استراتژی غیرقابل توصیف در بخش آب باعث رشد 13٪ در فروش تلفیقی و 31٪ رشد در EBITDA تنظیم می شود

(در غیر این صورت مشخص شده است ، تمام مقایسه ها در سه ماهه اول سال 2020 با سه ماهه اول سال 2019 مقایسه می شود ؛ کلیه اطلاعات به دلار آمریکا بیان می شود.)

تمپا، فلوریدا ، 7 مه 2020 / CNW / – شرکت آب Primo (NYSE: PRMW ؛ TSX: PRMW) (“شرکت” یا “Primo”) ، یکی از ارائه دهندگان پیشرو در مصرف مستقیم آب مصرف کننده و تصفیه آب در آمریکای شمالی و اروپا، و همچنین به عنوان یک منبع پیشرو در توزیع کننده های آب ، آب بطری های تصفیه شده و پرکننده های آب آشامیدنی سلف سرویس در ایالات متحده و کانادا، امروز نتایج خود را برای سه ماهه اول منتهی به 28 مارس 2020 اعلام کرد.

برجسته های چهارم اول سال 2020 – ادامه فعالیت ها

 • درآمدها 11 درصد افزایش یافته است (به استثنای 13٪ افزایش تأثیر ارز و واگذاری مشاغل Cott Beverages LLC) به 474 میلیون دلار ، در مقایسه با 428 میلیون دلار.
 • ضرر خالص گزارش شده و ضرر خالص رقیق هر سهم به ترتیب 27 میلیون دلار و 19/0 دلار بود. تنظیم EBITDA با 31٪ افزایش به 70 میلیون دلار رسید.
 • در 28 فوریه 2020 ، این شرکت فروش قهوه و چای S&D را با قیمت 405 میلیون دلار به پایان رساند. قهوه و چای S&D در صورتهای مالی تلفیقی شرکت به عنوان عملیات قطع برای کلیه دوره های ارائه شده طبقه بندی شده است.
 • در تاریخ 2 مارس 2020 ، با استفاده از ترکیبی از پول نقد ، درآمد حاصل از فروش قهوه S&D و چای و سهام مشترک این شرکت ، سهام شرکت تاریخی تاریخی Primo Water بدست آمد (” Primo historique “) ، یکی از تأمین کنندگان اصلی آب ، آب بطری تصفیه شده و آب آشامیدنی سلف سرویس در ایالات متحده و پر کردن ایالات متحده و کانادا. این معامله Primo Historic تقریباً 775 میلیون دلار ارزش داشته است. به عنوان بخشی از این معامله ، این شرکت نام خود را به شرکت آب ابتدایی Primo تغییر داد و سهام مشترک آن با تجارت تحت کد “PRMW” در بورس اوراق بهادار شروع به تجارت کرد. نیویورک (NYSE) و بورس اوراق بهادار تورنتو (TSX)
 • این شرکت از طریق 10 میلیون دلار سود سه ماهه و 32 میلیون دلار بازپرداخت سهم ، تقریباً 42 میلیون دلار به سهامداران بازگرداند.

وی گفت: “نتایج سه ماهه اول ما به الگوی غیرقابل تفکیک ما در بخش آب و اصول اساسی و اساسی تجارت ما گواه است. من از رشد گردش مالی که به لطف افزایش تقاضا برای محصولات و خدمات مرتبط با آب در سرزمین های آمریکایی و اسرائیلی خود ، که بیش از آن است که فشارهای متحمل شده را جبران کند ، خوشحالم. از فعالیت های اروپایی ما به دنبال COVID-19 “، اظهار داشت تام هریینگتونرئیس جمهور و مدیر اجرایی پریمو. “ما با تنظیم مسیرها در صورت لزوم به این فشارها پاسخ داده ایم و در صورت لزوم هزینه های اختیاری و غیر ضروری را کاهش داده ایم.” ما خوشبختانه از ساختاری با هزینه بسیار متغیر برخوردار هستیم که به ما امکان می دهد سریعاً به شرایط متغیر پاسخ دهیم. ”

عملکرد اول چهارم 2020 – ادامه فعالیت ها

 • درآمدها 11٪ افزایش یافت و به 474 میلیون دلار رسید (13٪ افزایش یافته است (به استثنای تأثیر ارز و واگذاری تجارت Cott Beinks LLC). رشد فروش از طریق کانال در طول سه ماهه در جدول زیر آورده شده است:

فعالیتهای مداوم

تجزیه و تحلیل شکاف درآمد


٪ تغییر

درآمد Q1 2019

$

427.7فروش فعالیتهای Cott Beverages LLC

-7.2Q1 2019 تعدیل درآمد

$

420.5آب زنده / تبادل آب

+31.4پر کردن مجدد آب / تصفیه آب

+15.6خرده فروشی های دیگر فروش آب

+3.9ضسبنسرس آب

+5.9دیگران

-2.9قبل از تنظیم

+53.9


12.8

٪

صرافی

-0.2درآمد Q1 2020

$

474.2آب زنده / تبادل آب

  • فعالیت های ما در زمینه انتقال مستقیم آب / آب شامل فعالیت پیشرو ما در بازار تحویل آب به طور مستقیم به مصرف کننده و مستقیماً مشتری متمرکز بر بطری های قابل برگشت با فرمت بزرگ در آمریکای شمالی و در 19 کشور دیگر و همچنین برنامه ما مبادله آب پیشرو در بازار که در آن مصرف کنندگان می توانند بطری خالی خود را برای یک بطری از پیش تصفیه شده 3 یا 5 گالن آب تصفیه شده در تقریباً 14000 مکان در سراسر ایالات متحده و کانادا، در عمده فروشان این دو سرویس مشترک کانالهای لجستیکی ، ناوگان یکسانی و زیرساختهای یکسانی دارند.
  • درآمد مستقیم آب / مبادله آب 12٪ به لطف رشد خالص مشتریان Water Direct ، بهبود حجم ، قیمت گذاری 12٪ افزایش یافته و به 295 میلیون دلار رسیده است. مطلوب و مزایای کسب. فروش بورس آب در ماه مارس بیش از 92 درصد به صورت رسمی و با فرم افزایش یافته است. رشد فرمولی در واحدهای تبادل آب در فروشگاههای قابل مقایسه در ایالات متحده در ماه مارس به 61.5٪ در ماه مارس رسید و 771،000 واحد اضافی در مقایسه با سال گذشته فروخته شده است. عامل اصلی رشد درآمد در جدول زیر آورده شده است:

آب زنده / تبادل آبتجزیه و تحلیل شکاف درآمد


٪ تغییر

درآمد Q1 2019


$

264.2آب زنده


+25.5رشد مشتری / حجم

+19.2
قیمت / ترکیب

+6.8
دیگران

-0.5
تبادل آب


+11.6حذف بین کانال ها


-5.7به استثنای تأثیر ارز مبادله کنید


+31.4


11.9

٪

تأثیر ارز


-0.4درآمد Q1 2020


$

295.2


11.7

٪

پر کردن مجدد آب / تصفیه آب

  • فعالیت های پرکردن آب / تصفیه آب ما شامل فعالیت های پرکردن آب در بازار است که شامل یک فرآیند فیلتراسیون چند مرحله ای است که به مصرف کنندگان امکان می دهد تا بطری های خالی خود را دوباره در قالب های چند گالن دوباره پر کنند. برای هر گالن حدود 0.35 سنت دلار. دستگاههای ما تقریباً 23،000 مکان خرده فروشی در سراسر ایالات متحده و کانادا. این کانال همچنین شامل فعالیت تصفیه آب ما ، یکی از پنج بازیکن اصلی است که حدود 200000 مشتری یا سایت در قلمرو ما دارد.
  • درآمد شارژ مجدد آب / تصفیه آب 101 درصد افزایش یافته است ، که عمدتا به دلیل افزودن فعالیت شارژ مجدد آب در طول سه ماهه است ، که شاهد افزایش 24 درصدی فرم بود. از نظر رشد در تعداد گالن آب توزیع شده در ماه مارس ، و همچنین با افزایش 10 درصدی فرمی از نظر رشد در تعداد گالن های آب توزیع شده در سه ماهه. فروش تصفیه آب در طی سه ماهه 6٪ افزایش یافته است.

خرده فروشی های دیگر فروش آب

  • کانال آب خرده فروشی دیگر ما شامل فروش محصولات مارک شده ما به فروشگاههای خرده فروشی مانند آب چشمه ماوراء کوهی با کیفیت عالی ، رهبر ایالات متحده و همچنین مارک Mey Eden ما می باشد. ، رهبر بازار در اسرائیل. علاوه بر این ، این کانال شامل فروش یک گالن ، 2.5 گالن و سایر محصولات آب در کانال های خرده فروشی در سراسر آمریکای شمالی است.
  • به لطف رشد بازار بطری آب و بهبود حجم ، درآمدها 9٪ افزایش یافته است (درصورتیکه تأثیر مبادله ارزی را حذف کنیم 8٪).

ضسبنسرس آب

  • فعالیت توزیع کنندگان آب ما شامل فروش طیف گسترده ای از توزیع کنندگان نوآورانه و زیبا در سطوح مختلف قیمت از طریق خرده فروشان بزرگ و بصورت آنلاین می باشد. این فروش های توزیع کننده به عنوان تیغ ​​در مدل درآمد مکرر ما از تیغ و تیغ تیغ (“4R”) عمل می کنند و به افزایش نفوذ در خانه ها کمک می کنند ، در نتیجه خریدهای مکرر از محصولات آب حاشیه بالاتر ما.
  • گردش مالی 10٪ در ماه مارس 10٪ افزایش یافته است ، عمدتا به دلیل زمان بندی سفارشات از شرکای اصلی خرده فروشی ما ، در حالی که فروش واقعی به مصرف کنندگان (فروش از طریق) به لطف تقاضای زیاد مصرف کننده ، 100 هزار واحد 44 درصد افزایش یافته است.

دیگران

  • دسته “Other” شامل کانال های محصول و خدمات غیر ضروری مانند خدمات قهوه اداری و همچنین محصولات پیمانکاری از جمله قهوه میکرو زمینی ، شکلات داغ و سایر کنگلومرا ها می باشد.
  • فروش 4٪ کاهش یافته است (درصورتیکه تأثیر ارز را از بین ببریم 3٪ کاهش می یابد) ، عمدتا به دلیل فشار وارد شده توسط COVID-19 در فعالیتهای خدمات قهوه دفتر ما .
 • سود ناخالص با 12٪ افزایش به 273 میلیون دلار رسید. سود ناخالص به عنوان درصدی از فروش با 57.6٪ پایدار مانده است (برای جزئیات بیشتر توسط کانال فروش به جدول 4 مراجعه کنید).

فعالیتهای مداوم

تجزیه و تحلیل شکاف سود ناخالص

Q1 2019 سود ناخالص

$

243.1

آب زنده / تبادل آب

+20.8

پر کردن مجدد آب / تصفیه آب

+9.0

خرده فروشی های دیگر فروش آب

+1.6

ضسبنسرس آب

+0.2

دیگران

-1.3

صرافی

-0.1

Q1 2020 سود ناخالص

$

273.3

 • فروش ، هزینه های عمومی و اداری از 236 میلیون دلار به 255 میلیون دلار افزایش یافته است ، عمدتا به دلیل افزودن مشاغل تاریخی Primo و همچنین هزینه های بالاتر برای فروش و فروش. خدمات مربوط به افزایش حجم
 • ضرر خالص گزارش شده و ضرر خالص رقیق هر سهم را 27 میلیون دلار و 0.19 دلار، در مقابل از دست دادن خالص 23 میلیون دلار و ضرر خالص رقیق برای هر سهم از گزارش شده است 0.17 دلار، به دلیل افزایش در هزینه های ادغام و ادغام و همچنین هزینه های معاملات مربوط به کسب تاریخچه Primo.
 • تنظیم شده EBITDA در مقایسه با 54 میلیون دلار ، 31٪ به 70 میلیون دلار افزایش یافته است ، عمدتا به دلیل افزایش حجم افزایش خدمات و محصولات محلول در آب در ایالات متحده ، بهبود اهرم عملیاتی و مزایای کسب تاریخچه Primo.
 • خالص پول حاصل از فعالیتهای عملیاتی 5 میلیون دلاری ، کمتر از 35 میلیون دلار در پرداخت هزینه های سرمایه ، منجر به (30) میلیون وجه نقد رایگان یا (5) میلیون پول نقد رایگان تعدیل شده ( مطابق با موارد ارائه شده در جدول 7 ، ارقامی که باید با جریان نقدی آزاد تعدیل شده (3) میلیون دلار در سال گذشته مقایسه شود.
اخبار مرتبط  Samsung SmartThings فناوری ارتباطی برای عملکرد جدید خانه هوشمند مرسدس بنز را فراهم می کند

خارجی برای فروش و تنظیم EBITDA برای اولین بار از سال 2020

Primo درآمدهای حاصل از فعالیتها را هدف قرار می دهد دنبال کرد در نیمه اول سال 2020 بین 905 و تقریباً 925 میلیون دلار ، به استثنای تأثیر ارز ، و همچنین EBITDA تنظیم شده حدود 140 میلیون دلار. اهداف شامل تجارت تاریخی Primo است و قهوه و چای S&D را که در عملیات قطع شده وجود دارد ، مستثنی می سازد.

گفت: “من نمی توانستم بیشتر از همکاران و سهم آنها در این زمان عدم اطمینان بیشتر افتخار کنم.” تام هریینگتونرئیس جمهور و مدیر اجرایی پریمو. “به عنوان ارائه دهنده خدمات اساسی ، تیم های ما خستگی ناپذیر کار می کنند تا راه حل های آب را ارائه دهند ، چه زمانی ، کجا و چگونه مصرف کنندگان می خواهند و به آن احتیاج دارند. در حالی که ما انتظار داریم که نتایج سه ماهه دوم ما توسط همه گیری تحت فشار قرار بگیرد ، کار سخت کل تیم ما و یک چهارم اول محکم به ما اطمینان می دهد که به پیش بینی های فروش خود دست خواهیم یافت و EBITDA را برای نیمه اول تنظیم کرد. “

برنامه خریدهای SHARE

در تاریخ 11 دسامبر سال 2019 ، هیئت مدیره Primo برنامه ای را برای خرید مجدد سهام عادی ممتاز ما برای حداکثر 50 میلیون دلار طی یک دوره 12 ماهه با شروع 16 دسامبر 2019 تصویب کرد.

در سه ماهه اول سال 2020 ، Primo حدود 2.3 میلیون سهم با قیمت متوسط ​​خریداری کرد 10.79 دلار، در کل نزدیک به 25 میلیون دلار ، به عنوان بخشی از برنامه خرید سهم خود.

علاوه بر این ، 0.5 میلیون سهم در کل تقریبا 7 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2020 حفظ شد تا تعهدات مالیاتی کارمندان مربوط به جوایز مبتنی بر سهم را برآورده کند.

هیچ تضمینی وجود ندارد که تعداد دقیق سهام ، در صورت وجود ، که تحت برنامه خرید سهم در آینده خریداری می شود ، یا مبلغ کل دلار سهام که در دوره های آینده خریداری می شود ، باشد. Primo ممکن است خرید و فروش خود را در هر زمان و با رعایت الزامات نظارتی قابل اجرا قطع کند. سهام به دست آمده تحت برنامه بازپرداخت سهم لغو شد.

کنفرانس TELEPHONE در اولین نتایج سالهای چهارم 2020

شرکت آب پریمو امروز ، 7 اردیبهشت 2020 ساعت 10:00 بامداد EST تماس خواهد گرفت تا درمورد نتایج سه ماهه اول که می توانید به شرح زیر دسترسی داشته باشید ، کنفرانسی برگزار کنید.

آمریکای شمالی: (888) 231-8191
بین المللی: (647) 427-7450
شناسه کنفرانس: 6669955

الف نمایش پرده ای و پخش زنده صوتی در وب سایت Primo به آدرس https://www.primowatercorp.com در دسترس خواهد بود. فراخوان کنفرانس نتایج برای مدت دو هفته بعد از این رویداد برای پخش مجدد در بخش روابط سرمایه گذار وب سایت ضبط و بایگانی می شود.

درباره شركت آبي پريمو

شرکت آب Primo یکی از مهمترین تأمین کنندگان غیرقابل توصیف محلول های آب در آمریکای شمالی است ، اروپا و در اسرائیل و حدود 2.1 میلیارد دلار درآمد سالانه ایجاد می کند. Primo در بیشتر قسمتها در مدل درآمد تیغه تیغ / تیغ مجدد کار می کند. تیغ در مدل گردش اولیه Primo دامنه پیشرو آن در بخش توزیع کننده های آب زیبا و خلاقانه است که توسط خرده فروشان بزرگ و بصورت آنلاین و در سطوح مختلف قیمت یا که به مشتریان اجاره داده می شود فروخته می شود. توزیع کنندگان به افزایش نفوذ خانگی کمک می کنند ، که منجر به خرید مکرر پیشنهاد تیغ تیغ Primo می شود. تیغ تیغ Primo شامل آب زنده ، تبادل آب و پر کردن مجدد آب است. با استفاده از فعالیت مستقیم آب ، رهبر بازار ، Primo در 21 مکان خود ، مستقیماً در درب مشتری ، چه در خانه و چه در مشاغل تجاری ، راه حل های هیدراتاسیون پایدار ارائه می دهد. Primo با فعالیت های پیشرو در زمینه تبادل آب و پر کردن آب ، ظروف از قبل پر شده و قابل استفاده مجدد از بیش از 13،000 سایت و واحد پر کننده آب را از حدود 22،000 سایت ارائه می دهد ، به ترتیب Primo همچنین واحدهای تصفیه آب را با حضور در 21 کشور جهان ارائه می دهد که این امر را به یکی از 5 تأمین کننده برتر تبدیل می کند.

راه حل های آب Primo دسترسی مصرف کننده به آب خالص ، چشمه و مواد معدنی را ترویج می دهد تا یک شیوه زندگی سالم تر و پایدار داشته باشد و همزمان همزمان ضایعات و آلودگی های پلاستیکی را کاهش دهد. Primo متعهد است به رعایت استانداردهای مباشرت آب خود احترام بگذارد و مفتخر است که با انجمن بین المللی آب بطری (IBWA) در آمریکای شمالی و همچنین Watercoolers Europe (WE) در ارتباط است ، که این ضمانت را تضمین می کند. رعایت استانداردهای ایمنی ، کیفیت ، بهداشت و نظارتی به منظور حمایت از مصرف کننده.

Primo یک شرکت جهانی است که مقر آن در آن است تمپا، در فلوریدا (ایالات متحده). برای اطلاعات بیشتر به سایت www.primowatercorp.com مراجعه کنید.

اقدامات غیر GAAP
برای تکمیل گزارش اقدامات مالی GAAP ، Primo از برخی اقدامات مالی غیر GAAP استفاده می کند. پریمو برای جدا کردن تأثیر این عوامل از نتایج فعالیتهای Primo ، تأثیر صرافی و نتایج فروش Cott Beverages LLC را از درآمد GAAP محروم می کند. Primo از EBITDA و تنظیم EBITDA برای جدا کردن تأثیر برخی موارد از مشاغل زیر استفاده می کند. از آنجا که Primo از این نتایج مالی تعدیل شده برای مدیریت مشاغل خود استفاده می کند ، مدیریت معتقد است که این اطلاعات اضافی برای سرمایه گذاران مفید است تا بتواند آنها را قادر سازد به طور مستقل عملکرد و کارایی زیربنایی Primo را ارزیابی و درک کنند. از جهت او علاوه بر این ، Primo ارائه خود را به صورت نقدی خالص از (فعالیت های اختصاص یافته به) ناشی از ادامه فعالیت های تعیین شده مطابق با GAAP ، با محرومیت از املاک ، کارخانه ها و تجهیزات برای ارائه وجه نقد موجود و با استثناء عناصر مشخص شده در جداول ، تکمیل می کند. متصل به جریان نقدی آزاد تنظیم شده فعلی ، که مدیریت معتقد است اطلاعات مفیدی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند تا آنها بتوانند عملکرد ما را ارزیابی کنند ، عملکرد ما را با عملکرد گروه همسالان خود مقایسه کنند و ارزیابی کنند. توانایی ما در ارائه بدهی و تأمین منابع مالی از فرصتهای استراتژیک ، از جمله سرمایه گذاری در مشاغل ما ، ایجاد سهام استراتژیک ، پرداخت سود سهام ، خرید سهام عادی و تقویت ترازنامه است. اقدامات مالی غیر GAAP که در بالا توضیح داده شده است ، علاوه بر این ، و در نظر گرفته نمی شود که یک جایگزین یا جایگزین صورت های مالی Primo باشند که مطابق با GAAP تهیه شده است. علاوه بر این ، اقدامات مالی غیر GAAP موجود در این نسخه درآمدی بیانگر نظر مدیریت در مورد موضوعات خاص است و ممکن است با اقدامات ارائه شده توسط شرکت های دیگر متفاوت باشد و بنابراین ، می تواند قابل مقایسه با اقدامات با نام مشابه نیست.

بیانیه بندر ایمن
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر به معنی بند 27A قانون اوراق بهادار است 1933 و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار در سال 1934 ، که انتظارات مدیریت از آینده را بیان می کند ، بر اساس برنامه ها ، برآوردها و پیش بینی های انجام شده در زمانی که Primo این اظهارات را بیان می کند. گفته های پیشرو ، خطرات و عدم قطعیت های ذاتی را در بر می گیرد و Primo به شما هشدار می دهد که چندین عامل مهم می توانند باعث شوند نتایج واقعی شما از نظر معنایی با آنچه در این گفته های آینده نگر است ، متفاوت باشد. بیانیه های آینده نگر موجود در این بیانیه مطبوعاتی شامل مواردی نیستند ، اما به آنها محدود نمی شوند ، در مورد روندها و نتایج مالی و عملیاتی آینده (از جمله چشم انداز فروش و درآمد Primo). ‘EBITDA برای نیمه اول تنظیم شد 2020) و موضوعات مرتبط بیانیه های رو به جلو بر اساس فرضیات مربوط به برنامه ها و برآوردهای جاری مدیریت است. مدیریت معتقد است که این فرضیات منطقی هستند ، اما نمی توان اطمینان حاصل کرد که آنها صحت داشته باشند.

عواملی که می توانند باعث ایجاد تفاوت اساسی بین نتایج واقعی و مواردی شوند که در این بیانیه مطبوعاتی توضیح داده شده اند ، از جمله دیگر عبارتند از: توانایی ما برای رقابت موثر در بازارهایی که در آن کار می کنیم. تغییر در قیمت کالاها و توانایی ما برای افزایش هزینه های بیشتر به مشتریان یا محافظت از خود در برابر چنین افزایش هزینه ها و تأثیر آن بر حجم ما. توانایی ما برای مدیریت موفقیت آمیز فعالیتهایمان؛ تأثیر وقایع ملی ، منطقه ای و جهانی ، از جمله وقایع سیاسی ، اقتصادی ، تجاری و رقابتی. تأثیر گسترش COVID-19 در شغل ، وضعیت مالی و نتایج عملیات ما. توانایی ما برای استفاده کامل از مزایای احتمالی معاملات (و به ویژه معاملات مربوط به Primo و S&D) یا سایر فرصتهای استراتژیک که دنبال می کنیم. بدهی های احتمالی مربوط به دفع های اخیر ما؛ توانایی ما در تحقق هم افزایی درآمد و هزینه از جمع آوری اخیر ما به دلیل مشکلات ادغام و سایر چالش ها؛ حقوق جبران خسارت محدود ما در رابطه با کسب Primo؛ قرار گرفتن در معرض خطرات مربوط به داراییهای نامشهود. نوسانات ارزی که بر مبادله دلار آمریکا و پوند انگلیس ، تبادل با یورو ، دلار کانادا و سایر ارزها و تبادل بین پوند انگلیس و یورو تأثیر منفی می گذارد. توانایی ما برای حفظ توافق نامه ها و روابط مطلوب با تامین کنندگان ما. توانایی ما در تحقق تعهداتمان در قبال توافق نامه های استقراض و خطر افزایش بیشتر بدهی هایمان؛ توانایی ما برای پیروی از کنوانسیون ها و شرایط توافق نامه های وام گرفتن. نوسانات نرخ بهره ، که می تواند هزینه های استقراض ما را افزایش دهد. انقباض بدهی قابل توجهی برای تأمین مالی سودهای ما (و به ویژه دستیابی به Primo historique). تأثیر نتایج مالی عدم اطمینان ما در مورد بازارهای مالی و سایر تغییرات نامطلوب در شرایط عمومی اقتصادی. هرگونه وقفه در تولید در امکانات تولیدی ما. توانایی ما برای دسترسی به منابع آب ما؛ توانایی ما در محافظت از مالکیت معنوی ما؛ رعایت ما با استانداردهای بهداشت و ایمنی محصول؛ مسئولیت ما در مورد صدمات یا بیماریهای ناشی از مصرف محصولات آلوده است. مسئولیت و خسارت به شهرت ما در نتیجه دادرسی یا دادرسی تغییر در شرایط قانونی و نظارتی که در آن فعالیت می کنیم. فصلی بودن کار ما و تأثیر شرایط نامساعد آب و هوا. توانایی ما برای استخدام ، حفظ و ادغام اعضای جدید مدیریت توانایی ما برای تجدید توافق های جمعی با شرایط رضایت بخش؛ وقفه در سیستم های اطلاعاتی ما. توانایی ما برای ذخیره ایمن اطلاعات کارتهای اعتباری یا اعتباری از مشتریان یا سایر اطلاعات خصوصی در مورد کارمندان یا شغل ما. توانایی ما برای حفظ سود سه ماهه ما. توانایی ما برای رسیدگی مناسب به چالش ها و خطرات مرتبط با فعالیت های بین المللی و رفع مشکلات در پیروی از قوانین و مقررات ، از جمله قانون اعمال فساد خارجی ایالات متحده و قانون رشوه خواری سال 2010؛ مالیات های قابل پرداخت در حوزه های قضایی مختلف که ما در آن فعالیت می کنیم افزایش یافته است. تأثیر قانون کاهش مالیات و مشاغل سال 2017 بر تعهدات مالیاتی و نرخ مالیات مؤثر ما. و رتبه بندی اعتبار تغییر می کند.

اخبار مرتبط  GrowGeneration برای میزبانی نشست سالانه 2020 سهامداران فقط در قالب مجازی

لیست عوامل بالا جامع نیست. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به اظهارات آینده نگر ، كه فقط از تاریخ انتشار این مقاله صحبت می كنند ، اعتماد ندارند. از خوانندگان خواسته شده است كه اطلاعات مختلف ارائه شده از جمله ، اما محدود به آن ، را شامل نكنند كه فاكتورهای خطر در گزارش سالانه را كه پرونده های Primo در فرم 10-K و در گزارش های سه ماهه آن ثبت می شوند ، با دقت بررسی و در نظر بگیرند. در فرم 10-Q ، و همچنین در سایر اسناد و مدارک ارائه شده به کمیسیون اوراق بهادار. Primo متعهد نیست که این اظهارات را با در نظر گرفتن اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده به روز کند یا تجدید نظر کند ، مگر اینکه قانون قابل اجرا صریحاً آن را لازم داشته باشد.

وب سایت: www.primowatercorp.com

شرکت آب PRIMOجدول 1

حساب های عملیاتی متضاد
(به میلیون ها دلار آمریکا ، به جز تعداد سهام و مبالغ هر سهم ،
GAAP ایالات متحده)
ناظر

برای ربع به پایان رسید


28 مارس 2020


30 مارس 2019

گردش مالی ، مقدار خالص

$

474.2


$

427.7

هزینه فروش

200.9


184.6

سود ناخالص

273.3


243.1

هزینه های فروش ، عمومی و اداری

255.1


235.8

ضرر در دفع دارایی های سرمایه ملموس ، مقدار خالص

1.4


1.9

هزینه های خرید و ادغام

20.8


4.7

سود عملیاتی (ضرر)

(4.0)


0.7

هزینه های دیگر ، مبلغ خالص

7.0


5.5

هزینه های بهره ، مبلغ خالص

19.7


19.3

ضرر از ادامه عملیات قبل از مالیات بر درآمد

(30.7)


(24.1)

پس انداز مالیاتی

(3.3)


(1.4)

ضرر خالص از ادامه عملیات

$

(27.4)


$

(22.7)

درآمد خالص از عملیات قطع شده ، بدون مالیات بر درآمد

30.9


3.0

نتیجه خالص (ضرر)

$

3.5


$

(19.7)

سود خالص (ضرر) به ازای هر سهم مشترک
پایه:
فعالیتهای مداوم

$

(0.19)


$

(0.17)

فعالیتهای قطع شده

$

0.22


$

0.03

نتیجه خالص (ضرر)

$

۰ 2 ۰۲


$

(0.14)

رقیق:
فعالیتهای مداوم

$

(0.19)


$

(0.17)

فعالیتهای قطع شده

$

0.22


$

0.03

نتیجه خالص (ضرر)

$

۰ 2 ۰۲


$

(0.14)

وزن متوسط ​​تعداد سهام عادی در گردش (در هزار)
مقدماتی

141 139


135،948

رقیق

141 139


135،948

شرکت آب PRIMOجدول 2

برگه تعادل توام
(به میلیون ها دلار آمریکا ، به جز مبلغ هر سهم ، GAAP
ایالات متحده)
ناظر

28 مارس 2020


28 دسامبر 2019

فعال
دارایی های جاری
نقدی و معادل نقدی

$

112.2


$

156.9

حساب های دریافتنی ، بدون درآمد 14.1 دلار (8/8 دلار از 28)
دسامبر 2019)

282.7


216.7

سهام

75.3


62.9

هزینه های پیش پرداخت و سایر دارایی های کوتاه مدت

23.9


19.1

دارایی های جاری عملیات قطع شده


186,7

Total de l’actif à court terme

494,1


642,3

Immobilisations corporelles, montant net

688,7


558,1

Actifs liés au droit d’utilisation des contrats de location simple

181,7


185,7

Écart d’acquisition

1 379,8


1 047,5

Actifs incorporels, montant net

947,5


597,0

Autres actifs à long terme, montant net

27,3


20,5

Actif à long terme des activités abandonnées


339,8

Actif total

$

3 719,1


$

3 390,9

PASSIF ET CAPITAUX PROPRES
Passif à court terme
Emprunts à court terme

127,4


92,4

Tranche à court terme de la dette à long terme

9,5


6,9

Comptes créditeurs et passif transitoire

459,5


370,6

Obligations au titre de contrats de location en cours

37,5


36,5

Passif à court terme des activités abandonnées


101,2

Total du passif à court terme

633,9


607,6

Dette à long terme

1 270,9


1 259,1

Obligations au titre de contrats de location

150,2


155,2

Passif d’impôts différés

124,8


90,6

Autres passifs à long terme

58,6


58,7

Passif à long terme des activités abandonnées


53,5

Passif total

2 238,4


2 224,7

Capitaux propres
Actions ordinaires, sans valeur nominale – 159 825 718 (134 803 211 au
28 décembre 2019) émises

1 262,7


892,3

Capital versé supplémentaire

71,5


77,4

Bénéfices non distribués

244,9


265,0

Cumul des autres éléments de perte globale

(98,4)


(68,5)

Total des capitaux propres

1 480,7


1 166,2

Total du passif et des capitaux propres

$

3 719,1


$

3 390,9

PRIMO WATER CORPORATIONTABLEAU 3

ÉTATS CONSOLIDÉS DES FLUX DE TRÉSORERIE
(en millions de dollars US, PCGR des États-Unis)
Non audités

Pour le trimestre clos le


28 mars
2020


30 mars
2019

Flux de trésorerie issus des activités opérationnelles des activités poursuivies :
Résultat (perte) net(te)

$

3,5


$

(19,7)

Résultat net des activités abandonnées, net d’impôts sur le revenu

30,9


3,0

Perte nette provenant des activités poursuivies

$

(27,4)


$

(22,7)

Ajustements visant à rapprocher la perte nette provenant des activités poursuivies aux
flux de trésorerie liés aux activités opérationnelles :
Dépréciation et amortissement

45,0


39,7

Amortissement des frais de financement

0,9


0,8

Rémunérations versées en actions

2,4


3,3

Allocation pour impôts sur le revenu différés

(3,5)


(5,2)

Perte sur la vente d’une entreprise


5,4

Perte sur la cession d’immobilisations corporelles, montant net

1,4


1,9

Autres éléments hors trésorerie

6,0


0,2

Variation de l’actif et du passif d’exploitation, déduction faite des acquisitions :
Comptes débiteurs

(28,9)


(1,3)

Stocks

(0,6)


(2,8)

Charges payées d’avance et autres actifs à court terme

(1,5)


(1,6)

Autres actifs

0,7


0,6

Comptes créditeurs, passif transitoire et autres passifs

10,2


(3,2)

Trésorerie nette issue des activités opérationnelles des activités poursuivies

4,7


15,1

Flux de trésorerie issus des activités d’investissement des activités poursuivies :
Acquisitions, montant net des liquidités reçues

(422,6)


(3,7)

Acquisitions d’immobilisations corporelles

(34,9)


(22,0)

Acquisitions d’actifs incorporels

(3,0)


(1,9)

Produits de la vente d’immobilisations corporelles

0,3


1,1

Produits de cession d’activités, montant net de la trésorerie cédée


50,5

Trésorerie nette (affectée aux) provenant des activités d’investissement des activités poursuivies

(460,2)


24,0

Flux de trésorerie issus des activités de financement des activités poursuivies :
Remboursement de la dette à long terme

(2,7)


(1,5)

Produits des emprunts à court terme

135,9


25,0

Remboursement des emprunts à court terme

(109,9)


(52,8)

Émission d’actions ordinaires

0,6


0,4

Actions ordinaires rachetées et annulées

(31,9)


(11,0)

Frais de financement

(2,5)


Frais d’émission d’actions

(1,1)


Dividendes versés aux actionnaires ordinaires

(9,8)


(8,2)

Paiement de la contrepartie reportée pour les acquisitions

(0,2)


Autres activités de financement

8,8


1,4

Trésorerie nette issue des activités de financement des activités poursuivies

(12,8)


(46,7)

Flux de trésorerie liés aux activités abandonnées :
Activités opérationnelles des activités abandonnées

(17,3)


8,5

Activités d’investissement des activités abandonnées

394,5


(19,1)

Activités de financement des activités abandonnées

(0,1)


Trésorerie nette issue des (affectée aux) activités abandonnées

377,1


(10,6)

Effet des variations du change de devise sur la trésorerie

(2,1)


1,3

Diminution nette de la trésorerie, des équivalents de trésorerie et des liquidités
soumises à restrictions

(93,3)


(16,9)

Trésorerie, équivalents de trésorerie et liquidités soumises à restrictions, début de la
période

205,5


170,8

Trésorerie, équivalents de trésorerie et liquidités soumises à restrictions, fin de la
période

112,2


153,9

Trésorerie, équivalents de trésorerie et liquidités soumises à restrictions issu(e)s des
activités abandonnées, fin de la période


31,0

Trésorerie, équivalents de trésorerie et liquidités soumises à restrictions, issu(e)s des
activités poursuivies, fin de la période

$

112,2


$

122,9

PRIMO WATER CORPORATIONTABLEAU 4

INFORMATIONS SECTORIELLES
(en millions de dollars US, PCGR des États-Unis)
Non audités

Pour le trimestre clos le


28 mars 2020


30 mars 2019

Chiffre d’affaires
Eau en direct / Échange d’eau

$

295,2$

264,2


Recharge d’eau / Filtration d’eau

30,815,3


Autres ventes d’eau au détail

55,450,8


Distributeurs d’eau

5,9
Autres

86,990,2


Solutions d’eau

$

474,2$

420,5


Tous les autres7,2


Total (a)

$

474,2$

427,7


Marge brute
Eau en direct / Échange d’eau

72,1

%


72,8

%

Recharge d’eau / Filtration d’eau

72,1

%


86,9

%

Autres ventes d’eau au détail

14,6

%


12,0

%

Distributeurs d’eau

3,4

%


%

Autres

34,5

%


34,5

%

Solutions d’eau

57,6

%


57,7

%

Tous les autres

%


4,2

%

Total

57,6

%


56,8

%

Frais de vente, frais généraux et dépenses administratives
Solutions d’eau

$

245,3$

224,5


Tous les autres

9,811,3


Total

$

255,1$

235,8


Résultat (perte) d’exploitation
Solutions d’eau

$

21,5$

14,0


Tous les autres

(25,5)(13,3)


Total

$

(4,0)$

0,7


Dépréciation et amortissement
Solutions d’eau

$

44,9$

39,6


Tous les autres

0,10,1


Total

$

45,0$

39,7


(a) Primo Water Corporation englobe les segments d’activité suivants : Solutions d’eau (qui comprend nos entreprises DSS,
Aquaterra, Mountain Valley, Eden, Aimia et Primo historique) et Tous les autres (qui comprend d’autres
dépenses accessoires et notre entreprise Cott Beverages LLC, qui a été vendue au premier trimestre 2019).

PRIMO WATER CORPORATION

TABLEAU 5

INFORMATIONS SUPPLÉMENTAIRES – NON CONFORMES AUX PCGR – ANALYSE DU CHIFFRE
D’AFFAIRES ET DU BÉNÉFICE BRUT PAR

SEGMENT D’ACTIVITÉ


(en millions de dollars US, sauf montants en pourcentage)


Non audités

Pour le trimestre clos le 28 mars 2020


Solutions
d’eau


Tous les
autres


Primo (a)

Variation du chiffre d’affaires

$

53,7$

(7,2)$

46,5


Incidence du change de devises (b)

$

0,2$$

0,2


Variation à l’exclusion du change de devises

$

53,9$

(7,2)$

46,7


Variation en pourcentage du chiffre d’affaires

12,8

%


(100,0)

%


10,9

%

Variation en pourcentage du chiffre d’affaires à l’exclusion du
change de devises

12,8

%


(100,0)

%


10,9

%
Pour le trimestre clos le 28 mars 2020


Solutions
d’eau


Tous les
autres


Primo (a)

Variation du bénéfice brut

$

30,5$

(0,3)$

30,2


Incidence du change de devises (b)

$

0,1$$

0,1


Variation à l’exclusion du change de devises

$

30,6$

(0,3)$

30,3


Variation en pourcentage du bénéfice brut

12,6

%


(100,0)

%


12,4

%

Variation en pourcentage du bénéfice brut à l’exclusion du
change de devises

12,6

%


(100,0)

%


12,5

%(a) Primo Water Corporation englobe les segments d’activité suivants : Solutions d’eau (qui comprend nos entreprises DSS,
Aquaterra, Mountain Valley, Eden, Aimia et Primo historique) et Tous les autres (qui comprend d’autres dépenses
accessoires et notre entreprise Cott Beverages LLC, qui a été vendue au premier trimestre 2019).


(b) L’incidence du change de devises correspond à l’écart entre le chiffre d’affaires de la période considérée et le bénéfice
brut converti en utilisant les taux de change moyens de la période considérée, moins le chiffre d’affaires de la période
considérée et le bénéfice brut converti en utilisant les taux de change moyens de la période précédente.

PRIMO WATER CORPORATION

TABLEAU 6

INFORMATIONS SUPPLÉMENTAIRES – NON CONFORMES AUX PCGR – BÉNÉFICE AVANT INTÉRÊTS, IMPÔTS,
DÉPRÉCIATION

ET AMORTISSEMENT

(EBITDA)
(en millions de dollars US)
Non audités

Pour le trimestre clos le


28 mars 2020


30 mars 2019

Perte nette provenant des activités poursuivies

$

(27,4)


$

(22,7)

Frais d’intérêt, montant net

19,7


19,3

Économie d’impôts

(3,3)


(1,4)

Dépréciation et amortissement

45,0


39,7

EBITDA

$

34,0


$

34,9

Coûts d’acquisition et d’intégration (a), (b)

20,8


4,7

Coûts des rémunérations versées en actions (c)

2,4


3,1

Pertes sur le change de devises et autres pertes, montant net (d)

6,3


1,0

Perte sur la cession d’immobilisations corporelles, montant net (e)

1,4


1,9

Perte sur la vente d’une entreprise (f)


5,4

Autres ajustements, montant net (g)

5,5


2,7

EBITDA ajusté

$

70,4


$

53,7

(a) Comprend de coûts de rémunérations versées en actions de 0,2 million de dollars pour le trimestre clos le 30 mars 2019,
en lien avec les primes octroyées dans le cadre de l’acquisition de notre entreprise Eden.
Pour le trimestre clos le


Emplacement dans les comptes
d’exploitation consolidés


28 mars
2020

30 mars
2019
(non audité)

(b) Coûts d’acquisition et d’intégration

Coûts d’acquisition et d’intégration


$

20,8

$

4,7

(c) Coûts des rémunérations versées en
actions

Frais de vente, frais généraux et
dépenses administratives


2,4

3,1

(d) Pertes sur le change de devises et autres
pertes, montant net (d)

Autres charges, montant net


6,3

1,0

(e) Perte sur la cession d’immobilisations
corporelles, montant net

Perte sur la cession d’immobilisations
corporelles, montant net


1,4

1,9

(f) Perte sur la vente d’une entreprise

Autres charges, montant net


5,4

(g) Autres ajustements, montant net

Autres charges, montant net


0,7

(0,3)


Frais de vente, frais généraux et
dépenses administratives


4,6

3,4


Coût des ventes


0,2

6,8


Chiffre d’affaires, montant net


(7,2)

PRIMO WATER CORPORATION


TABLEAU 7

INFORMATIONS SUPPLÉMENTAIRES – NON CONFORMES AUX PCGR – TRÉSORERIE DISPONIBLE ET
TRÉSORERIE DISPONIBLE AJUSTÉE

(en millions de dollars US)Non audités
Pour le trimestre clos le


28 mars 2020


30 mars 2019

Trésorerie nette issue des activités opérationnelles des activités poursuivies

$

4,7


$

15,1

Moins : Acquisitions d’immobilisations corporelles

(34,9)


(22,0)

Trésorerie disponible

$

(30,2)


$

(6,9)

Plus :
Coûts à payer d’acquisition et d’intégration

12,0


4,2

Coûts à payer de transaction réglés pour le compte de la société acquise

13,4


Trésorerie disponible ajustée

$

(4,8)


$

(2,7)

PRIMO WATER CORPORATION


TABLEAU 8

INFORMATIONS SUPPLÉMENTAIRES – NON CONFORMES AUX PCGR – ANALYSE DU CHIFFRE D’AFFAIRES

(en millions de dollars US)Non audités

Primo (a)


Pour le trimestre clos le


28 mars 2020


30 mars 2019

Chiffre d’affaires, montant net

$

474,2$

427,7

Cession des activités de Cott Beverages LLC

$$

(7,2)

Chiffre d’affaires ajusté

$

474,2$

420,5

Variation du chiffre d’affaires ajusté

$

53,7
Variation en pourcentage du chiffre d’affaires ajusté

12,8

%Incidence du change de devises (b)

$

0,2
Variation en pourcentage du chiffre d’affaires ajusté à l’exclusion de l’incidence
du change de devises

12,8

%(a) Primo Water Corporation englobe les segments d’activité suivants : Solutions d’eau (qui comprend nos entreprises DSS,
Aquaterra, Mountain Valley, Eden, Aimia et Primo historique) et Tous les autres (qui comprend d’autres dépenses
accessoires et notre entreprise Cott Beverages LLC, qui a été vendue au premier trimestre 2019).


(b) L’incidence du change de devises correspond à l’écart entre le chiffre d’affaires de la période considérée, converti en
utilisant les taux de change moyens de la période considérée, moins le chiffre d’affaires de la période considérée, converti
en utilisant les taux de change moyens de la période précédente.

PRIMO WATER CORPORATION

TABLEAU 9

INFORMATIONS SUPPLÉMENTAIRES – NON CONFORMES AUX PCGR(en millions de dollars US)


Non auditésPour le trimestre clos le


28 mars 2020


Primo


Activités cédées (a)


AjustéChiffre d’affaires, montant net

$

474,2$


$

474,2


Coût des ventes

200,9
200,9


Bénéfice brut

273,3
273,3


Marge brute %

57,6

%
57,6

%Frais de vente, frais généraux et dépenses administratives

255,1
255,1


Frais de vente, frais généraux et dépenses administratives
en % du chiffre d’affaires

53,8

%
53,8

%

Perte sur la cession d’immobilisations corporelles, montant net

1,4
1,4


Coûts d’acquisition et d’intégration

20,8
20,8


Perte d’exploitation

$

(4,0)$


$

(4,0)
Autres charges, montant net

7,0
7,0


Dépréciation et amortissement

45,0
45,0


EBITDA

34,0
34,0
Ajustements

36,4
36,4


EBITDA ajusté

$

70,4$


$

70,4

Pour le trimestre clos le


30 mars 2019


Primo


Activités cédées (a)


AjustéChiffre d’affaires, montant net

$

427,7$

7,2


$

420,5


Coût des ventes

184,66,9


177,7


Bénéfice brut

243,10,3


242,8


Marge brute %

56,8

%
57,7

%Frais de vente, frais généraux et dépenses administratives

235,81,3


234,5


Frais de vente, frais généraux et dépenses administratives
en % du chiffre d’affaires

55,1

%
55,8

%

Perte sur la cession d’immobilisations corporelles, montant net

1,9
1,9


Coûts d’acquisition et d’intégration

4,7
4,7


Résultat (perte) d’exploitation

$

0,7$

(1,0)


$

1,7
Autres charges (revenus), montant net

5,5(0,3)


5,8


Dépréciation et amortissement

39,70,1


39,6


EBITDA

34,9(0,6)


35,5
Ajustements

18,80,6


18,2


EBITDA ajusté

$

53,7$


$

53,7
(a) Cott Beverages LLC


PRIMO WATER CORPORATION

TABLEAU 10

INFORMATIONS SUPPLÉMENTAIRES – NON CONFORMES AUX PCGR – BÉNÉFICE AVANT INTÉRÊTS, IMPÔTS,
DÉPRÉCIATION ET

AMORTISSEMENT (EBITDA) ET EBITDA AJUSTÉ PAR SECTEUR D’ACTIVITÉ

(en millions de dollars US)


Non auditésPour le trimestre clos le 28 mars 2020


Solutions
d’eau


Tous les
autres


TotalRésultat (perte) d’exploitation

$

21,5


$

(25,5)


$

(4,0)

Autres charges, montant net

7,07,0

Dépréciation et amortissement

44,9


0,1


45,0

EBITDA (a)

$

59,4


$

(25,4)


$

34,0Coûts d’acquisition et d’intégration

5,2


15,6


20,8

Coûts des rémunérations versées en actions

1,2


1,2


2,4

Pertes sur le change de devises et autres pertes, montant
net

6,2


0,1


6,3

Perte sur la cession d’immobilisations corporelles, montant
net

1,41,4

Autres ajustements, montant net (b)

4,4


1,1


5,5

EBITDA ajusté

$

77,8


$

(7,4)


$

70,4
Pour le trimestre clos le 30 mars 2019


Solutions
d’eau


Tous les
autres


TotalRésultat (perte) d’exploitation

$

14,0


$

(13,3)


$

0,7

Autres charges (revenus), montant net

(0,5)


6,0


5,5

Dépréciation et amortissement

39,6


0,1


39,7

EBITDA (a)

$

54,1


$

(19,2)


$

34,9Coûts d’acquisition et d’intégration

2,4


2,3


4,7

Coûts des rémunérations versées en actions

0,9


2,2


3,1

Pertes sur le change de devises et autres pertes, montant
net

0,1


0,9


1,0

Perte sur la cession d’immobilisations corporelles, montant
net

1,91,9

Perte sur la vente d’une entreprise (c)


5,4


5,4

Autres ajustements, montant net (d)

0,6


2,1


2,7

EBITDA ajusté

$

60,0


$

(6,3)


$

53,7(a) L’EBITDA par secteur d’activité est calculé à partir du résultat d’exploitation, car le résultat d’exploitation est la mesure
des performances régulièrement examinée par le principal décideur en matière d’exploitation lors de l’évaluation des
performances de nos secteurs à présenter.


(b) L’incidence du poste Autres ajustements, montant net pour Solutions d’eau, comprend des dépenses d’un montant de
3,5 millions de dollars inscrites au poste Frais de vente, frais généraux et dépenses administratives, des dépenses d’un
montant de 0,2 million de dollars inscrites au poste Coût des ventes, et des pertes nettes de 0,7 million de dollars inscrites
au poste Autres charges, montant net dans les comptes d’exploitation consolidés. L’incidence du poste Autres ajustements,
montant net pour Tous les autres, est inscrite au poste Frais de vente, frais généraux et dépenses administratives dans les
comptes d’exploitation consolidés.


(c) Le poste Perte sur la vente de l’entreprise Cott Beverages LLC, qui a été vendue le 8 février 2019, est inscrit au poste
Autres charges, montant net dans les comptes d’exploitation consolidés.


(d) L’incidence du poste Autres ajustements, montant net pour Solutions d’eau, est inscrite au poste Frais de vente, frais
généraux et dépenses administratives dans les comptes d’exploitation consolidés. L’incidence du poste Autres ajustements,
montant net pour Tous les autres, comprend des dépenses d’un montant de 1,7 million de dollars inscrites au poste Frais de
vente, frais généraux et dépenses administratives dans les comptes d’exploitation consolidés et une incidence nette de
0,4 million de dollars sur nos activités liée à la cession de l’entreprise Cott Beverages LLC après un ajustement de
0,2 million de dollars des rémunérations versées en actions.

PRIMO HISTORIQUE

TABLEAU 11

INFORMATIONS SUPPLÉMENTAIRES – NON CONFORMES AUX PCGR – ANALYSE DU CHIFFRE D’AFFAIRES PRO
FORMA

(en millions de dollars US, sauf montants en pourcentage)Non audités
Primo historique (a)
Pour le mois clos
31 mars 2020


31 mars 2019


VariationChiffre d’affaires Échange d’eau

$

12,9


$

6,7


92,5

%Chiffre d’affaires Distributeurs d’eau

$

6,5


$

5,9


10,2

%

(a) Le 2 mars 2020, la société a finalisé l’acquisition de la société Primo historique. Les résultats de Primo historique pour
les opérations du 2 mars 2020 au 28 mars 2020 sont inclus dans nos résultats consolidés. Le chiffre d’affaires pour le mois
se terminant le 31 mars 2019 est uniquement imputable à l’activité de Primo historique. Avant l’acquisition, Primo historique
fonctionnait sur la base d’une clôture fiscale par mois civil. Les résultats pro forma pour le mois de mars sont présentés sur
la base d’un mois civil à des fins de comparabilité.

Ryan Coleman, Alpha IR Group, Tél. : (312) 445-2862, [email protected]

Related Links

https://primowatercorp.com

اخبار مرتبط  شرکای Easyway آلن کار با سازمان بهداشت جهانی برای یک کار جهانی یک ساله برای حمایت از بیش از 100 میلیون نفر در حالی که "متعهد به ترک سیگار" می شوند

SOURCE Primo Water Corporation