از سال 1989 اشتغال رستوران به پایین ترین سطح سقوط کرده است

واشنگتن، 8 مه 2020 / PRNewswire / – طبق تجزیه و تحلیل انجمن رستوران های ملی داده های اولیه منتشر شده توسط دفتر آمار کار (BLS) ، صنعت رستوران ها در دو ماه گذشته بیش از سه دهه شغل خود را از دست داده است. مکانهای غذا خوردن و آشامیدنی – که مؤلفه اصلی کل صنعت رستوران و صنایع غذایی است – 5.5 میلیون شغل در ماه آوریل به طور فصلی از دست داد ، که به دنبال آن کاهش خالص تقریباً نیم میلیون شغل در ماه مارس است. این تقریباً سه برابر بیشتر از هر صنعت دیگر است.

وی گفت: “در ماه فوریه ، بیش از 12 میلیون نفر در لیست حقوق و دستمزد محل های غذا و آشامیدنی در سراسر این کشور حضور داشتند ، اما امروز بیش از شش میلیون کارگر رستوران بدون شغل در خانه هستند – و این تعداد در حال رشد است.” شان کندیمعاون اجرایی امور روابط عمومی انجمن. “بسیار مهم است كه كنگره برای صنعت رستوران و كارمندان آن امكانات هدفمند را فراهم كند.”

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 32 سریال دل

بر 20 آوریل، این انجمن به “طرح بهبودی” برای كنگره ارسال شده است كه تشریح می كند كه چگونه كنگره می تواند با ایجاد صندوق بازیابی رستوران و خدمات غذا ، بهبود چشم انداز بقای صنعت را بهبود ببخشد ، اصلاحات لازم را برای برنامه محافظت از Paycheck انجام دهد كه به استفاده از این صندوق ها كمك می كند. برنامه های تجاری منحصر به فرد صنعت و اعتبارات مالیاتی که به هنگام بازگشایی به حمایت از صنعت کمک می کند.

اخبار مرتبط  گزارشات یکشنبه نتایج مالی مالی سه ماهه دوم سال 2020

کندی گفت: “به دنبال یک فاجعه طبیعی ، رستوران ها آخرین مشاغل هستند که دوباره بازگشایی و بهبودی را آغاز می کنند.” “وقتی این یک شهر یا یک ایالت است ، ما برای کمک به آن رستوران ها تجمع می کنیم. این یک فاجعه سراسری است که برای بهبود رستوران ها به یک برنامه سراسر کشور نیاز دارد.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تأثیر رستورانها از خاموش شدن همه گیر ، دولت به ایالت ، به restaurantactact.com بازدید کنید.

برای به دست آوردن آخرین اطلاعات و منابع koronavirus برای صنعت مواد غذایی ، به رستوران.org/covid19 بروید.

درباره انجمن ملی رستوران ها
انجمن ملی رستوران ها که در سال 1919 تأسیس شد ، انجمن صنفی پیشرو در صنعت رستوران ها است که 1 میلیون فروشگاه رستوران و فروشگاه های مواد غذایی و نیروی کار 15.6 میلیون کارمند را شامل می شود. ما نماینده صنعت در ایالت واشنگتن.و از طرف آن طرفداری کنید ما حامی بزرگترین نمایشگاه تجاری این صنعت (نمایش انجمن رستورانهای ملی) هستیم. برنامه آموزش و صدور گواهینامه ایمنی مواد غذایی پیشرو (ServSafe)؛ برنامه دبیرستان منحصر به فرد شغل سازی (برنامه حرفه ای NRAEF). برای اطلاعات بیشتر ، به Restaurant.org مراجعه کرده و ما را در توییتر پیدا کنید WeRR رستوران ها، فیس بوک و یوتیوب.

اخبار مرتبط  ویرایش هالیوود غربی که در اول اکتبر سال 2020 باز می شود

SOURCE انجمن ملی رستوران ها

لینک های مربوطه

رستوران.org