شرکت آب پریمو نتایج سه ماهه اول سال 2020 را اعلام کرد

استراتژی ارائه فقط محصولات آب 13 درصد رشد در فروش تلفیقی و 31 درصد رشد در EBITDA تنظیم شده را به همراه دارد

(مگر در مواردی که ذکر شود ، همه مقایسه ها در سه ماهه اول سال 2020 به سه ماهه اول سال 2019 اشاره دارد ؛ همه به دلار آمریکا است.)

تامپا ، فلوریدا7 مه 2020 / CNW / – شرکت آب Primo (NYSE: PRMW ؛ TSX: PRMW) (“شرکت” یا “Primo”) ، پیشرو در ارائه دهنده آب مستقیم به مصرف کنندگان و خدمات تصفیه آب در آمریکای شمالی و اروپا و یک رهبر تأمین كننده كننده آب ، آب بطری تصفیه شده و آب آشامیدنی خود بطری موجود در آن ایالات متحده و در کانادا ، امروز نتایج خود را برای سه ماهه اول سال 2020 که در 28 مارس 2020 به پایان رسید اعلام کرد.

نکات برجسته در کوارتر اول 2020 – تجارت در حال انجام

 • درآمد 11 درصد افزایش یافته است (به استثنای 13 درصد به استثنای تأثیرات ارزی و بخش تقسیم شده Cott Beinks LLC) به 474 میلیون دلار ، در مقایسه با 428 میلیون دلار در گذشته.
 • ضرر خالص یا ضرر خالص برای هر سهم رقیق 27 میلیون دلار یا 0.19 دلار گزارش شده است. تنظیم EBITDA با 31٪ افزایش به 70 میلیون دلار رسید.
 • در 28 فوریه 2020 ، این شرکت فروش بخش قهوه و چای S&D را با قیمت 405 میلیون دلار به پایان رساند. قهوه و چای S&D در صورتهای مالی تلفیقی شرکت برای کلیه دوره های گزارش تحت “عملیات قطع شده” درج شده است.
 • در تاریخ 2 مارس 2020 ، این شرکت از ترکیبی از پرداخت نقدی ، درآمد حاصل از فروش قهوه S&D و چای و سهام مشترک این شرکت برای خرید آب بطری پیش تصفیه شده از شرکت آب Primo (“Alt-Primo”) ، ارائه دهنده پیشرو در توزیع کننده آب استفاده کرد. آب و بطری آب آشامیدنی در ایالات متحده و در کانادا Alt-Primo حدود 775 میلیون دلار برای معامله ارزش داشت. به عنوان بخشی از معامله ، این شرکت نام خود را به شرکت آب ابتدایی Primo تغییر داده و سهام مشترک آن از آن زمان در NYSE و TSX تحت نماد تیک “PRMW” معامله شده است.
 • این شرکت تقریباً 42 میلیون دلار به سهامداران خود بازگرداند. از این تعداد 10 میلیون دلار در قالب سود سهام سه ماهه و 32 میلیون دلار برای خرید سهم هزینه شده است.

“نتایج سه ماهه اول ما تأیید الگوی تأمین آب خالص ما و مبانی محکم بر مبنای تجارت ما است. من از رشد فروش که در نتیجه افزایش تقاضا برای محصولات و خدمات مرتبط با آب در همه مناطق تجاری خود تجربه می کنیم راضی هستم ایالات متحده و در اسرائیل بدست آمده ، بسیار راضی است ، به خصوص که ما قادر به جبران فشارهایی که باید در اروپا با COVID-19 متحمل شده بودیم ، جبران کردیم. ” تام هریتونتونمدیر ارشد اجرایی از پریمو، وی گفت: “ما با تنظیم مسیرهای تحویل در صورت لزوم به این فشار پاسخ داده ایم و مخارجی را که برای استفاده آزاد بودیم کاهش دادیم و مواردی که در آن مناسب نبودیم غیرمادی بود. ما خوشبخت هستیم که قادریم در یک ساختار هزینه بسیار انعطاف پذیر عمل کنیم ، که به ما امکان می دهد سریعاً به شرایط متغیر پاسخ دهیم. “

توسعه در سه ماهه اول 2020 – تجارت در حال انجام

 • درآمد 11٪ به 474 میلیون دلار افزایش یافته است (افزایش 13٪ به استثنای تأثیر ارز و تقسیم Cott Beverages LLC). رشد سه ماهه فروش از طریق کانال در جداول زیر نشان داده شده است:

تجارت مداوم

پل فروش


٪ تغییر

فروش سه ماهه اول 2019

(427.7 دلار)بخش Cott Beverages LLC را فروخت

-7.2فروش تعدیل شده در سه ماهه اول سال 2019

420.5 دلارتبادل مستقیم آب / آب

+31.4پر کردن مجدد آب / تصفیه آب

+15.6خرده فروشی سایر محصولات آب

+3.9دستگاه پخش كننده آب

+5.9دیگر

-2.9قبل از اقتباس تغییر کنید

+53.9


12.8٪

اثرات نرخ ارز

-0.2فروش Q1 2020

474.2 دلارتبادل مستقیم آب / آب

  • مشاغل مستقیم و مستقیم آب / تبادل آب ما شامل بازار عرضه مستقیم آب ما به مصرف کنندگان و تحویل مستقیم به مصرف کنندگان است که به ویژه روی بطری های قابل برگشت با فرمت بزرگ در آمریکای شمالی و 19 کشور دیگر و همچنین برنامه تبادل آب پیشرو در بازار متمرکز شده است. مصرف کنندگان در حدود 14000 مکان در خرده فروشان پیشرو در سراسر ایالات متحده و کانادا می توانند بطری های خالی خود را برای بطری های جدید ، 3 یا 5 گالن پر از آب تصفیه شده رد و بدل کنند. همان مسیرهای تدارکاتی ، ناوگان نقلیه یکسان و زیرساخت برای هر دو پیشنهاد استفاده می شود.
  • فروش مستقیم آب / بورس آب 12٪ افزایش یافته و به 295 میلیون دلار رسیده است که ناشی از رشد خالص مشتریان Water Water ، حجم بیشتر ، قیمت گذاری مطلوب و اثرات مثبت حاصل از خریدهاست. فروش بورس آب در ماه مارس بیش از 92 درصد به صورت رسمی و با فرم افزایش یافته است. رشد فرمولاسیون فروشگاهی در تجارت تبادل آب ایالات متحده در ماه مارس به 61.5٪ رسید ، در حالی که 771،000 واحد دیگر در مقایسه با سال گذشته فروخته شده است. عوامل اصلی رشد فروش را می توان در جداول زیر مشاهده کرد:

تبادل مستقیم آب / آبپل فروش


٪ تغییر

فروش سه ماهه اول 2019


(264.2 دلار)مستقیم آب


+25.5رشد / حجم مشتری

+19.2
قیمت / مخلوط کردن

+6.8
دیگر

-0.5
تبادل آب


+11.6وضوح بین کانالی


-5.7بدون اثر نرخ ارز تغییر کنید


+31.4


11.9٪

اثرات نرخ ارز


-0.4فروش Q1 2020


295.2 دلار


11.7٪

پر کردن مجدد آب / تصفیه آب

  • مشاغل تصفیه آب و تصفیه آب ما شامل پیشرو در بازار پر کردن آب است که شامل یک فرآیند فیلتراسیون چند مرحله ای برای مصرف کنندگان است تا بطری های خالی خود را در اندازه های گالن مختلف با قیمت حدود 0.35 سنت در هر گالن پر کنند. می تواند دستگاههای ما تقریباً 23،000 مکان خرده فروشی در سراسر ایالات متحده و کانادا واقع شده اند. این کانال همچنین شامل کار تصفیه آب ما می باشد که با حدود 200000 مشتری یا موقعیت مکانی در منطقه توزیع ما یکی از پنج کشور بزرگ در این منطقه است.
  • پر کردن مجدد آب / فروش فیلتر تصفیه آب 101٪ افزایش یافته است ، که این امر در اصل با افزودن مشاغل پر کردن آب در سه ماهه انجام گرفته است. در اینجا ، رشد آب شیرین بر پایه فرم (در گالن ها) در ماه مارس 24 درصد رشد کرد و رشد آب شیر آب طرفدار (در گالن ها) در کل سه ماهه 10 درصد بود. فروش تصفیه آب در سه ماهه 6٪ افزایش یافته است.

خرده فروشی سایر محصولات آب

  • کانال خرده فروشی سایر محصولات آب ما شامل فروش محصولات مارک شده ما به فروشگاه های خرده فروشی است. به عنوان مثال ، شامل چشمه های پیشرو در بازار آمریکای جنوبی ، Mountain Valley® و مارک Mey Eden، است که در بازار اسرائیل پیشرو است. این کانال همچنین شامل فروش یک گالن ، 2.5 گالن و سایر محصولات آب به خرده فروشان در سراسر آمریکای شمالی است.
  • فروش 9٪ (8٪ افزایش به استثنای تأثیر نرخ ارز) افزایش یافته است که ناشی از رشد شدید بازار در آب بطری و حجم بیشتر است.

دستگاه پخش كننده آب

  • بخش توزیع آب ما شامل فروش طیف کاملی از دستگاههای توزیع کننده آب ابتکاری و شیک از طریق خرده فروشان بزرگ و از طریق اینترنت با قیمت های مختلف می باشد. این فروش های توزیع کننده به عنوان “تیغ” در مدل “تیغ تیغ / تیغ” ما برای تکرار فروش (“4R”) و به افزایش توزیع در خانوار کمک می کنند ، که در نتیجه منجر به خرید مکرر محصولات آب ما با حاشیه بالاتر می شود.
  • در ماه مارس 10٪ درآمد به صورت فرمال افزایش یافته است. این امر عمدتاً توسط زمان سفارشات از سوی شرکای عمده خرده فروشی ما انجام می شود ، در حالی که فروش 100،000 واحد 44 درصد بیشتر بوده است که ناشی از تقاضای مصرف کننده قوی است.

دیگر

  • بخش دیگر شامل کانال های محصول و خدمات است که جزئی از فعالیت اصلی نیستند ، از جمله پیشنهادات قهوه برای دفاتر ، و همچنین محصولات اضافی موجود در بسته ها ، مانند نمونه های بسته بندی شده با پودر قهوه ، شکلات داغ و سایر مخلوط ها.
  • درآمد 4 درصد کاهش یافته است (به استثنای تأثیر ترجمه ارزی) 3 درصد ، عمدتا به دلیل فشار در تجارت قهوه های اداری ما به دنبال COVID-19.
 • سود ناخالص با 12٪ افزایش به 273 میلیون دلار رسید. سود ناخالص تقریباً بدون تغییر از فروش 57.6٪ را به خود اختصاص داده است (برای جزئیات توسط کانال فروش به پیوست 4 مراجعه کنید).

تجارت مداوم

پل سود ناخالص

سود ناخالص در Q1 2019

(243.1 دلار)

تبادل مستقیم آب / آب

+20.8

پر کردن مجدد آب / تصفیه آب

+9.0

خرده فروشی سایر محصولات آب

+1.6

دستگاه پخش كننده آب

+0.2

دیگر

-1.3

اثرات نرخ ارز

-0.1

سود ناخالص در Q1 2020

273.3 دلار

 • هزینه های فروش ، عمومی و اداری (SG&A) از 236 میلیون دلار پیش از این به 255 میلیون دلار افزایش یافت. این امر عمدتاً به دلیل شروع تجارت قدیمی Primo و همچنین افزایش هزینه های فروش و خدمات در ارتباط با حجم بیشتر است.
 • ضرر خالص یا ضرر خالص به ازای هر سهم رقیق شده 27 میلیون دلار یا 0.19 دلار گزارش شده است ، در مقایسه با ضرر خالص یا خالص قبلاً گزارش شده برای هر سهم رقیق 23 میلیون دلار یا 0.17 دلار آمریکا این امر با افزایش هزینه های ادغام و ادغام بیشتر و همچنین هزینه های تکمیل تصاحب Alt-Primo هدایت می شد.
 • تنظیم شده EBITDA از 54 میلیون دلار در گذشته 31٪ به 70 میلیون دلار افزایش یافت ، در درجه اول به دلیل حجم بیشتر به دلیل خدمات بیشتر آب و محصولات در ایالات متحده ، بهبود اهرم عملیاتی و اثرات مثبت کسب از Alt-Primo.
 • این عملیات 5 میلیون دلار پول خالص داشت که از این میزان 35 میلیون دلار برای سرمایه گذاری هزینه شده است ، که منجر به (30) میلیون دلار جریان نقدی آزاد یا (5) میلیون کاهش یافته است. دلار آمریكا در گردش نقدی آزاد تنظیم شده (برای موارد نشان داده شده در پیوست 7). در مقایسه ، جریان آزاد نقدی تعدیل شده در سال گذشته (3) میلیون دلار بود.
اخبار مرتبط  بازار سیستم نوار نقاله به ارزش 10.6 میلیارد دلار تا سال 2025

فروش و تنظیم EBITDA برای اولین بار از سال 2020

Primo هدف تولید فروش تلفیقی را از دنبال می کند در حال انجام کسب و کار را از حدود 905 میلیون دلار به 925 میلیون دلار افزایش دهید (به استثنای تأثیر ترجمه ارز) و رسیدن به 140 میلیون دلار در EBITDA تنظیم شده. مشاغل Alt-Primo در این هدف گنجانده شده است ، در حالی که قهوه و چای S&D ، که به مورد “عملیات قطع شده” اضافه شده است ، مستثنی نیست.

وی گفت: “من نمی توانستم بیشتر به کارمندان و تلاشهای آنها افتخار کنم که آنها در این زمان با ناامنی های فزاینده آنها روبرو شدند.” تام هریتونتونمدیر ارشد اجرایی از پریمو، “به عنوان کسانی که خدمات اولیه ارائه می دهند ، تیم های ما خستگی ناپذیر کار می کنند تا راه حل هایی را برای عرضه آب ارائه دهند – هر زمان ، هر کجا و به هر روشی که مصرف کنندگان بخواهند و به آنها احتیاج داشته باشند. در حالی که ما انتظار داریم که همه گیری ها نتایج سه ماهه دوم خود را تحت تأثیر قرار دهد ، کار سخت کل تیم و یک چهارم ابتدایی قوی باعث می شود که ما اطمینان حاصل کنیم که به فروش خواهیم رسید و اهداف EBITDA را که برای نیمه اول سال تعیین کرده بودیم ، خواهیم دید. “

برنامه خریدهای SHARE

در تاریخ 11 دسامبر سال 2019 ، هیئت مدیره Primo یک برنامه بازپرداخت سهم را برای بازپرداخت سهام مشترک برجسته ما با حجم حداکثر 50 میلیون دلار تصویب کرد. این برنامه از 16 دسامبر 2019 آغاز شد و قرار است به مدت 12 ماه اجرا شود.

به عنوان بخشی از این برنامه بازپرداخت سهم ، Primo تقریبا در 2.3 میلیون سهم در سه ماهه اول سال 2020 با قیمت متوسط ​​10.79 $ ، که تقریباً 25 میلیون دلار است ، پس گرفت.

علاوه بر این ، 0.5 میلیون سهم به ارزش تقریبی 7 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2020 برای جبران بار مالیاتی کارمندان مربوط به جبران خسارت مبتنی بر سهم حفظ شد.

تضمین تعداد دقیق سهام در صورت وجود هیچ تضمینی وجود ندارد که با توجه به برنامه خرید سهم در آینده خریداری شود. همین امر درمورد کل سهام دلار است که می توان در دوره گزارش های بعدی خریداری کرد. Primo می تواند خرید ، که منوط به الزامات نظارتی قابل اجرا باشد ، در هر زمان قطع کند. سهام خریداری شده بعنوان بخشی از برنامه بازپرداخت سهم متعاقباً خارج شد.

کنفرانس TELEPHONE در نتیجه نتایج چهارم اول سال 2020

شرکت آب ابتدایی امروز (7 می 2020) ساعت 10:00 بامداد (ساعت 10:00 بامداد) برای بحث در مورد نتایج سه ماهه اول میزبان کنفرانس خواهد بود. اطلاعات دسترسی به شرح زیر است:

آمریکای شمالی: (888) 231-8191
بین المللی: (647) 427-7450
شناسه کنفرانس: 6669955

یکی ارائه اسلاید و پخش زنده صوتی در وب سایت Primo در https://www.primowatercorp.com در دسترس هستند. فراخوان کنفرانس برای مدت دو هفته پس از این رویداد برای پخش در بخش روابط سرمایه گذار وب سایت ضبط و بایگانی می شود.

اطلاعات مربوط به شركت آبي پريمو

شرکت آب Primo در آمریکای شمالی ، اروپا و واقع شده است اسرائیل ارائه دهنده پیشرو راه حل هایی که فقط مربوط به محصولات آب است. این شرکت فروش سالانه تقریباً 1.2 میلیارد دلار دارد. Primo به طور گسترده ای مدل مجازی و تیغ تیغ را برای تکرار فروش دنبال می کند. “تیغ” در مدل فروش Primo دامنه پیشرو در صنعت توزیع کننده های آب و ظریف و نوآورانه است که در خرده فروشان بزرگ و در اینترنت متفاوت است. قیمت ها به مشتریان فروخته شده یا اجاره داده می شوند. ضسبنسرسها برای کمک به افزایش توزیع خانوار طراحی شده اند ، که منجر به تکرار خرید “پره های تیغ” Primo می شود. “تیغ های تیغ” Primo از واحدهای تجاری Water Direct ، Water Exchange و Refill Water تشکیل شده است. Primo از طریق بخش مستقر در بازار مستقیم و مستقیم در بازار ، راه حل هایی را برای تأمین آب پایدار به درب مشتری در 21 کشور که در آن فعال است تأمین می کند – برای مصرف در خانه یا آدرس مشاغل. با استفاده از واحدهای تجاری پیشرو در زمینه تبادل آب و پر کردن آب ، Primo ظروف پر شده و قابل استفاده مجدد را در بیش از 13،000 مکان و در نقاط پر کردن در حدود 22،000 مکان ارائه می دهد. Primo همچنین سیستم های تصفیه آب را در 21 کشور جهان که در آن فعالیت می کند ، ارائه می دهد. در اینجا یکی از پنج ارائه دهنده بزرگ است.

راه حل های Primo برای محصولات آب دسترسی بیشتر به آب تصفیه شده ، چشمه و آب معدنی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد ، در نتیجه با کاهش ضایعات پلاستیکی و آلودگی ، به زندگی سالم تر و با دوام بیشتری می یابد. Primo متعهد به استفاده از استانداردها برای استفاده بیشتر از آب است و مفتخر است که شریک انجمن بین المللی آب بطری (IBWA) در آمریکای شمالی و همچنین Watercoolers Europe (WE) هستیم. علاوه بر این ، می تواند اطمینان حاصل کند که به شدت به استانداردهای ایمنی ، کیفیت و بهداشت و همچنین الزامات نظارتی از نظر حمایت از مصرف کننده پایبند است.

Primo یک شرکت جهانی است که در آن مستقر است تامپا ، فلوریدا (ایالات متحده) برای اطلاعات بیشتر به www.primowatercorp.com مراجعه کنید.

اقدامات غیر GAAP
Primo از برخی اقدامات غیر GAAP برای تکمیل گزارش در مورد اقدامات مالی GAAP استفاده می کند. Primo اثرات ترجمه ارز و نتایج حاصل از تجارت واگذار شده Cott Beinks LLC را در فروش GAAP محروم می کند تا تأثیر این عوامل را از نتایج عملیاتی Primo جدا کند. Primo از EBITDA و Adjusted EBITDA برای جدا کردن تأثیر برخی موارد از مشاغل اصلی استفاده می کند. از آنجا که Primo از این نتایج مالی تعدیل شده برای مدیریت مشاغل خود استفاده می کند ، مدیریت معتقد است که این اطلاعات اضافی برای سرمایه گذاران مفید است ، برای ارزیابی مستقل و درک آنها از عملکرد اساسی و عملکرد مدیریتی Primo. علاوه بر این ، Primo گزارش خود را از ورود و خروج وجه نقد خالص از فعالیت های عملیاتی ، که مطابق با GAAP تعیین شده است ، تکمیل می کند ، تا به این ترتیب موارد اضافی در املاک و مستغلات ، دارایی ها و تجهیزات را برای نمایش جریان نقدی آزاد حذف کند و مواردی را که برای این منظور در دارایی ها نشان داده شده است ، حذف کند. ارائه جریان نقدی آزاد تنظیم شده را مستثنی کنید. مدیریت معتقد است که این اطلاعات مفید را برای سرمایه گذاران فراهم می کند تا عملکرد ما را ارزیابی کنند ، عملکرد ما را در مقابل عملکرد گروه همسالان خود مقایسه کنند و توانایی ما در ارائه بدهی و تأمین اعتبار فرصت های استراتژیک از جمله سرمایه گذاری در مشاغل ما ، کسب استراتژیک را ارزیابی کنند ، پرداخت سود سهام ، بازخرید سهام عادی و تقویت ترازنامه. اقدامات مالی غیر GAAP که در بالا توضیح داده شده است علاوه بر صورتهای مالی GAAP Primo منتشر می شود و نباید برتر از آن یا جایگزینی برای آن در نظر گرفته شود. بعلاوه ، اقدامات مالی غیر GAAP موجود در این گزارش سود منعکس کننده ارزیابی مدیریت برخی موارد است و می تواند با اقدامات مشابه شرکتهای دیگر متفاوت باشد و بنابراین نمی توان با آنها مقایسه کرد.

بیانیه بندر ایمن
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 است که بیانگر انتظارات مدیریت برای آینده بر اساس برنامه ها ، تخمین ها و پیش بینی ها در زمان Primo است. انتقال اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است ، و Primo هشدار می دهد که برخی از عوامل مهم می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی با آنچه در چنین بیانیه ای آینده نگر است متفاوت باشد. اظهارات آینده نگر که در این بیانیه مطبوعاتی وجود دارد ، شامل مواردی نیست بلکه به آنها محدود نمی شود ، در مورد روندها و نتایج مالی و عملیاتی آینده (از جمله دیدگاه Primo برای فروش تعدیل شده و تعدیل جریان نقدی آزاد در نیمه اول سال 2020) و سایر جنبه های مرتبط. بیانیه های آینده نگر مبتنی بر فرضیاتی در مورد برنامه ها و تخمین های مدیریت فعلی است. مدیریت معتقد است که این فرضیات منطقی هستند ، اما هیچ تضمینی برای اثبات صحیح آنها وجود ندارد.

عواملی که ممکن است نتایج واقعی را با آنچه که در این بیانیه مطبوعات توضیح داده شده است متفاوت می دانند عبارتند از: توانایی ما برای موفقیت موفقیت در بازارهایی که در آن کار می کنیم. نوسان قیمت مواد اولیه و توانایی ما برای افزایش هزینه های بیشتر به مشتریان یا محافظت در برابر چنین افزایش هزینه ها و تأثیر این افزایش قیمت ها بر حجم ما. توانایی ما برای اجرای موفقیت آمیز تجارت ما؛ تأثیر وقایع ملی ، منطقه ای و جهانی ، از جمله وقایع سیاسی ، اقتصادی ، تجاری و رقابت. تأثیر گسترش COVID-19 در شغل ، شرایط مالی و نتایج ما. توانایی ما برای بهره برداری کامل از مزایای احتمالی معاملات (از جمله موارد با Primo و S&D) یا سایر فرصتهای استراتژیک که دنبال می کنیم. بدهیهای احتمالی مربوط به واگذاری های اخیر ما. توانایی ما در تحقق هم افزایی درآمد و هزینه خریدهای ما به دلیل مشکلات ادغام و سایر چالش ها؛ حقوق محدود ما برای جبران خسارت در رابطه با کسب Primo؛ خطر ما با داراییهای نامشهود مرتبط است. نوسانات ارزی که می تواند بر مبادله دلار آمریکا و پوند انگلیس تأثیر منفی بگذارد ، مبادله یورو ، دلار کانادا و سایر ارزها و تبادل بین پوند انگلیس و یورو باشد. توانایی ما برای حفظ توافق نامه ها و روابط مطلوب با تامین کنندگان ما. توانایی ما در تحقق تعهداتمان در قبال قراردادهای بدهی و ریسکهای بیشتر برای افزایش بیشتر بدهیهایمان؛ توانایی ما برای حفظ انطباق با تعهدات و شرایط قراردادهای بدهی ما. نوسانات نرخ بهره که می تواند هزینه های استقراض ما را افزایش دهد. ورود به بدهی های قابل توجهی برای تأمین اعتبار ما (از جمله کسب Alt-Primo). تأثیر عدم قطعیت در بازارهای مالی و سایر روندهای منفی در وضعیت عمومی اقتصادی بر آمار و ارقام تجاری ما. هرگونه اختلال در تولید در امکانات تولیدی ما. توانایی ما برای دسترسی به منابع آب ما؛ توانایی ما در محافظت از مالکیت معنوی ما؛ رعایت استانداردهای بهداشت و ایمنی محصول؛ مسئولیت صدمات یا بیماریهای ناشی از مصرف محصولات آلوده. مسئولیت و خسارت به شهرت از طریق دادخواست یا مراحل قانونی. تغییر در شرایط قانونی و نظارتی که در آن فعالیت می کنیم. ماهیت فصلی تجارت ما و تأثیر شرایط نامساعد آب و هوا. توانایی ما برای استخدام ، حفظ و ادغام پرسنل مدیریت جدید. توانایی ما در گسترش توافق نامه های جمعی با شرایط رضایت بخش؛ اختلال در سیستم های اطلاعاتی ما. توانایی ما برای مدیریت ایمن اطلاعات محرمانه یا کارت اعتباری مشتریان یا سایر اطلاعات خصوصی در مورد کارمندان یا شرکت ما. توانایی ما برای حفظ سود سه ماهه ما. توانایی ما برای رسیدگی مناسب به چالش ها و خطرات مرتبط با فعالیت های بین المللی و حل مشکلات پیروی قانونی و نظارتی ، از جمله: یک ایالات متحده قانون اعمال فساد خارجی و قانون رشوه خواری انگلیس در سال 2010؛ افزایش بدهیهای مالیاتی در سیستمهای مختلف حقوقی که در آن کار می کنیم. تأثیر قانون کاهش مالیات و مشاغل سال 2017 بر تعهدات مالیاتی و نرخ مالیات مؤثر؛ و تغییر در رتبه بندی اعتبار.

اخبار مرتبط  PetScreening و Avenue5 Residential مشارکت را اعلام کردند

لیست عوامل بالا جامع نیست. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به هیچ یك از اظهارات آینده نگر كه فقط از تاریخ ساخته شده صحبت می كنند ، اعتماد ندارند. از خوانندگان خواسته می شود افشاگری های گوناگون را با دقت بررسی و بررسی کنند. این موارد شامل عوامل خطر در شرح سالانه Primo در فرم 10-K و گزارش های سه ماهه آن در فرم 10-Q و همچنین پرونده های دیگر در کمیسیون اوراق بهادار نیست. Primo هیچ یک از اظهارات آینده نگر را با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده به روز نمی کند و تجدید نظر نمی کند ، مگر اینکه صریحاً توسط قانون قابل اجرا الزامی باشد.

وب سایت: www.primowatercorp.com

شرکت آب PRIMOپیوست 1

سود و نتیجه حساب از دست رفته
(به میلیون دلار آمریکا ، به استثنای تعداد سهام و مبالغ در هر سهم ،
GAAP ایالات متحده)
بررسی نشده است

برای دوره سه ماهه با پایان
به


28 مارس 2020


30 مارس 2019

فروش ، خالص

$

474.2


$

427.7

هزینه فروش

200.9


184.6

سود ناخالص

273.3


243.1

هزینه های فروش ، اداری و سربار

255.1


235.8

ضرر از دفع املاک و مستغلات ، گیاهان و تجهیزات ، خالص

1.4


1.9

هزینه های خرید و ادغام

20.8


4.7

درآمد عملیاتی (ضرر)

(4.0)


0.7

هزینه های دیگر ، خالص

7.0


5.5

هزینه بهره ، خالص

19.7


19.3

ضرر از ادامه عملیات قبل از مالیات بر درآمد

(30.7)


(24.1)

درآمد حاصل از اعتبارات مالیاتی

(3.3)


(1.4)

ضرر خالص از ادامه عملیات

$

(27.4)


$

(22.7)

درآمد خالص از عملیات قطع شده به صورت خالص
مالیات بر درآمد

30.9


3.0

درآمد خالص (ضرر)

$

3.5


$

(19.7)

درآمد خالص (ضرر) به ازای هر سهم مشترک
پایه:
تجارت مداوم

$

(0.19)


$

(0.17)

عملیات قطع شده

$

0.22


$

0.03

درآمد خالص (ضرر)

$

۰ 2 ۰۲


$

(0.14)

فرو رفته:
تجارت مداوم

$

(0.19)


$

(0.17)

عملیات قطع شده

$

0.22


$

0.03

درآمد خالص (ضرر)

$

۰ 2 ۰۲


$

(0.14)

وزن متوسط ​​تعداد سهام عادی برجسته (در هزار)
بی طرف

141،139


135،948

فرو رفت

141،139


135،948

شرکت آب PRIMOپیوست 2

برگه تعادل توازن
(به مبلغ میلیون دلار آمریکا به استثنای تعداد سهام ، GAAP ایالات متحده)
بررسی نشده است

28 مارس 2020


28 دسامبر 2019

دارایی
دارایی های جاری
نقدی و معادل نقدی

$

112.2


$

156.9

حساب های دریافتنی تجاری تعدیل ارزش کمتر
از 14.1 دلار (8.8 دلار از تاریخ 28 دسامبر 2019)

282.7


216.7

موجودی ها

75.3


62.9

هزینه های پیش پرداخت و سایر دارایی های جاری

23.9


19.1

دارایی های جاری از عملیات قطع شده


186.7

کل دارایی های ثابت

494.1


642.3

املاک و مستغلات ، گیاهان و تجهیزات (خالص)

688.7


558.1

حقوق استفاده از دارایی های اجاره تجهیزات

181.7


185.7

حسن نیت

1،379.8


1،047.5

داراییهای نامشهود ، خالص

947.5


597.0

سایر داراییهای غیرجاری ، خالص

27.3


20.5

دارایی های غیر جاری از عملیات قطع شده


339.8

کل دارایی

$

3،719.1


$

3،390.9

مسئولیت ها و تجهیزات
بدهی های کوتاه مدت
وام های کوتاه مدت

127.4


92.4

سررسیدهای کوتاه مدت بدهی بلند مدت

9.5


6.9

بازپرداختها و مقررات تجاری

459.5


370.6

بدهیهای جاری از قراردادهای لیزینگ تجهیزات

37.5


36.5

بدهیهای جاری از عملیات قطع شده


101.2

کل بدهی های جاری

633.9


607.6

Langfristige Verbindlichkeiten

1.270,9


1.259,1

Verbindlichkeiten aus Ausrüstungs-Leasingverträgen

150,2


155,2

Latente Steuerschulden

124,8


90,6

Sonstige langfristige Verbindlichkeiten

58,6


58,7

Langfristige Verbindlichkeiten aus aufgegebenen Geschäftsbereichen


53,5

Summe Passiva

2.238,4


2.224,7

Eigenkapital
Stammaktien ohne Nennwert – 159.825.718 (28. Dezember 2019 – 134.803.211)
ausgegebene Aktien

1.262,7


892,3

Kapitalrücklage

71,5


77,4

Gewinnrücklagen

244,9


265,0

Kumulierter sonstiger zusammengefasster Verlust

(98,4)


(68,5)

Summe Eigenkapital

1.480,7


1.166,2

Summe Passiva und Eigenkapital

$

3.719,1


$

3.390,9

PRIMO WATER CORPORATIONANLAGE 3

KONSOLIDIERTE KAPITALFLUSSRECHNUNG
(in Millionen US-Dollar, US-GAAP)
Ungeprüft

Für den Dreimonatszeitraum
mit Ende zum


28. März
2020


30. März
2019

Cashflow aus Betriebstätigkeiten der laufenden Geschäftstätigkeit:
Nettoertrag (-verlust)

$

3,5


$

(19,7)

Nettoertrag aus nicht weitergeführten Geschäftsbereichen nach Netto-Ertragsteuern

30,9


3,0

Nettoverlust aus dem fortlaufenden Geschäftsbetrieb

$

(27,4)


$

(22,7)

Berichtigungen zur Überleitung des Nettoverlusts aus laufender Geschäftstätigkeit
auf den Cashflow der Betriebstätigkeiten:
Abschreibungen und Wertberichtigungen

45,0


39,7

Abschreibungen von Finanzierungskosten

0,9


0,8

Aktienbasierte Vergütungsaufwendungen

2,4


3,3

Gutschriften aus latenten Ertragsteuern

(3,5)


(5,2)

Verlust aus Geschäftsveräußerung


5,4

Verlust aus dem Abgang von Immobilien, Anlagen und Ausrüstung, netto

1,4


1,9

Sonstige nicht zahlungswirksame Posten

6,0


0,2

Veränderung der operativen Vermögenswerte und Verbindlichkeiten, bereinigt um
Akquisitionen (netto)

Forderungen aus Lieferungen und Leistungen

(28,9)


(1,3)

Lagerbestände

(0,6)


(2,8)

Aktive Rechnungsabgrenzungsposten und sonstiges Umlaufvermögen

(1,5)


(1,6)

Sonstige Vermögenswerte

0,7


0,6

Verbindlichkeiten aus Lieferungen und Leistungen sowie Rückstellungen und sonstige

10,2


(3,2)

Verbindlichkeiten

Nettobarmittel aus Betriebstätigkeiten der laufenden Geschäftstätigkeit

4,7


15,1

Cashflow aus Investitionen der laufenden Geschäftstätigkeit:
Akquisitionen, abzüglich erhaltener liquider Mittel

(422,6)


(3,7)

Zukauf von Immobilien, Anlagen und Ausrüstung

(34,9)


(22,0)

Zukauf von immateriellen Vermögenswerten

(3,0)


(1,9)

Erlöse aus dem Verkauf von Immobilien, Anlagen und Ausrüstung

0,3


1,1

Erlöse aus dem Verkauf von Geschäftsbereichen, abzüglich verkaufter liquider Mittel


50,5

Nettobarmittel für bzw. aus Investitionen aus dem laufenden Geschäftsbetrieb

(460,2)


24,0

Cashflow aus Finanzierungstätigkeiten der laufenden Geschäftstätigkeit:
Tilgung von langfristigen Schulden

(2,7)


(1,5)

Erlöse aus kurzfristigen Darlehen

135,9


25,0

Abschlagszahlungen für kurzfristige Darlehen

(109,9)


(52,8)

Ausgabe von Stammaktien

0,6


0,4

Zurückgekaufte und eingezogene Stammaktien

(31,9)


(11,0)

Finanzierungskosten

(2,5)


Gebühren für die Aktienausgabe

(1,1)


An die Stammaktionäre gezahlte Dividenden

(9,8)


(8,2)

Zahlung von nachträglichen Forderungen für Akquisitionen

(0,2)


Sonstige Finanzierungstätigkeiten

8,8


1,4

Nettobarmittel aus dem laufenden Geschäftsbetrieb für Finanzierungstätigkeiten

(12,8)


(46,7)

Cashflow aus aufgegebenen Geschäftsbereichen:
Geschäftstätigkeiten der aufgegebenen Geschäftsbereiche

(17,3)


8,5

Investitionen der aufgegebenen Geschäftsbereiche

394,5


(19,1)

Finanzierungstätigkeiten der aufgegebenen Geschäftsbereiche

(0,1)


Nettobarmittel aus (für) aufgegebene(n) Geschäftsbereiche

377,1


(10,6)

Auswirkung der der Veränderungen beim Wechsel auf den Barbestand

(2,1)


1,3

Nettoabnahme des Barbestands, der zahlungswirksamen Mittel und der
Zahlungsmittel mit Verfügungsbeschränkung

(93,3)


(16,9)

Barbestand, zahlungswirksame Mittel und Zahlungsmittel mit
Verfügungsbeschränkung zu Beginn des Berichtszeitraums

205,5


170,8

Barbestand, zahlungswirksame Mittel und Zahlungsmittel mit
Verfügungsbeschränkung zum Ende des Berichtszeitraums

112,2


153,9

Barbestand, zahlungswirksame Mittel und Zahlungsmittel mit
Verfügungsbeschränkung aus aufgegebenen Geschäftsbereichen zum Ende
des Berichtszeitraums


31,0

Barbestand, zahlungswirksame Mittel und Zahlungsmittel mit
Verfügungsbeschränkung aus dem laufenden Geschäftsbetrieb am Ende
des Berichtszeitraums

$

112,2


$

122,9

PRIMO WATER CORPORATIONANLAGE 4

ANGABEN NACH SEGMENTEN
(in Millionen US-Dollar, US-GAAP)
Ungeprüft

Für den Dreimonatszeitraum mit Ende zum


28. März 2020


30. März 2019

Umsätze
Water Direct / Water Exchange

$

295,2$

264,2


Water Refill / Water Filtration

30,815,3


Sonstige Wasserprodukte Einzelhandel

55,450,8


Wasserspender

5,9
Sonstige

86,990,2


Wasserangebote

$

474,2$

420,5


Alle anderen7,2


Gesamt (a)

$

474,2$

427,7


Bruttomarge
Water Direct/Water Exchange

72,1

%


72,8

%

Water Refill/Water Filtration

72,1

%


86,9

%

Sonstige Wasserprodukte Einzelhandel

14,6

%


12,0

%

Wasserspender

3,4

%


%

Sonstige

34,5

%


34,5

%

Wasserangebote

57,6

%


57,7

%

Alle anderen

%


4,2

%

Gesamt

57,6

%


56,8

%

Vertriebs-, Verwaltungs- und Gemeinkosten
Wasserangebote

$

245,3$

224,5


Alle anderen

9,811,3


Gesamt

$

255,1$

235,8


Betriebsergebnis (Verlust)
Wasserangebote

$

21,5$

14,0


Alle anderen

(25,5)(13,3)


Gesamt

$

(4,0)$

0,7


Abschreibungen und Wertberichtigungen
Wasserangebote

$

44,9$

39,6


Alle anderen

0,10,1


Gesamt

$

45,0$

39,7


(a) Die Primo Water Corporation bezieht die folgenden Berichtssegmente mit ein: „Wasserangebote” (was unsere Geschäftsbereiche DSS,
Aquaterra, Mountain Valley, Eden, Aimia und Alt-Primo einschließt) und „Alle anderen” (was sonstige
verschiedene Ausgaben umfasst sowie unseren Geschäftsbereich Cott Beverages LLC, der im ersten Quartal 2019 verkauft wurde).

PRIMO WATER CORPORATION

ANLAGE 5

ERGÄNZENDE INFORMATIONEN – NICHT-GAAP-KONFORM – ANALYSE DER UMSÄTZE UND DES
BRUTTOGEWINNS
NACH BERICHTSSEGMENT


(in Millionen US-Dollar, außer Angaben in Prozent)


Ungeprüft

Für den Dreimonatszeitraum mit Ende zum 28. März 2020


Wasserangebote


Alle anderen


Primo (a)

Veränderung beim Umsatz

$

53,7$

(7,2)$

46,5


Wechselkurseffekte (b)

$

0,2$$

0,2


Veränderung ohne Wechselkurseffekte

$

53,9$

(7,2)$

46,7


Prozentuale Veränderung beim Umsatz

12,8

%


(100,0)

%


10,9

%

Prozentuale Veränderung beim Umsatz ohne
Wechselkurseffekte

12,8

%


(100,0)

%


10,9

%
Für den Dreimonatszeitraum mit Ende zum 28. März 2020


Wasserangebote


Alle anderen


Primo (a)

Veränderung beim Bruttogewinn

$

30,5$

(0,3)$

30,2


Wechselkurseffekte (b)

$

0,1$$

0,1


Veränderung ohne Wechselkurseffekte

$

30,6$

(0,3)$

30,3


Prozentuale Veränderung beim Bruttogewinn

12,6

%


(100,0)

%


12,4

%

Prozentuale Veränderung beim Bruttogewinn ohne
Wechselkurseffekte

12,6

%


(100,0)

%


12,5

%(a) Die Primo Water Corporation bezieht die folgenden Berichtssegmente mit ein: „Wasserangebote” (was unsere
Geschäftsbereiche DSS, Aquaterra, Mountain Valley, Eden, Aimia und Alt-Primo einschließt) und „Alle anderen” (was
sonstige verschiedene Ausgaben umfasst sowie unseren Geschäftsbereich Cott Beverages LLC, der im ersten Quartal 2019
verkauft wurde).


(b) Wechselkurseffekte meint die Differenz aus dem Umsatz sowie dem Bruttogewinn des aktuellen Berichtszeitraums, die
unter Verwendung der durchschnittlichen Wechselkurse des aktuellen Berichtszeitraums umgerechnet werden, und dem
Umsatz sowie dem Bruttogewinn des aktuellen Berichtszeitraums, die unter Verwendung der durchschnittlichen
Wechselkurse des vorherigen Berichtszeitraums umgerechnet werden.

PRIMO WATER CORPORATION

ANLAGE 6

ERGÄNZENDE INFORMATIONEN – NICHT-GAAP-KONFORM – ERGEBNIS VOR ZINSEN, STEUERN,
ABSCHREIBUNGEN
UND WERTMINDERUNGEN

(EBITDA)
(in Millionen US-Dollar)
Ungeprüft

Für den Dreimonatszeitraum mit Ende
zum


28. März 2020


30. März 2019

Nettoverlust aus dem fortlaufenden Geschäftsbetrieb

$

(27,4)


$

(22,7)

Zinsaufwand, netto

19,7


19,3

Ertrag aus steuerlichen Gutschriften

(3,3)


(1,4)

Abschreibungen und Wertberichtigungen

45,0


39,7

EBITDA

$

34,0


$

34,9

Akquisitions- und Integrationskosten (a), (b)

20,8


4,7

Aktienbasierte Vergütungsaufwendungen (c)

2,4


3,1

Wechselkurs- und sonstige Verluste, netto (d)

6,3


1,0

Verlust aus dem Abgang von Immobilien, Anlagen und Ausrüstung, netto (e)

1,4


1,9

Verlust aus Geschäftsveräußerung (f)


5,4

Sonstige Anpassungen, netto (g)

5,5


2,7

Bereinigtes EBITDA

$

70,4


$

53,7

(a) Umfasst 0,2 Millionen US-Dollar an aktienbasierten Vergütungsaufwendungen für den Dreimonatszeitraum mit Ende zum
28. September 2019 im Zusammenhang mit gewährten Prämien im Rahmen der Akquisition unseres Eden-Geschäfts.
Für den Dreimonatszeitraum
mit Ende zum


Position in konsolidierter Gewinn-
und Verlustrechnung


28. März
2020

30. März
2019
(Ungeprüft)

(b) Akquisitions- und Integrationskosten

Akquisitions- und Integrationskosten


$

20,8

$

4,7

(c) Aktienbasierte
Vergütungsaufwendungen

Vertriebs-, Verwaltungs- und
Gemeinkosten


2,4

3,1

(d) Wechselkurs- und sonstige Verluste,
netto (d)

Sonstige Ausgaben, netto


6,3

1,0

(e) Verlust aus dem Abgang von
Immobilien, Anlagen und Ausrüstung,
netto

Verlust aus dem Abgang von
Immobilien, Anlagen und Ausrüstung,
netto


1,4

1,9

(f) Verlust aus Geschäftsveräußerung

Sonstige Ausgaben, netto


5,4

(g) Sonstige Anpassungen, netto

Sonstige Ausgaben, netto


0,7

(0,3)


Vertriebs-, Verwaltungs- und
Gemeinkosten


4,6

3,4


Umsatzkosten


0,2

6,8


Umsätze, netto


(7,2)

PRIMO WATER CORPORATION


ANLAGE 7

ERGÄNZENDE INFORMATIONEN – NICHT-GAAP-KONFORM – FREIER CASHFLOW UND BEREINIGTER FREIER CASHFLOW

(in Millionen US-Dollar)Ungeprüft
Für den Dreimonatszeitraum mit Ende
zum


28. März 2020


30. März 2019

Nettobarmittel aus Betriebstätigkeiten der laufenden Geschäftstätigkeit

$

4,7


$

15,1

Abzüglich: Zukauf von Immobilien, Anlagen und Ausrüstung

(34,9)


(22,0)

Freier Cashflow

$

(30,2)


$

(6,9)

Plus:
Zahlungswirksame Akquisitions- und Integrationskosten

12,0


4,2

Transaktionskosten in bar, gezahlt im Namen des erworbenen Unternehmens

13,4


Bereinigter freier Cashflow

$

(4,8)


$

(2,7)

PRIMO WATER CORPORATION


ANLAGE 8

ERGÄNZENDE INFORMATIONEN – NICHT-GAAP-KONFORM – ANALYSE DER UMSÄTZE

(in Millionen US-Dollar)Ungeprüft

Primo (a)


Für den Dreimonatszeitraum mit Ende zum


28. März 2020


30. März 2019

Umsätze, netto

$

474,2$

427,7

Veräußerter Geschäftsbereich Cott Beverages LLC

$$

(7,2)

Bereinigter Umsatz

$

474,2$

420,5

Veränderung beim bereinigten Umsatz

$

53,7
Prozentuale Veränderung beim bereinigten Umsatz

12,8

%Wechselkurseffekte (b)

$

0,2
Prozentuale Veränderung beim bereinigten Umsatz ohne
Wechselkurseffekte

12,8

%(a) Die Primo Water Corporation bezieht die folgenden Berichtssegmente mit ein: „Wasserangebote” (was unsere
Geschäftsbereiche DSS, Aquaterra, Mountain Valley, Eden, Aimia und Alt-Primo einschließt) und „Alle anderen” (was
sonstige verschiedene Ausgaben umfasst sowie unseren Geschäftsbereich Cott Beverages LLC, der im ersten Quartal 2019 verkauft wurde).


(b) Wechselkurseffekte meint die Differenz aus dem Umsatz des aktuellen Berichtszeitraums, der unter Verwendung der
durchschnittlichen Wechselkurse des aktuellen Berichtszeitraums umgerechnet wird, und dem Umsatz des aktuellen
Berichtszeitraums, der unter Verwendung der durchschnittlichen Wechselkurse des vorherigen Berichtszeitraums umgerechnet wird.

PRIMO WATER CORPORATION

ANLAGE 9

ERGÄNZENDE INFORMATIONEN – NICHT-GAAP-KONFORM(in Millionen US-Dollar)


UngeprüftFür den Dreimonatszeitraum mit Ende zum


28. März 2020


Primo


Veräußerte Geschäftsbereiche (a)


BereinigtUmsätze, netto

$

474,2$


$

474,2


Umsatzkosten

200,9
200,9


Bruttogewinn

273,3
273,3


Bruttomarge %

57,6

%
57,6

%Vertriebs-, Verwaltungs- und Gemeinkosten

255,1
255,1


Anteil der SG&A am Umsatz (%)

53,8

%
53,8

%

Verlust aus dem Abgang von Immobilien, Anlagen
und Ausrüstung, netto

1,4
1,4


Akquisitions- und Integrationskosten

20,8
20,8


Betriebsverlust

$

(4,0)$


$

(4,0)
Sonstige Ausgaben, netto

7,0
7,0


Abschreibungen und Wertberichtigungen

45,0
45,0


EBITDA

34,0
34,0
Anpassungen

36,4
36,4


Bereinigtes EBITDA

$

70,4$


$

70,4

Für den Dreimonatszeitraum mit Ende zum


30. März 2019


Primo


Veräußerte Geschäftsbereiche (a)


BereinigtUmsätze, netto

$

427,7$

7,2


$

420,5


Umsatzkosten

184,66,9


177,7


Bruttogewinn

243,10,3


242,8


Bruttomarge %

56,8

%
57,7

%Vertriebs-, Verwaltungs- und Gemeinkosten

235,81,3


234,5


Anteil der SG&A am Umsatz (%)

55,1

%
55,8

%

Verlust aus dem Abgang von Immobilien, Anlagen
und Ausrüstung, netto

1,9
1,9


Akquisitions- und Integrationskosten

4,7
4,7


Betriebsergebnis (Verlust)

$

0,7$

(1,0)


$

1,7
Sonstige Ausgaben (Erträge), netto

5,5(0,3)


5,8


Abschreibungen und Wertberichtigungen

39,70,1


39,6


EBITDA

34,9(0,6)


35,5
Anpassungen

18,80,6


18,2


Bereinigtes EBITDA

$

53,7$


$

53,7
(a) Cott Beverages, LLC


PRIMO WATER CORPORATION

ANLAGE 10

ERGÄNZENDE INFORMATIONEN – NICHT-GAAP-KONFORM – ERGEBNIS VOR ZINSEN, STEUERN, ABSCHREIBUNGEN
UND WERTMINDERUNGEN (EBITDA) UND BEREINIGTES EBITDA NACH BERICHTSSEGMENT

(in Millionen US-Dollar)


UngeprüftFür den Dreimonatszeitraum mit Ende zum 28. März
2020


Wasserangebote


Alle anderen


GesamtBetriebsergebnis (Verlust)

$

21,5


$

(25,5)


$

(4,0)

Sonstige Ausgaben, netto

7,07,0

Abschreibungen und Wertberichtigungen

44,9


0,1


45,0

EBITDA (a)

$

59,4


$

(25,4)


$

34,0Akquisitions- und Integrationskosten

5,2


15,6


20,8

Aktienbasierte Vergütungsaufwendungen

1,2


1,2


2,4

Wechselkurs- und sonstige Verluste, netto

6,2


0,1


6,3

Verlust aus dem Abgang von Immobilien, Anlagen und
Ausrüstung, netto

1,41,4

Sonstige Anpassungen, netto (b)

4,4


1,1


5,5

Bereinigtes EBITDA

$

77,8


$

(7,4)


$

70,4
Für den Dreimonatszeitraum mit Ende zum 30. März
2019


Wasserangebote


Alle anderen


GesamtBetriebsergebnis (Verlust)

$

14,0


$

(13,3)


$

0,7

Sonstige (Erträge) Ausgaben, netto

(0,5)


6,0


5,5

Abschreibungen und Wertberichtigungen

39,6


0,1


39,7

EBITDA (a)

$

54,1


$

(19,2)


$

34,9Akquisitions- und Integrationskosten

2,4


2,3


4,7

Aktienbasierte Vergütungsaufwendungen

0,9


2,2


3,1

Wechselkurs- und sonstige Verluste, netto

0,1


0,9


1,0

Verlust aus dem Abgang von Immobilien, Anlagen und
Ausrüstung, netto

1,91,9

Verlust aus Geschäftsveräußerung (c)


5,4


5,4

Sonstige Anpassungen, netto (d)

0,6


2,1


2,7

Bereinigtes EBITDA

$

60,0


$

(6,3)


$

53,7(a) Das EBITDA nach Berichtssegment wird aus dem Betriebsgewinn abgeleitet, da der Betriebsgewinn die
Leistungskennzahl ist, die normalerweise vom Hauptentscheidungsträger bei der Bewertung der Leistung unserer
Berichtssegmente geprüft wird.


(b) Die Auswirkungen von „Sonstige Anpassungen, netto” für „Wasserangebote” umfassen Ausgaben in Höhe von 3,5
Millionen US-Dollar, die unter „Vertriebs-, Verwaltungs- und Gemeinkosten” berücksichtigt werden, 0,2 Millionen US-Dollar,
die unter „Umsatzkosten” berücksichtigt werden, sowie Nettoverluste in Höhe von 0,7 Millionen US-Dollar, die unter
„Sonstige Ausgaben, netto” in der konsolidierten Gewinn- und Verlustrechnung berücksichtigt werden. Die Auswirkungen
von „Sonstige Anpassungen, netto” für „Alle anderen” werden unter „Vertriebs-, Verwaltungs- und Gemeinkosten” in der
konsolidierten Gewinn- und Verlustrechnung berücksichtigt.


(c) Der Verlust aus dem Verkauf des Geschäftsbereichs Cott Beverages LLC, der am 8. Februar 2019 vollzogen wurde,
ist unter „Sonstige Ausgaben, netto” in der konsolidierten Gewinn- und Verlustrechnung aufgeführt.


(d) Die Auswirkungen von „Sonstige Anpassungen, netto” für „Wasserangebote” werden unter „Vertriebs-, Verwaltungs- und
Gemeinkosten” in der konsolidierten Gewinn- und Verlustrechnung berücksichtigt. Die Auswirkungen von „Sonstige
Anpassungen, netto” für „Alle anderen” umfasst 1,7 Millionen US-Dollar an Ausgaben, die unter „Vertriebs-, Verwaltungs-
und Gemeinkosten” in der konsolidierten Gewinn- und Verlustrechnung berücksichtigt werden, sowie ein Betrag von 0,4
Millionen US-Dollar (netto), der für unseren Betrieb im Zusammenhang mit dem veräußerter Geschäftsbereich Cott
Beverages LLC im Anschluss an eine Anpassung der aktienbasierte Vergütungsaufwendung in Höhe von 0,2 Millionen
US-Dollar verbucht wurde.

ALT-PRIMO

ANLAGE 11

ERGÄNZENDE INFORMATIONEN – NICHT-GAAP-KONFORM – ANALYSE DER PRO-FORMA-UMSÄTZE

(in Millionen US-Dollar, außer Angaben in Prozent)Ungeprüft
Alt-Primo (a)
Für den Monat mit Ende zum
Dienstag, 31. März
2020


Sonntag, 31. März
2019


VeränderungUmsatz Water Exchange

$

12,9


$

6,7


92,5

%Umsatz Wasserspender

$

6,5


$

5,9


10,2

%

(a) Am 2. März 2020 hat das Unternehmen die Übernahme des Geschäftsbereichs Alt-Primo abgeschlossen. Die
Ergebnisse aus dem Geschäftsbetrieb von Alt-Primo zwischen dem 2. März 2020 und dem 28. März 2020 sind in den
zusammengefassten Ergebnissen enthalten. Umsätze für den Monat mit Ende zum 31. März 2019 sind einzig und allein
dem Geschäftsbereich Alt-Primo zuzurechnen. Vor der Akquisition hat Alt-Primo beim Geschäftsabschluss auf Grundlage
des Kalendermonats gearbeitet. Für die Vergleichbarkeit sind die Pro-Forma-Ergebnisse für den Monat März auf Grundlage
des Kalendermonats dargestellt.

Ryan Coleman, Alpha IR Group, Tel.: (312) 445-2862, [email protected]

Related Links

https://primowatercorp.com

اخبار مرتبط  رنگ در خارج از خطوط با اپسون در روز ملی کتاب رنگ آمیزی

SOURCE Primo Water Corporation