حسابرسان چوب برای برگزاری نشست سالانه مجازی سهامداران

RICHMOND ، وا.، 8 مه 2020 / PRNewswire / – Liquidators Lumber (NYSE: LL) امروز اعلام کرد که به دلیل نگرانی های بهداشت عمومی در رابطه با بیماری همه گیر COVID-19 و محافظت از سلامت و رفاه سهامداران ، مدیران و کارمندان آن ، لیزرهای Lumber’s ‘2020 جلسه سالانه سهامداران (“نشست سالانه”) اکنون در مجالس برگزار می شود ساعت 10:00 بامداد ساعت شرقی بر 20 مه سال 2020. جلسه مجازی امکان شرکت در سهامداران ، رای دادن به سهام خود و سؤال در طول جلسه را به سهامداران می دهد.

همانطور که در مواد پروکسی برای اجلاس سالانه که قبلاً توزیع شده است شرح داده شده است ، سهامداران حق دارند در صورت نزدیک بودن مشاغل در سهامدار ، در جلسه سالانه شرکت کنند. 23 مارس 2020تاریخ ضبط و یا یک نماینده قانونی برای جلسه ارائه شده توسط بانک ، کارگزار یا نامزد آنها. برای حضور و شرکت در جلسه سالانه ، سهامداران باید قبل از مهلت مهلت در https://www.viewproxy.com/LumberLiquidators/2020 (“وب سایت ثبت نام جلسه”) ثبت نام کنند. 11:59 p.m. وقت شرقی بر 17 مه 2020. پس از تکمیل ثبت نام ، شرکت کنندگان واجد شرایط دستورالعمل های بیشتری را از طریق پست الکترونیکی دریافت می کنند ، از جمله پیوندهای منحصر به فردی که امکان دسترسی به چنین شرکت کنندگان واجد شرایط را برای این جلسه فراهم می آورد. شرکت کنندگان واجد شرایط که در دسترسی به جلسه مجازی یا وب سایت ثبت نام جلسه مشکل دارند ممکن است با شماره پشتیبانی فنی ارائه شده تماس بگیرند.

اخبار مرتبط  برندهای جین و پوشاک زنانه متعلق به Nygard برای فروش هستند

صرف نظر از اینكه قصد حضور در نشست سالانه را دارید ، ما از شما می خواهیم كه قبل از جلسه با یكی از روشهای توصیف شده در مواد پروکسی برای نشست سالانه یا رای گیری در جلسه سالانه ، با رعایت دستورالعمل ها ، رای خود را ارائه و ارسال كنید. موجود در وب سایت ثبت نام جلسه. لیستی از سهامداران دارای حق رأی در جلسه سالانه برای ده روز قبل از جلسه سالانه با تماس با مشروبات الکلی Lumber در [email protected] و همچنین در طول جلسه سالانه در دسترس خواهد بود. کارت پروکسی همراه با مواد پراکسی که قبلاً توزیع شده است ، به روز نمی شود تا تغییر مکان را منعکس کند و ممکن است همچنان برای رای دادن به سهام شما در ارتباط با نشست سالانه استفاده شود. بیانیه پروکسی و گزارش سالانه در وب سایت روابط سرمایه گذار ما در http://investors.lumberliquidators.com/proxy در دسترس است. دستورالعمل های بیشتر در مورد نحوه حضور ، مشارکت و رأی دادن در نشست سالانه ، از جمله نحوه اثبات مالکیت سهام از تاریخ ثبت و دسترسی به لیست سهامداران دارای حق رأی ، در وب سایت ثبت اسناد موجود است.

اخبار مرتبط  اولین HPLC قابل حمل کانابیس اکنون 11+ کانابینوئید را ارائه می دهد

درباره لیزرهای الوار

یکی از لیزرهای الوار است آمریکای شمالی فروشندگان تخصصی پیشرو در زمینه کفپوش های سخت با 419 فروشگاه 31 دسامبر، 2019. این شرکت بیش از 400 نوع طبقه در جدیدترین سبک ها از جمله تخته وینیل ضد آب ، چوب سخت جامد و مهندسی ، ورقه ورقه ، بامبو ، کاشی چینی و کفپوش چوب پنبه ای دارد. علاوه بر این ، لیوان لیزر ، طیف گسترده ای از لوازم جانبی و لوازم جانبی کفپوش را برای تکمیل ، نصب و نگهداری کف های جدید فراهم می کند. هر مکان با کارشناسان کف سازی کار می کند که می توانند مشاوره ، خدمات حرفه ای و گزینه های نصب را برای کلیه محصولات لیوان لیزر تهیه کنند ، که بخش اعظم آن موجود است و آماده تحویل می باشد.

اخبار مرتبط  سرآشپز ستاره دار برای پشتیبانی از بخش هتل و رستوران با TWISPER همکاری می کند تا آنها بتوانند فعالیت های خود را دوباره آغاز کنند

در مورد لیزرهای Lumber بیشتر بدانید:

  • تعهد به انطباق ، کیفیت و اجتماعاتی که در آن ارائه می شود: https://www.lumberliquidators.com/quality.
  • دادن شرکت: LayItForward.LumberLiquidators.com.
  • در رسانه های اجتماعی دنبال کنید: فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

روابط سرمایه گذار در سهام نقدینگی
[email protected]
تلفن: 804-420-9801

SOURCE Lquidators Lumber

لینک های مربوطه

http://www.lumberliquidators.com