ECOS® روز مادر را با مادربردهای منحصر به فرد مادر و کودک جشن می گیرد K کیت های پر کردن “کلیک کنید”

کیت پر کردن ECOS Mother & Child دارای یک طراحی ارگونومیک است که شامل یک بطری پر کردن 64 اونس یا 96 اونس است که نگهداری ، بلند کردن و ریختن آن آسان است و یک بطری روزانه 16 اونسی که برای استفاده یک دست سبک و راحت است. سیستم منحصر به فرد همچنین باعث می شود ذخیره سازی آسان تر شود. هر دو بطری موجود در مادر و کودک ECOS Refill Kit با هم جمع می شوند و باعث می شوند آنها را برای جمع کردن و جمع آوری راحت در زیر سینک یا در خانه های شیرین بین استفاده استفاده کنید. سیستم پر کردن مجدد جدید برای خریداران از ارزش بسیار بالایی برخوردار است و حجم پنج کانتینر را در یک کیت فشرده فراهم می کند.

رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ECOS گفت: “من به عنوان یک مادر ، من همیشه به دنبال محصولات جدیدی هستم که زندگی من را کمی راحت تر کنند ، به خصوص اکنون که رسیدن به فروشگاه به سختی دشوار است.” کلی Vlahakis-Hanks. “من از آوردن این تعویض بازی برای خریداران هیجان زده ام زیرا می دانم که دست اول استفاده از آن در آشپزخانه خودم چقدر شگفت انگیز بوده است.”

اخبار مرتبط  مزرعه Sea Buckthorn کاملاً مخلوط روغن طبیعی امگا را به راه انداخت

این شرکت به دلیل داشتن ترکیبات گیاهی با گیاهان و تولید پایدار بسیار شناخته شده است و این شرکت علاوه بر رهبری دوستدار محیط زیست ، کیت های پر کردن ECOS مادر و کودک خود را با مزایای محیطی نیز طراحی کرده است. طراحی منحصر به فرد استفاده پلاستیکی را کاهش می دهد زیرا برای نگه داشتن بطری به هیچ بسته بندی و بسته بندی احتیاج ندارد – طراحی اختصاصی “کلیک” ، بطری های روزمره را با ایمن نگه می دارد. علاوه بر این ، Refill Kits در مقایسه با پنج ظروف جداگانه صرفه جویی قابل توجهی را در پلاستیک بطری ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  نخستین نمایشگاه آنلاین "MIFF FURNIVERSE" افتتاح می شود

کیت های پر کردن ECOS Mother & Child در Whole Foods Market و سایر خرده فروشان در سراسر ایالات متحده موجود است.

درباره ECOS®

از سال 1967 متعلق به خانواده و اداره آن ، ECOS مواد پاک کننده و پاک کننده های دوستدار محیط زیست را برای افراد ، حیوانات اهلی و کره زمین امن تر ساخته است. ECOS پیشرو در تولید پایدار با اولین کربن در جهان ، خنثی کننده آب و خنثی سازی فاضلاب TRUE Platinum Zero در ایالات متحده پاک کننده های ECOS متفکرانه تهیه شده است ، بدون فرمالدئید یا رنگهای ساخته شده ، با pH متعادل ، به راحتی قابل تجزیه و هرگز روی حیوانات آزمایش نمی شود. این شرکت جوایز زیادی را به دلیل نوآوری های خود در شیمی سبز ایمن تر از جمله آرزو های آمریكا EPA دریافت كرده است. شریک انتخاب ایمن تر جایزه سال پاک کننده های ECOS ، Baby ECOS ، ECOS حیوانات خانگی و ECOS PRO در فروشگاه های عمده فروشی کالاها و مواد غذایی و فروشگاه های مواد غذایی طبیعی در سراسر ایالات متحده ، بین المللی و آنلاین در دسترس هستند. برای اطلاعات بیشتر و مکان های خرده فروشی ، به سایت ecos.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  مایکل و پسران سیستم HVAC را به یک خانواده محلی اهدا می کنند

مخاطب رسانه ای: مدلین لوسه، [email protected]، یا کریستین والدن، [email protected].

SOURCE ECOS