پیمان و زباله دانیل شریک برای ایجاد یک مجموعه منحصر به فرد با برجسته کردن ادغام مد پایدار و پایدار

این مجموعه متشکل از دو کاپشن و یک جفت شلوارک عرق مخصوص خانمها و یک هود کاپشن مخصوص آقایان ، 100٪ ارگانیک ، Fair Trade Certified ™ از خط بهار پکت است که با تکه های منحصر به فرد و دست ساز ساخته شده از پارچه قراضه آراسته شده است. این مجموعه محدود از تمایل هر دو مارک الهام گرفته شده بود تا نشان دهند که چگونه مد می تواند از نظر زیست محیطی و مرسوم ، مد روز باشد ، در حالی که هنوز برای توده ها بسیار قابل دستیابی است.

“همکاری با Pact فرصتی شگفت انگیز برای نشان دادن ارزش مواد است. با استفاده از نمونه های باقیمانده از روند طراحی ، ما توانستیم صدها قطعه از patchwork زیبای Upcycled ایجاد کنیم!” گفت دانیل سیلورستاین، صفر دانیل دفع می شود.

اخبار مرتبط  مجموعه گالری مسابقه عکس حیوان خانگی 2020 را اعلام می کند

مجموعه فرو می رود 24 آوریل 2020، برای برجسته کردن روز انقلاب مد ، با یک ماموریت برای روشن کردن مصرف کنندگان به مراقبت در مورد چه کسی لباس خود و تأثیر آنها بر محیط زیست است. اکنون ، بیش از هر زمان دیگری ، مصرف کنندگان به دنبال شرکت هایی هستند که به درستی توسط مردم و کره زمین انجام می دهند ، در حالی که هنوز هم محصولات جالب و مقرون به صرفه را ارائه می دهند. مصرف کنندگان به طور فزاینده ای متوجه می شوند که دلار خود را در کجا خرج می کنند ، و صنعت پوشاک باید به مناسبت افزایش یابد تا نشان دهد چگونه می تواند از استانداردهای زیست محیطی و اجتماعی بالاتر حمایت کند.

سبک های انتخاب شده برای این مجموعه کپسول بهاری در XS-XL برای آقایان و آقایان موجود است و می توانید در آنها خریداری کنید wearpact.com راه افتادن 24 آوریل 2020.

درباره پیمان
پیمان که در سال 2009 تأسیس شد ، اصول اساسی پنبه ارگانیک را بسیار نرم ساخته است. چشم انداز پیمان این است که با اتصال خریداران به تولیدکنندگان با زنجیره تأمین قابل ردیابی که توانمندسازی مردم آن را فراهم می کند ، صنعت پوشاک را به خوبی تبدیل کنیم. تمام پوشاک ساخته شده در هند توسط استاندارد جهانی نساجی ارگانیک (GOTS) تأیید شده و با پنبه ارگانیک Fair Trade Certified ساخته شده است. بدون رنگ سمی. بدون سموم دفع آفات. کار کودک نیست. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید wearpact.com.

اخبار مرتبط  نمایشگاه کانتون برای اولین بار در 63 سال به طور آنلاین برگزار می شود

درباره صفر زباله دانیل
صفر زباله دانیل است نیویورکطراح لباس پایه و پیشگام سبک زندگی با ضایعات صفر که از زباله های قبل از مصرف کننده استفاده می کند استفاده می کند شهر نیویورک صنعت پوشاک و همچنین سایر مواد قابل بازیافت سخت برای ایجاد خط تولید پوشاک و لوازم جانبی بدون جنس. داستان و مارک او در سال 2017 با بیش از 35 میلیون بازدید در سراسر جهان در حال حاضر این ANSIDER ، MASHABLE و BUZZFEED ویروسی شد. دانیل با افزایش مأموریت پایان دادن به فرهنگ زباله و تعریف مجدد از مد پایدار ، همچنان الهام بخش تغییر و ایجاد عناوین است. در سال 2019 ، پروژه های وی در CNN ، BUZZFEED NEWS ، PAPER MAGAZINE و اخیراً ، THE زمان جدید YORK.

پیمان منبع

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor سیستم توزیع دی اکسید کربن را برای رشد گیاهان توسعه می دهد (CCT-4364)

لینک های مربوطه

http://www.wearpact.com

پاسخی بگذارید