پیشرو تولیدکننده ضد عفونی کننده دستی – شرکت Ocean Star – FDA CE تایید شده است

نینگبو ، چین، 9 مه 2020 / PRNewswire / – با پخش شدن کروناویروس در سراسر جهان ، ضد عفونی کننده دستی اساساً برای زندگی روزمره مهم است و ما را از ویروس محافظت می کند. ضد عفونی کننده دستی به شدت کمبود دارد.

تولید کننده ضد عفونی کننده دستی شرکت Ocean Star امروز اعلام کرد که بیش از 5 میلیون واحد ضد عفونی کننده دستی آماده تحویل دارد. این شرکت هر مرحله از راهنمای FDA را دنبال می کند و از آن پیروی می کند. و ضد عفونی کننده های دستی حاوی 62-75٪ الکل با ظروف در اندازه های مختلف بیش از 30 نوع (10 میلی لیتر-5000 میلی لیتر) هستند.

اطلاعات بیشتر درباره Ocean Star Inc.

ضد عفونی کننده دست برچسب خصوصی

Ocean Star بیش از 13 سال تجارت OEM را انجام داده است و به صدها مارک محلی یا جهانی کمک می کند تا به سرعت رشد کنند. آنها نه تنها ضدعفونی کننده دست بلکه صابون دست ، صابون دست ، ژل ضد عفونی کننده دست بدون الکل ، اسپری ضد عفونی کننده با پمپ و اسپری ضدعفونی دستی کارت را نیز تولید می کنند. آنها با داشتن 8 میلیون واحد در هفته از ظرفیت تولید و 20 روز پیشرو ، آماده همکاری با شرکت ها و توزیع کنندگان بیشتری برای کمک به بیشتر افراد برای دستیابی به ضد عفونی کننده دست هستند. در عین حال ، به لطف تجهیزات تولید خودکار و فرآیندهای بالغ ، قیمت محصولات آنها با سایر تامین کنندگان بسیار رقابتی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا درخواست نقل قول ، لطفاً به سایت www.oceanstar-inc.com مراجعه کرده یا از طریق جزئیات زیر با آنها تماس بگیرید:

مدیر: کتی
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

ضدعفونی کننده سازنده-ocean.jpg
تولید کننده ضد عفونی کننده دستی – Ocean Star Inc.
62-75٪ الکل ، 8 میلیون واحد در هفته ، CE FDA GMPC- تایید شده www.oceanstar-inc.com

لینک های مربوطه

شرکت اقیانوس استار

SOURCE Ocean Star Inc.

لینک های مربوطه

http://www.oceanstar-inc.com

اخبار مرتبط  Canopy Rivers به ​​روزرسانی در مورد فروش FarmHouse و روند درخواست سرمایه گذاری ، تأمین مالی بدهکار در اختیار دارد.