سرآشپز ربکا لنگ در جشن مادر در نکاتی در تلویزیون

اتلانتا، 10 مه 2020 / PRNewswire / – سرآشپز ربکا نکاتی را برای جشن مادر در این ایام دشوار به نمایش می گذارد.

غذای مورد علاقه
بهترین دستور العمل ها ، مانند بیکن گودا کوکی بدون پوسته ، با کیفیت بالا استفاده می کنند ویسکانسین پنیر. ویسکانسین ایالت پنیر است. ویسکانسین بیش از هر ایالت ، منطقه یا کشور دیگر جوایز بیشتری را برای پنیر کسب می کند و مادر شایسته بهترین هاست! برخی از موارد دلخواه از ویسکانسین Raleigh Red Rock و پنیر سوئدی Edelweiss هستند. به دنبال نشان پنیر Proudly Wisconsin در بسته بندی در سراسر کشور باشید. ممکن است خیلی ها امسال نتوانند با مادران خود کنار بیایند ، بنابراین مادر را احساس کنید و پنیرهای خاصی را از WisconsinCheese.com سفارش دهید.

کلید برای یک غذای بزرگ
از مواد با کیفیت شروع کنید ، کالاهای دارای گواهی نامه Fairtrade مانند قهوه ، چای ، شکلات ، وانیل و گرانولو را انتخاب کنید ، مادر را به عنوان صبحانه ای معقول در رختخواب تبدیل کنید. خرید محصولات با مارک Fairtrade America روشی آسان برای ایجاد تغییر در زندگی افرادی است که غذای ما را پرورش می دهند و این امکان را برای آنها فراهم می کند که بتوانند برای حمایت از خانواده خود دستمزد معیشت بگیرند و همچنین به حفظ محیط زیست ما کمک کنند. مادر می تواند از یک صبحانه خوشمزه لذت ببرد و احساس خوبی دارد که خانواده از کشاورزان در مقیاس کوچک در کشورهای در حال توسعه حمایت کرده است. از طریق Faithrade America در اینستاگرام به آدرسFairtradeMarkUS از طریق Day Day بروید تا بتوانید مجموعه ای از کالاهای دارای گواهی نامه Fairtrade را از شیرینی های لیلی ، Looma Home ، Crunch Love Crus Love ، طبیعت باقلا ، نیلسن مسی و ارگانیک هند بدست آورید.

ایجاد لحظات معنی دار
با جادوی یک فنجان قهوه مشترک ، که توسط یک سازنده قهوه Keurig® در این روز مادر تهیه شده است ، لحظات معنی دار ایجاد کنید. هدیه دادن مادر به همراه کاراکتر براق ، کم حجم K-Mini® یا K-Slim the سهولت در تهیه نوشیدنی فنجان قهوه با کیفیت در هنگام تهیه مادر ، دلیل بیشتری برای نشستن ، استراحت و لذت بردن از روز اوست. هر دو سازنده قهوه راه حل های صرفه جویی در فضا و راحتی کارخانه یک دستگاه آب شیرین را ارائه می دهند و در صبح روز مادر و فراتر از آن ، فنجان مناسبی را تهیه می کنند. کارخانه سازنده K-Mini® در حال کار است 80 دلار، و کارخانه سازنده K-Slim under در حال کار است 110 دلار، www.keurig.com

یک غذای آسان
تقریباً 70 سال است که KFC با یک سطل مرغ سرخ شده خانواده ها را برای روز مادر جمع می کند. KFC یک تجربه روز مادر مجازی را از طریق فیس بوک در مسنجر آغاز کرده است تا خانواده ها بتوانند تقریباً جشن بگیرند زیرا بسیاری از افراد نمی توانند به صورت حضوری با هم باشند. این تجربه ساده و یکجانبه ، به شما امکان می دهد یک دعوت شخصی ایجاد کنید ، یک زمان وعده های غذایی را هماهنگ کنید و از یادآوری های جالب برای ارتباط با مادر از طریق چت تصویری مسنجر در روز مادر استفاده کنید. این یک راه عالی برای ویژه تر کردن این ارتباط مجازی از متوسط ​​چت با مادر است. از آنجا بگذارید سرهنگ پخته شود! برای مدت زمان محدود ، KFC تحویل رایگان از سفارشات را ارائه می دهد 20 دلار از طریق Grubhub یا kfc.com. ارسال KFC کلاسیک به مادر 20 دلار برای لذت بردن از یک تاریخ مجازی پر کنید ، غذای او را برای امروز و فردا ارسال کنید ، با یک 30 دلار پر کنید به علاوه بزرگ ، هیچ گلدان و قابلمه برای تمیز کردن وجود نخواهد داشت!

[email protected]

تصاویر مرتبط

chef-rebecca-lang-on-mother-day.png
سرآشپز ربکا لنگ ایده های روز مادر
بزرگداشت روز مادر در این ایام دشوار.

لینک های مربوطه

سایت اینترنتی

منابع نکاتی در تلویزیون


اخبار مرتبط  لنزهای تماسی BAUSCH + LOMB ULTRA® سیلیکون هیدروژل در چین تصویب را دریافت کردند