شرکت CapStone Holdings 50 میلیون دلار در Curaleaf سرمایه گذاری کرده است

WAKEFIELD ، توده.، 11 مه سال 2020 / PRNewswire / – CapStone Holdings ، یک شرکت انکوباتور تجاری و سرمایه گذاری ، امروز اعلام کرد 50 میلیون دلار سهام در Curaleaf ، ارائه دهنده پیشرو در ایالات متحده محصولات پزشکی و بزرگسالان مبتنی بر حشیش.

CapStone یکی از بزرگترین سرمایه گذاران اخیر Curaleaf است 300 میلیون دلار تسهیلات وام ارشد دفتر مرکزی در ویکفیلد ، ماساچوست، Curaleaf در 17 ایالت ایالات متحده آمریکا حضور و توزیع دارد و طیف وسیعی از مواد مخدر دارویی ، با دوز استاندارد درجه دارویی را برای بهبود سلامت و رفاه تولید می کند. شرکت Curaleaf Holdings ، Inc. در بورس اوراق بهادار کانادا (CSE: CURA) و بدون نسخه در ایالات متحده (OTCQX: CURLF) معامله می شود.

Curaleaf یک انتخاب منطقی برای CapStone بود زیرا یکی از تمرکزهای اصلی این شرکت بهبود کیفیت زندگی افراد است. هدر استون شرکت CapStone Holdings ، Inc تعداد فزاینده ای از ایالت ها به پزشکان این امکان را می دهند که داروهای مبتنی بر شاهدانه را برای مقابله با طیف وسیعی از مسائل بهداشتی ، از جمله مدیریت درد ، سرطان ، گلوکوم و تشنج تجویز کنند.

اخبار مرتبط  کانات بار در لندن ، با حمایت مالی Perrier ، برنده می شود

“Curaleaf به سرعت تبدیل به یک رهبر در 16 میلیارد دلار صنعت از طریق خرید متفکر ، صدور مجوز ، توسعه محصول و گسترش توزیع خرده فروشی به بازارهای جدید در سراسر کشور ، “گفت: رئیس و بنیانگذار CapStone Holdings کیت جی استون. “Curaleaf برای ادامه رشد و گسترش در سرتاسر ایالات متحده از موقعیت مناسبی برخوردار است.”

شرکت CapStone ، شرکت. یک شرکت هلدینگ ساختاری اداری خانوادگی است که از طریق استراتژی های سرمایه گذاری ، یک سبد متعادل را حفظ می کند که نوآوری را به حداکثر می رساند و با حداقل ریسک باز می گردد. این شرکت در سال 2016 به عنوان CSI Kickstart ، بازوی سرمایه گذاری CSI Enterprises تاسیس شد ، این شرکت در سال 2019 بعنوان شرکت CapStone Holdings پس از بنیانگذار دوباره تاسیس شد. کیت جی استون شرکت سرمایه گذاری 30 ساله خود به نام CSI Enterprises، Inc امروز ، CapStone Holdings در طیف گسترده ای از صنایع و تلاشهای بشردوستانه سرمایه گذاری کرده است. www.capstoneholdingsinc.com.

اخبار مرتبط  InventHelp مخترع دستگاهی را برای حمل چندین کیف مواد غذایی با سهولت (CLM-493) توسعه می دهد

شرکت Curaleaf Holdings ، Inc. (CSE: CURA) (OTCQX: CURLF) (“Curaleaf”) یك اپراتور اصلی شاهدانه یکپارچه عمودی یکپارچه با حضور غالب در سواحل شرقی و غربی است. ایالات متحدهبزرگترین بازار شاهدانه در جهان است. این شرکت و برندهای آن ، Curaleaf و Select ، به عنوان یک شرکت شاهدانه با رشد بالا که به کیفیت ، تخصص و قابلیت اطمینان مشهور است ، خدمات پیشرو در صنعت ، انتخاب محصول و دسترسی در سراسر بازارهای پزشکی و بزرگسالان را ارائه می دهد. این شرکت در موقعیت استراتژیک در ایالت های دارای مجوز بسیار محدود و دارای مجوز محدود ، در حال حاضر این شرکت در 17 ایالت با 57 دیسپانسیون ، 15 سایت کشت و 24 سایت پردازش فعالیت می کند. Curaleaf بیش از 2200 نفر در سراسر کشور استخدام می کند ایالات متحده. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.curaleaf.com مراجعه نمایید.

اخبار مرتبط  Michael DeGiglio 520،000 سهام مشترک Village Farms International، Inc. را در اختیار دارد که اخیراً به عنوان کمک هزینه سهام برای سال 2020 دریافت شده است

SOURCE Capstone Holdings Inc.

لینک های مربوطه

http://www.capstoneholdingsinc.com