انجمن رستوران های تگزاس Kelsey Erickson Streufert را معاون رئيس جمهور در امور امور و تبلیغات دولت منصوب می کند

پیش از ورود به TRA ، استروفت به عنوان مشاور كل سناتور ایالتی تگزاس مشغول به كار بود کرک واتسون جایی که وی 48 لوایح را که طی سه جلسه قانونگذاری قانون شد ، مدیریت کرد. در آخرین جلسه اخیر ، استروفتت دو لایحه شفافیت دولت پر طرفدار دولت را که علیرغم علاقه بیش از 100 ذینفع متنوع تصویب شده بود ، توسعه داد ، مذاکره کرد و با موفقیت طرفداری کرد. بنیاد آزادی اطلاعات تگزاس جایزه خود را به Streufert دادند جیمز مدیسون جوایزی در سال 2019 برای این موفقیت – جوایزی که قبلاً به آن اهدا شده بود گرگ ابوت، باب بولاک، اوان اسمیتو باربارا جردن. علاوه بر تصویب قانون ، Streufert سوابق موفقیت آمیز در استفاده از قوانین رویه ای برای کند کردن ، مسدود کردن و اصلاح قوانین دارد ، و اغلب سازش ایجاد می کند که منجر به محصول نهایی بهتر می شود.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor توسعه نی نوشیدنی خوراکی (SFO-753)

“TRA همچنان صدای رستوران ها در سراسر ایالت است ، و هرچه ما از طریق همه گیری COVID-19 رهبری می کنیم ، هیچ وقت کارآمد سیاست های عمومی و دفاع از اهمیت خاصی برخوردار نبوده است. کلسی درک عمیقی از عملکردهای داخلی کاپیتول ارائه می دهد ، روابط محکمی در بین راهرو دارد و قوانین و تأثیرات احتمالی آن در یک بخش صنعت را کاملاً درک می کند. من مفتخرم که از Kelsey به تیم ما استقبال کردم و می دانم که وی تأثیر فوری و مهمی را به نمایندگی از اعضای ما خواهد گذاشت. ” امیلی ویلیامز نایت، Ed.D. ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت TRA.

استروفت گفت: “من بسیار هیجان زده هستم که می توانم دانش و روابطی را که من در کاپیتول توسعه داده ام به یک صنعت و سازمانی منتقل کنم که برای تک تک آنها معنادار باشد.” “رستوران ها بخش مهمی از جامعه و اقتصاد ما هستند و من افتخار می کنم که صدای آنها می باشم که از این بحران جان سالم به در می بریم و آینده صنعت را می سازیم.”

اخبار مرتبط  گالدرما هویت بصری جدیدی را برای درموتوین ایجاد می کند

قبل از پیوستن به تیم سناتور واتسون ، استروفرت دو جلسه قانونگذاری برای سناتور پیشین کار کرد جان کارونا بیرون از دالاس. او همچنین مهارت های حقوقی خود را با دوره کارآموزی با قاضی دادرس آمریكا توسعه داد اندرو آستین که در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه غربی از تگزاس و در ایالت واشنگتن. دفتر مورگان، Lewis & Bockius LLP.

استروفرت ، یک لانگ لورن دو برابر ، در رده های بالای کلاس خود از UT Austin به همراه لیسانس خود در رشته های هنری در دولت و ، شش سال بعد ، مدرک حقوق خود را فارغ التحصیل شد. در حالی که در دانشکده حقوق بود ، استرافتت همچنین در کلینیک مجازات سرمایه و در کلینیک حقوق مدنی ، مشتری را به طور مستقیم نمایندگی می کرد. استروفرت آخرین ترم خود را به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه گذراند ایالت واشنگتن. به عنوان همکار بیل آرچر که در آنجا در “ملاقات با مطبوعات” در NBC کارگردانی کرد.

اخبار مرتبط  لنزهای تماسی BAUSCH + LOMB ULTRA® سیلیکون هیدروژل در چین تصویب را دریافت کردند

انجمن رستوران های تگزاس سابقه طولانی و موفقی در تصویب و مسدود کردن قوانین به نمایندگی از صاحبان مشاغل رستوران در ایالت دارد. تخصص استروفرت برای تیم رهبری TRA و اعضای آن فایده فوق العاده ای خواهد داشت زیرا آنها همچنان به سخت ترین زمان در تاریخ صنعت رستوران منجر می شوند و همزمان همزمان برای یک موفقیت آمیز 87 آماده می شوند.هفتم جلسه قانونگذاری

SOURCE انجمن رستوران های تگزاس

لینک های مربوطه

https://www.txrestaurant.org/