مخترعین InventHelp لوازم جانبی را برای افزایش راحتی گردن هنگام رانندگی توسعه می دهند (TPA-2913)

پیتزبورگ، 11 مه سال 2020 / PRNewswire / – دو مخترع ، از سن پترزبورگ ، فلا. می خواستند در حین رانندگی مسافت های طولانی ، راهی را برای حمایت از گردن و شانه های فوقانی ایجاد کنید ، بنابراین آنها اختراع ثبت شده را در انتظار DR اختراع کردند صرفه جویی در گردنبند BOB.

این اختراع یک روش مؤثر برای تسکین درد و تنش در گردن هنگام رانندگی فراهم می کند. با انجام این کار ، پشتیبانی و راحتی را افزایش می دهد. در نتیجه ، این می تواند رانندگی را برای مدت زمان طولانی لذت بخش تر کند. این اختراع دارای یک طراحی کاربر پسند است که به راحتی قابل استفاده و استفاده است ، بنابراین برای صاحبان وسایل نقلیه و مسافران ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و یک مدل نمونه در صورت درخواست در دسترس است.

اخبار مرتبط  گروه املاک سایمون برنامه انتشار سه ماهه دوم درآمد 2020 و تماس کنفرانسی

مخترعین طرح اختراع را شرح دادند. “طراحی ما می تواند به جلوگیری از ناراحتی گردن هنگام رانندگی کمک کند.”

طرح اصلی به تمپا دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به Dept. 18-TPA-2913 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  CVS Health 13.7 میلیون دلار برای نوسازی مسکن کم درآمد و صندوق برنامه های اجتماعی در کلمبوس سرمایه گذاری می کند

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com