برندهای طیف جهانی مراقبت از حیوانات اهدایی را برای کمک به تلاش های اضطراری COVID-19 در آموزش آفریقای شرقی اهدا می کند

BLACKSBURG ، وا.، 11 مه سال 2020 / PRNewswire / – پیشرو در عرضه کننده محصولات مراقبت از حیوانات خانگی Spectrum Brands Global Pet Care ، بخشی از Spectrum Brands Holdings، Inc. (NYSE: SPB؛ “برندهای طیف”) ، اعلام کرده است 30،000 دلار کمک مالی به ابتکار عمل آب پاک و آگاهی در تلاش های خود برای مبارزه با COVID-19 در جوامع آفریقای شرقی که برای مهار ویروس تلاش می کنند. این وجوه از تلاشهای Well Aware برای تهیه مواد آموزشی صرفه جویی در زندگی و پشتیبانی موبایل در مناطق بسیار آسیب پذیر که گروه در آن خدمت می کنند پشتیبانی می کند.

سالها است که ، Spectrum Brands Global Pet Care از مأموریت Well Aware برای تهیه پروژه های آب پایدار برای هدایت توسعه و توانمند سازی جوامع در کشورهای در حال توسعه پشتیبانی کرده است. از طریق طرح ابتکاری آب پاک GloFish Br ، برندهای طیف به Well Aware کمک کرده اند تا دسترسی به آب تمیز را با سیستم های آب پایدار برای هزاران نفر در بهبود بخشد. آفریقای شرقی با تلاش های جمع آوری کمک های مالی سالانه ، کار در جوامعی که گروه در آن خدمت می کنند و آگاهی از نیاز به کمک را افزایش می دهد.

از آنجا که آنها فاقد زیرساخت های پزشکی کافی و در بسیاری موارد دسترسی به ایستگاه های صابون و شستشوی دست در منازل هستند ، اجتماعاتی که برندهای Well Aware و Spectrum در آن سرویس می کنند به ویژه در مقابل گسترش COVID-19 آسیب پذیر هستند. ماه گذشته ، کمیسیون اقتصادی سازمان ملل متحد برای آفریقا پیش بینی کرده است که بیماری همه گیر COVID-19 می تواند جان بیش از 300000 نفر در سراسر قاره را از بین ببرد.

اخبار مرتبط  مبلمان FURNITURE چین 2020 برای ارائه یك منبع كمك دیجیتال تحت عادی جدید

وی گفت: “در کار ما با Well Aware ، دست اول را دیدیم که فراهم کردن ابزار و آموزش لازم برای ساختن جوامع خودکفا به افراد ، به معنای یک روش متفاوت زندگی است.” جان پایتتورپ، رئیس جمهور ، طیف مارک جهانی مراقبت از حیوانات خانگی. “از آنجا که COVID-19 همچنان در حال گسترش است ، ما بسیار خوشحالیم که می توانیم به Well Aware در ارتباط با این جوامع با منابع مؤثر و مناسب برای کمک به مبارزه با این ویروس کمک بیشتری کنیم.”

مشارکت برندهای طیف به Well Aware کمک خواهد کرد تا آموزش تعاملی WASH (آب ، بهداشت و بهداشت) را به مناطق دور افتاده و روستایی که در آنجا بیشتر مورد نیاز است ، بگذارد. این برنامه تلفن همراه ، ایجاد شده توسط همکاران Well Aware در Well Beyond ، کاربران را در مورد اقدامات اساسی پیشگیری با استفاده از ابزارهای موجود در اختیار آنها می گذارد ، و اطلاعات حیاتی در مورد بهداشت و انتقال بیماری را ارائه می دهد. راهنماهای ساخت صابون DIY ، ایستگاه های شستشوی دست و ماسک های صورت؛ و پشتیبانی واقعی چت در زمان واقعی.

“دولت ها نمی توانند به ما اجازه دهند كه بطور حضوری با 270،000 نفری كه در حال حاضر با آنها كار می كنیم ، كار كنیم ، اما تعامل مستقیم و به روز كردن مداوم برنامه WASH به كارمندان Well Aware اجازه خواهد داد كه در کنیا و ایالات متحده برای ایجاد شکاف بین دستورالعمل های COVID-19 و ابزارهای بدنی و دانش جامعه ها “، گفت: بنیانگذار Well Aware سارا اوانز. وی گفت: “برای چشم انداز این ، این کار به مردم آموزش نمی دهد که دست های خود را به اندازه کافی شستشو دهند ، این در مورد ساخت سینک ظرفشویی و تهیه صابون برای انجام آن است. اکنون ، با تعهد سخاوتمندانه از برندهای طیف ، افراد بیشتری را دوست خواهند داشت. بتوانند به این ابزارها و آموزشهای حیاتی دسترسی پیدا کنند. “

اخبار مرتبط  چشم انداز بازار جهانی بازار تمیز کردن خشک و لباسشویی تا سال 2030: تأثیر و بازیابی COVID-19

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمک به جمعیت آسیب پذیر در مبارزه با COVID-19 از طریق صندوق فوری اضطراری WASH WASH ، به http://wellawareworld.org/spectrum-brands-wash-fund مراجعه کنید.

درباره برندهای تجاری طیف ، شرکت
Spectrum Brands Holdings ، عضو شاخص Russell 1000 Index ، تهیه کننده اصلی قفل های مسکونی ، سخت افزار سازندگان مسکونی ، لوله کشی ، تراشیدن و نظافت محصولات ، محصولات مراقبت شخصی ، لوازم خانگی کوچک ، لوازم مورد نیاز حیوانات خانگی ، چمن و باغ و آفت خانگی است. محصولات کنترلی و مواد دافع حشرات شخصی. با کمک به پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان در سراسر جهان ، برندهای طیف طیف گسترده ای از مارک های پیشرو ، مشهور و معتبر از جمله Kwikset را ارائه می دهند.®، وایزر®، بالدوین®، سخت افزار ملی®، پفیستر®، رمینتون®، جورج فورمن®، راسل هابز®، سیاه + دکور®، تترا®، Marineland®، معجزه طبیعت®، دینگو®، 8 در 1®، FURminator®IAMS® و یوکانبا® (اروپا فقط) ، Digest-eeze ™ ، Healthy-Hide®، LitterMaid®، طیف سنجی®، برش®دفع®، داغ شات®، پرچم سیاه® و نرده مایع®. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.spectrumbrands.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  بازار پوشاک رانندگی در سراسر جهان تا سال 2028

درباره خوب آگاهی
Well Aware یک 501 (c) 3 غیرانتفاعی مستقر در ایالات متحده است که دارای دفتر مرکزی در آستین ، تگزاس است. آنها بیش از 10 سال است که سیستم های آب تمیز پایدار را به جوامع از راه دور در شرق آفریقا ارائه می دهند ، همه این در حالی است که 100٪ موفقیت را در 70 پروژه + خود حفظ می کنند (میانگین میزان موفقیت صنعت 40٪ است). Well Aware از سال 2010 تاکنون بیش از یک چهارم میلیون نفر از مردم آب خالص و پایدار تأمین کرده است ، یک موسسه خیریه برتر در GuideStar است و برای رویکرد توسعه بین المللی خود جوایز ملی دریافت کرده است. برای اطلاعات بیشتر به https://wellawareworld.org مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
کونی کالدول ، ارتباطات / خدمات خلاق
Spectrum Brands، Inc – Global Pet Care
[email protected] | 314-683-2460

SOURCE Spectrum مارک جهانی مراقبت از حیوانات خانگی

لینک های مربوطه

https://www.spectrumbrands.com