دالاس وین بار از بیمه هارتفورد به دلیل انكار ادعای وقفه در تجارت COVID-19 خواستگاری می كند

دالاس، 11 مه سال 2020 / PRNewswire / – وکلای محاکمه در موسسه حقوقی ترس ناچاواتی برای یک انحصار دادخواست فدرال تشکیل داده اند دالاس نوار شراب در برابر بیمه هارتفورد به دلیل انکار پوشش خسارات ناشی از خاموش شدن دولت به دلیل بیماری همه گیر COVID-19.

دادخواست ثبت شد 8 ماه مه در دادگاه منطقه ایالات متحده برای منطقه شمالی از تگزاس می گوید هارتفورد ادعای خسارات جریمه شراب Grailey’s Fines Wines & Spirits را رد کرد شهرستان دالاس مقامات دستور دادند همه مشاغل غیر ضروری در ماه مارس تعطیل شوند. بیمه نامه موسسه طراحی بسیار تحسین شده منطقه شامل پوشش خسارات ناشی از چنین وقفه هایی ، از جمله تعطیلی مشاغل است که توسط مقامات مدنی دستور داده شده است.

اخبار مرتبط  ایالات متحده آمریکا آفات استخدام آژانس محلی محلی برای ساخت صنعت است

وکیل ترس ناچاواتی گفت: “مانند هر مشاغل مسئول ، گریلی تمام تلاش خود را برای آماده سازی برای رویدادهایی مانند ما در حال حاضر انجام داده است.” متیو مک کارلی. “این تجارت اطمینان حاصل کرد که برای وقفه ها پوشش داده است و حق بیمه حق بیمه خود را نیز پرداخت کرده است. هارتفورد سعی می کند بهانه ای را به دنبال این واقعیت بگذارد و حتی در سیاست گریلی برای رد این ادعا ، استناد به زبان کند. “

موسسه حقوقی ترس ها ناچاواتی نقش رهبری را در کار با مشاغل مختلف در سراسر کشور به عهده گرفته است که شاهد ادعای وقفه در تجارت آنها به اشتباه توسط شرکتهای بیمه بوده اند. این شرکت در ادعاهای مشابه به طور فعال نماینده رستوران ها و مشاغل دیگر است. در حالی که دیده بانان صنعت بیمه یادآور می شوند که مقررات بیمه غالباً نتوانسته اند به اندازه کافی از دارندگان سیاست محافظت کنند ، قوانین ایالتی و فدرال می توانند شرکت های بیمه را پاسخگو باشند ، از جمله ارزیابی خسارت های مجازاتی که می تواند منجر به خسارات پولی سه گانه شود.

اخبار مرتبط  بازار جهانی شامپو کودک ارگانیک 2020-2026 با مشخصات بازیکنان کلیدی جانسون و جانسون ، Unilever PLC ، Beiersdorf AG ، Galderma S.A. و The Honest Company، Inc.

قضیه این است شرکت گریلی و همکاران. v هارتفورد شرکت بیمه آتش سوزی و همکاران.، شماره 3: 20-cv-01181 در دادگاه منطقه ایالات متحده برای منطقه شمالی تگزاس.

موسسه حقوقی ترس Nachawati که در سال 2006 تأسیس شد ، نماینده اشخاص ، مشاغل و اشخاص دولتی در مواردی است که اختلافات مربوط به مشاغل بیمه ای ، وسایل پزشکی و مسئولیت دارویی ، ادعای خسارت های زیست محیطی ، و صدمات جدی شخصی و مرگ اشتباه را نشان می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت ، به https://www.fnlawfirm.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  کافه لادرو ، دنده قهوه سیاتل ، اولین بانک فناوری در کرکلند شهری افتتاح شد

رابرت تارپ
800-559-4534
[email protected]

منبع ترس از موسسه حقوقی Nachawati

لینک های مربوطه

https://www.fnlawfirm.com