جشنواره عسل تنسی ، ارائه شده توسط ایالات متحده آمریکا Pest Protection ، آشپز شام عسل ، جولیا سالیوان ، نامزد بهترین فینالیست آشپز

NASHVILLE ، تن، 11 مه سال 2020 / PRNewswire / – جشنواره عسل تنسی – آشپز شام شام 2020 ، جولیا سالیوانطبق گفته بنیاد جیمز ری ، به عنوان بهترین سرآشپز منطقه جنوب شرقی به عنوان فینالیست معرفی شده است.

در 30هفتم بنیاد جیمز ری ، برگزیدگان جوایز جیمز ریش 2020 را اعلام کرد. در این رده ، بهترین سرآشپز (جنوب شرقی) ، سرآشپز جولیا سالیوان اعلام شد تنسی نامزد از شش ایالت ، از جمله: جورجیا، کنتاکی، کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، و ویرجینیای غربی.

در سال 2018 ، هنریتا رد به عنوان نیمه نهایی بهترین رستوران جدید توسط بنیاد جیمز ری معرفی شد. در سال 2019 ، آشپز جولیا سالیوان در همان دسته که او اکنون فینالیست است ، به عنوان نیمه نهایی معرفی شد!

اخبار مرتبط  مارک های اقتدار خدمات Monster Tree را خریداری می کنند

جولیا سالیوان هست یک نشویل سرآشپز بومی ، مشهور و رستوران. سالیوان سرآشپز و صاحب شرکت است نشویل رستوران؛ هنریتا رد. سرآشپز سالیوان ، به همراه شریک تجاری و sommelier ، آلی پویندکستراین رستوران را به افتخار پدربزرگ و مادربزرگهای سالیوان که میهمان نوازی از میهمان نوازی کم کارولینا را داشتند تجسم کرد. با در نظر داشتن آنها ، فضای و محیطی بی نظیر برای فرهنگ رستوران ایجاد کرده اند.

منوی هنریتا رد روی مواد ساده و تازه مانند غذاهای حاوی سبزیجات که باعث ایجاد اعتبار رستوران می شوند ، متمرکز شده است. Henrietta Red انواع نوارهای مختلف از جمله شرابهای طبیعی ، کوکتلهای صنایع دستی و سایر نوارهای منحصر به فرد آنها – انتخاب کامل نوار خام – ارائه می دهد که انواع تازه ای از صدف و صدف و صدف را ارائه می دهد. نادری در محاصره زمین نشویل.

شامگاه افتتاحیه عسلی تنسی ، یک شام اختصاصی با مضمون عسلی که توسط جشنواره عسل تنسی برگزار می شود ، در رستوران بدنام Henrietta Red برگزار می شود – ویژه غذاهای با مضمون عسل.

اخبار مرتبط  شرکت گرداب نتایج 30 ماهه اول را در تاریخ 30 آوریل اعلام می کند و در 1 ماه مه تماس کنفرانسی را برگزار می کند

در جشنواره عسل تنسی 2020 شرکت کنید شنبه 26 شهریورهفتم در OneC1ty در نشویل ، تنسی و یک جشنواره از یک نوع را با تمرکز بر افزایش آگاهی از اهمیت گرده افشان ها و تنسی زنبورهای عسل

پس از آن در جشنواره عسل تنسی برتر شام عسل تنسی جشن بگیرید. این یک رویداد شام با موضوع عسلی خصوصی است ، از جمله کوکتل های تزریق شده عسل. بلیط محدود در دسترس است.

اخبار مرتبط  نکات عملی و برنامه های PDF توسط Teds نجاری

بلیط های خود را برای این شام اختصاصی با موضوع عسل امروز رزرو کنید! این رویداد شام خصوصی شنبه عصر برگزار می شود ، 26 سپتامبرهفتم، در آشپز مشهور جهان ، جولیا سالیوان رستوران هنریتا رد ، واقع در هتل نشویل Germantown انجمن. بلیط های اینجا را دریافت کنید: https://tennesseehoneyfestival.com/product/honey-dinner/

اریکا بریستر و محافظت از آفات در ایالات متحده
تلفن: 615-590-1260
پست الکترونیک: [email protected]

منبع حفاظت از آفات ایالات متحده