پنج شنبه چهاردهم ماه مه از خانه خود در نمایشگاه تجاری حق رای دادن شرکت کنید

FORT LAUDERDALE ، Fla.، 11 مه سال 2020 / PRNewswire / – ثبت نام رایگان برای شرکت در نمایشگاه واقعیت مجازی واقعیت (VRFE) در www.franexpousa.com ثبت نام کنید. پنجشنبه 14 مه بین 11:00 صبح تا 5 بعد از ظهر EST.

کارآفرینان از سراسر جهان می توانند به صدها مفهوم حق رای دادن به صورت آنلاین دسترسی پیدا کنند و با مدیران حق رای دادن به طور مستقیم در تعامل باشند تا در مورد چگونگی بازگشت به مشاغل پس از پایان بیماری همه گیر صحبت کنند. به عنوان یک مزیت اضافی ، بسیاری از این شرکت ها تورهای کاملی را در واقعیت مجازی به صورت آنلاین یا با هدست های VR رایگان ارائه می دهند که می توانند هنگام ثبت نام از آنها درخواست کنند.

اخبار مرتبط  احترام آل شارپتون در گفتگو با All-Star Line-Up برای تور مجازی کتاب برای RISE UP

چابک بودن Coronavirus توسط نمایشگاه بزرگ حق رای دادن آمریکا نشان داده می شود ، زیرا از یک قالب تجاری سنتی به یک نمایشگاه تجاری واقعیت مجازی آنلاین محور است. حق با ادعای عنوان به عنوان اصلی ترین و بزرگترین نمایشگاه حق رای تجاری واقعیت مجازی موجود ، The Great American Franchise Expo از سال 2017 نوآوری در استفاده از واقعیت مجازی در حق رای دادن است. واقعیت مجازی (VR) استفاده از فناوری رایانه برای ایجاد یک شبیه سازی شده است. محیط با دیدن همه در تصاویر چند 360 درجه. برخلاف رابط های کاربری سنتی ، VR کاربر را در یک تجربه قرار می دهد. به جای مشاهده صفحه نمایش در مقابل آنها ، کاربران غوطه ور هستند و قادر به تعامل با دنیاهای سه بعدی هستند. با شبیه سازی هرچه بیشتر حواس مانند دید ، شنوایی ، لمس ، حتی بو کردن ، رایانه به یک دروازه بان به این دنیای مصنوعی تبدیل می شود. تنها محدودیت هایی که در تجربیات VR تقریباً واقعی وجود دارد ، دسترسی به محتوا و قدرت محاسبات ارزان است.

اخبار مرتبط  تیلور اورت با نام 2019-20 Gatorade® National Tracking Sports and Field Field of Year

می گوید: “سیستم عاملهای ما طی 2 ½ سال گذشته توسعه یافته و مورد آزمایش قرار گرفته اند.” هابیل بیینمدیر نمایشگاه The Great Franchise Expo آمریکا ، “ما می توانیم واقعیت مجازی را با تعامل انسان در یک نمایشگاه تجاری تلفیق کنیم. مردم می توانند از تلفن های هوشمند خود از خانه استفاده کنند و صدها شرکت حق رای دادن را گشت و گذار کنند.”

اخبار مرتبط  Taeltech) با فروشگاه گروه اداکیو همکاری می کنید تا چینی ها را در خانه سرو کنید

SOURCE نمایشگاه بزرگ فرانشیز آمریکایی

لینک های مربوطه

http://www.franexpousa.com