Benjamin Bellwether به عنوان یک روند مد و خدمات آموزشی راه اندازی می شود

نیویورک، 11 مه سال 2020 / PRNewswire / – Benjamin Bellwether ، یک سرویس پیش بینی روند مد مستقر در شهر نیویورک، امروز اعلام کرد از راه اندازی پیش بینی روند و خدمات آگاهی کسب و کار و انتشار اولین مجموعه از بینش ها و دوره های آموزشی. مشتریان می توانند مقالات رایگان را اکتشاف کرده و در گزارش های خرید عمیق بازار و دوره های آموزشی که شامل مباحثی است ، مشترک شوند مبانی پایداری تجارت مد و مبانی بازاریابی برای تجارت مد.

اینجا را کلیک کنید تا آخرین مقالات روند سریع بینش ما را بخوانید.

Bellwether به نظر می رسد خیابان و باند فرودگاه ، خرید اینترنتی و فروشگاه آنلاین ، رسانه های اجتماعی و ترافیک موتور جستجو را مورد بررسی قرار دهد تا روند بازار را به گزارش های عملی متمایز کند که مشتریان می توانند از آنها برای بهبود توسعه محصول و فرایندهای محصول استفاده کنند. این سرویس همچنین از این داده ها برای ارائه بینش در مورد بازاریابی ، پایداری و رویه های کلی تجارت استفاده می کند.

اخبار مرتبط  Interface، Inc. برای پخش کنفرانس نتایج نتایج سه ماهه اول سال 2020 از طریق اینترنت

محتوای Benjamin Bellwether شامل موارد زیر است:

  • هشدارهای روند ، اخبار صنعت ، تغییر در رفتار مصرف کننده و سایر بینش های سریع برای اطلاع رسانی به تصمیمات روزانه شما.
  • روند جهانی فصلی ، خرید تجزیه و تحلیل بازار و گزارش های بیشتر برای تصمیم گیری در مورد ترکیب محصول شما؛ و ،
  • مبانی بازاریابی ، مبانی پایداری ، طراحی محیط زیست و سایر دوره های آموزشی برای رشد استراتژیک تجارت شما.
اخبار مرتبط  گزارشات یکشنبه نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020

Bellwether می گوید: “Bellwether مکانی است که مشاغل کوچک می توانند در مورد روندهای جدید بازار ، آنچه در بهار آینده اتفاق می افتد با آن روندها آشنا شوند و همچنین چگونگی بازاریابی این ایده را به مشتری می آموزند.” “ما از بسیاری از اصطلاحات صنعت استفاده نمی کنیم ، این برنامه بدون آگهی است و سعی می کنیم در چیز جدید” شیک “پیچیده نشویم. ما ترجیح می دهیم اطلاعات مربوط به روند فعلی و دانش بی موقع تجارت را به شما ارائه دهیم. ، آیا از شهود خود استفاده کرده اید و آن را زنده کرده اید. “

اخبار مرتبط  MAGROUND تجربه گسترده ای را در بایگانی عکس برای مارک های خودرویی که در دنیای COVID-19 به بازار عرضه می شوند ، تجربه کرده است.

اطلاعات بیشتر در benjaminbellwether.com.

برای اطلاعات بیشتر ، تصاویر یا درخواست مصاحبه با ما تماس بگیرید:

بنیامین بلوتشر
+1 (929) 244-0326
[email protected]

درباره Benjamin Bellwether

بنیامین بلوتتر اطلاعات و ایده هایی را برای توسعه دهندگان محصول مد ارائه می دهد. ما در پایداری ، پیش بینی روند مد و بازاریابی تخصص داریم. از طریق وب سایت ما ، می توانید به سریع و بینش های سریع بارگیری دسترسی پیدا کنید تا خود را در مورد پایداری و بازاریابی برای مشاغل خود آموزش دهید.

منبع بنیامین بلوتشر

لینک های مربوطه

https://www.benjaminbellwether.com