آیا بازپرداخت یک قفسه سینه یا کمد به یاد آمده از IKEA را رد کرده اید؟

فیلادلفیا، 11 مه سال 2020 / PRNewswire / – موسسه حقوقی Kheoe ، P.C. مصرف کنندگان را آگاه می کند که یک اعلامیه فراخوان محصول داوطلبانه صادر شده است 28 ژوئن 2016 و دوباره در ادامه 21 نوامبر 2017 درباره MALM و سایر کمد و کمد لباس IKEA که مطابق با الزامات استاندارد صنعت داوطلبانه ایالات متحده نیستند (ASTM F2057-14). سینه بند و کمد کودک و بزرگسال ، طبق فراخوان ، در صورت عدم چسباندن صحیح دیوار ، ناپایدار است و خطرات جدی بر سر راه دام و گرفتاری ایجاد می کند که می تواند منجر به صدمات یا مرگ برای کودکان شود. کمد و کمد لباس کودک و بزرگسال یادآوری شده شامل MALM 3 کشو ، 4 کشو ، 5 کشو و سه مدل 6 کشو و همچنین سایر مدل های غیر MALM می باشد.

اخبار مرتبط  Veganburg #WorldPlantBaseBurgerDay را به عنوان بزرگداشت دهمین سالگرد خود راه اندازی کرد

موسسه حقوقی Kehoe در حال بررسی ادعا از طرف مصرف کنندگان آمریکایی است که یک قفسه سینه یا کمد مخصوص IKEA را که در اطلاعیه های فراخوان محصول IKEA موجود است یا خریداری کرده یا متعلق به آنها است ، بررسی کرد که آیا فراخوان محصول IKEA مؤثر است ، از جمله اینکه آیا IKEA قول بازپرداخت وجه را به مصرف کننده هایی که خریداری یا به دست آمده به یاد می آورد MALM و سایر کمد و کمد IKEA.

اخبار مرتبط  حفاظت از آفات ایالات متحده در بین 25 شرکت بزرگ اقتصادی در نشویل قرار گرفت

خریداران یا مالکان ایالات متحده یا صاحبان صندوق های یادشده MALM یا غیر MALM به دست آمده از IKEA که از بازپرداخت وجه نقد برای سینه های به یاد آمده یا سکوهای یاد شده محروم شده اند ، تشویق می شوند تا با موسسه حقوقی Kehoe ، P.C. تماس بگیرند. با ارسال نامه الکترونیکی به [email protected].

موسسه حقوقی Kheoe ، P.C. یک شرکت حقوقی چند رشته ای ، شاکی است که برای محافظت از سرمایه گذاران و مصرف کنندگان در مقابل کلاهبرداری شرکت ها ، سهل انگاری و سایر موارد غیرقانونی اختصاص داده شده است. موسسه حقوقی Kehoe با احساس قوی و اصولی از مسئولیت اجتماعی و به دست آوردن عدالت برای افراد آسیب دیده ، نماینده شاکیانی است که به دنبال بازپرداخت ضررهای سرمایه گذاری ناشی از اشتباه و یا سوءاستفاده از شرکت ، کسانی که به روشهای ضد رقابتی آسیب دیده اند ، و مصرف کنندگان قربانی تقلب ، ادعاهای دروغین ، فریب یا نقض داده

اخبار مرتبط  بانجی سهام پیشرفت مداوم به سوی تقویت موقعیت رهبری دانه های روغنی را دارد

این اخطار ممکن است تبلیغات وکالت باشد.

منبع حقوقی Kheoe ، حقوقی P.C.