InventHelp Inventor راهی را برای والدین برای یافتن فرزندان آسان می کند (TPA-2814)

پیتزبورگ، 9 آوریل 2020 / PRNewswire / – مخترع گفت: “من می خواستم روشی ساده و آسان برای پیگیری فرزندانتان ایجاد کنم.” سن پترزبورگ ، فلا.، “بنابراین من اختراع ثبت اختراع را در انتظار FASTRACK اختراع کردم.”

این اختراع یک روش موثر برای والدین برای یافتن کودک فراهم می کند. با انجام این کار ، در جستجوی کودک وقت صرفه جویی می کند. در نتیجه ، ایمنی را تقویت می کند و آرامش بیشتری به شما می بخشد. این اختراع از طرحی راحت و راحت استفاده می کند ، بنابراین برای والدین با کودکان 12 سال و جوان ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

اخبار مرتبط  Wedbush کمپین امدادرسانی COVID-19 را آغاز می کند ، با شرکای خود با صفحه آنها همکاری می کند

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من باعث می شود که یک کودک گمشده یا گمشده به راحتی پیدا شود.”

طرح اصلی به تمپا دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-TPA-2814 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  Lucyd عینک الکترونیکی بلوتوث Lyte را معرفی می کند ، پوشیدنی تکامل یافته که از تاریخ 700 ساله عینک به وجود آمده است.

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید