تحقیقات جدید دیدگاه های کشاورزان در جمع آوری و به اشتراک گذاری داده های سطح مزرعه را برجسته می کند

LENEXA ، کان.، 11 مه سال 2020 / PRNewswire / – بر اساس تحقیقات جدید از ابتکار مزرعه مزرعه مزرعه Farm Journal’s Trust In Food و کنسرسیوم پایداری (TSC) ، چالش های متعددی کشاورزان را از جمع آوری و به اشتراک گذاری داده های مربوط به شیوه های تولید با سازمان های زنجیره تأمین پایین دست ، مانند شرکت های مواد غذایی و خرده فروشان ، جلوگیری می کند.

وی گفت: “این تحقیق کل زنجیره ارزش ag را با بازخورد مستقیم کشاورزان در مورد واقعیت های جمع آوری و به اشتراک گذاری داده های سطح مزرعه فراهم می کند.” میچ رودا، رئیس جمهور برای اعتماد به غذا مجله مزرعه. “این بینشها سازمانها را قادر می سازد تا در مقیاس بندی روشهای حفاظت و شفافیت عمل تولید با کشاورزان درگیرتر عمل کنند.”

داده های تولید سطح مزرعه نقش مهمی در تلاش برای حفظ و پایداری زنجیره های تأمین مواد غذایی ، سوخت و فیبر دارد. علیرغم این اهمیت ، طبق تحقیقات قبلی TSC ، تقریباً 50٪ از شرکت های مواد غذایی و آشامیدنی گزارش داده اند که هیچ گونه دیدی به رویه های مزرعه تولیدی که ورودی های مورد استفاده آنها را تولید می کند ، ندارند.

اخبار مرتبط  غذاهای Smithfield Foods کمک اهدائی 80،000 پوندی پروتئین برای بیست و چهارمین دوره سالانه غذا و فاند درایو ماراتن Mayflower

Trust In Food و TSC برای کمک به بستن شکاف بین شیوه های داخلی و نیازهای زنجیره تامین ، کشاورزان آمریکایی را در مورد برداشت های خود از جمع آوری و به اشتراک گذاری داده ها بررسی کردند. گزارش نتیجه ، “دیدگاه کشاورزان در مورد داده ها ،” بینش نزدیک به 400 کشاورز در بیش از 40 ایالت را برجسته می کند.

یافته های کلیدی عبارتند از:

  • 62٪ از عدم استفاده از نرم افزار جمع آوری و به اشتراک گذاری داده ها در فصل 2019 خبر دادند. از کسانی که این کار را کردند ، فقط حدود 30٪ می گویند که این نرم افزار پاسخگوی تمام نیازهای آنها است.
  • فقدان دسترسی به سرمایه ، تجهیزات ، آموزش و شبکه های داده معتبر بزرگترین موانعی است که کشاورزان در مقابله با تلاش های داده های خود در مزرعه با آن روبرو هستند.
  • 71 درصد از کشاورزان گفتند که مشاور اصلی یا مشاور اصلی خود هرگز افزایش جمع آوری داده های مزرعه ، اشتراک داده یا هر دو را پیشنهاد نکرده است.
  • 49٪ از كشاورزان اعتقاد ندارند كه مشتری آنها حق دارد بداند كه چگونه مزرعه خود را اداره می كنند.
  • پاسخ به سؤالات باز ، سازمانهای پایین دستی را نشان می دهد كه از مزایای مالی بیشتر از به اشتراک گذاری داده های سطح مزرعه برخوردار هستند تا كشاورزی كه داده ها یك مسئله اساسی است كه كشاورزان هنگام تصمیم به اشتراک گذاری داده های خود در نظر می گیرند.
  • 74٪ از كشاورزان شیوه های حفاظت از كشاورزی را اجرا می كنند زیرا معتقدند كه این كار مناسب برای محیط زیست است. 61٪ از شیوه های حفاظت از آنها اطمینان حاصل می کنند که آنها یک عملیات کشاورزی سودآور و پایدار را به نسل بعدی منتقل می کنند.
اخبار مرتبط  Sanadeeg.com بیش از 67 تن مواد غذایی را به ساکنان با تحریف اجتماعی امارات با قیمت های استثنایی تحویل می دهد

وی گفت: “نتایج این گزارش ، به تولید کنندگان داده ها برای جمع آوری داده ها و محیط زیست اهمیت می دهد و آنها شیوه های حفاظت از کشاورزی را در مزارع خود اجرا می کنند ، اما چندین مانع غافلگیرکننده برای اشتراک داده های مزرعه وجود دارد.” کریستی اسلای، مدیر تراز فنی کنسرسیوم پایداری. “TSC متعهد است تا با شرکای ما در مورد این مسائل و موانع کار کند تا اطمینان حاصل کند که کشاورزان از ارزش مورد نظرشان برای حفاظت از منابع طبیعی برخوردار هستند و مارک های داستان پایداری که به خرده فروشان و مصرف کنندگان ابلاغ شده است ، با داده های مزرعه گزارش شده در پلت فرم Thesi TSC”.

اخبار مرتبط  4Front Ventures به روزرسانی بازار ایلینوی را ارائه می دهد و پایان فروش دارایی های غیر اصلی مریلند را اعلام می کند

گزارش را می توان در https://bit.ly/Farm-Data-TIF مشاهده کرد.

مخاطب: سوزان رود (913) 213-7110 یا [email protected]

تصاویر مرتبط

image1.jpg

مجله مزرعه منبع

لینک های مربوطه

https://www.trustinfood.com/